Як виглядати, як Міла Куніс

Ви любите милий, красивий, екзотичний і унікальний зовнішній вигляд Міли Куніс? Читайте далі, щоб дізнатися, як виглядати так само, як вона.


Кроки

 1. 1

  Ознайомтеся з її видом. Почніть збирати її фотографії. Спробуйте знайти стільки її фотографій, скільки ви зможете. Це може здатися божевіллям, але це дасть вам матеріал, на який ви зможете дивитися і намагатися повторити.

 2. 2

  Будьте у формі. Міла дуже худа, але ви не повинні бути такий же худий, як вона, якщо це для вас не природно. Ви може бути будь-якої статури і виглядати красиво. Дотримуйтеся розкладу тренувань, якими займаєтеся. В інтерв`ю Міла каже, що вона більше любить активний відпочинок на природі, наприклад, сноуборд або танці. Коли справа доходить до дієти, то добре було б з`їдати багато свіжих фруктів і овочів, і навіть є продукти, які ви любите, просто в міру з меншими розмірами порцій.

 3. 3

  Якщо вам потрібно, пофарбуйте волосся. Залежно від етапу її життя, якій ви намагаєтеся наслідувати, вам потрібно пофарбувати волосся в необхідний колір. В даний час, її волосся темно-коричневі зі світлими пасмами. Цей вид / перетворення, ймовірно, не спрацює, якщо у вас не такий же колір волосся, як у неї.

 4. 4

  Надайте вашому обличчю аналогічні риси обличчя. У Міли великі карі очі і губи бантиком. Якщо у вас не такі природні риси, ви завжди зможете виправити їх.
 5. 5

  Щоб створити форму очей, як у неї, візьміть матові темно-коричневі тіні для повік і нанесіть їх невеликий жорсткої пензлем для очей уздовж вашої природної складки очі, в тому числі у внутрішніх кутах. Не перестарайтеся у внутрішніх кутах, щоб це все виглядало природно. Якщо ефект занадто суворий, злегка розбавте колір з пухнастою пензликом або пальцями. Щоб зробити ваші очі візуально більше, використовуйте персиковий або білий олівець для очей, і виділіть внутрішні кути і брів ваших очей легкими тінями для повік. Якщо ви дійсно хочете виглядати як вона і, якщо у вас не карі очі, ви можете придбати контактні лінзи карого кольору і носити їх.

 6. 6

  Щоб створити нову форму губ, нанесіть мерехтливі світлі тіні вздовж вашої перегородки (невеликий жолобок між носом і губами).

 7. 7

  Намагайтеся добре виглядати без макіяжу. Навіть у відвертих фотографіях, де вона без будь-якого макіяжу, Міла виглядає дуже красивою. Щоб зробити це, вам потрібно добре піклуватися про вашій шкірі. Тонуйте, очищайте, зволожуйте шкіру кожен день і ніч і відлущує її один раз на тиждень, щоб уникнути накопичення омертвілої шкіри. Вночі, завжди завжди знімайте будь-який макіяж, який наносили в цей день. Це має величезне значення. У вас з`явиться висип, якщо ви не змиєте макіяж. У Міли дуже окреслені брови без використання олівця для брів. Так що використовуйте нитка, віск, або вищипуйте брови. Але не перестарайтеся при видаленні волосся з ваших брів.

 8. 8

  Працюйте над посмішкою. Міла дуже часто користується своєю чудовою посмішкою, тому переконайтеся, що у вас також гарна посмішка. Якщо ваші зуби не прямі, і ви хочете це виправити, ви можете поставити брекети або пластинку. Щоб зберегти ваші зуби білосніжними, використовуйте відбілюючі зубні пасти, рідини для полоскання рота, гумки, і, якщо у вас є гроші, лазерне відбілювання. 9. 9

  Будьте впевненою в собі. Одна з причин, чому Міла така гарна полягає в тому, що вона впевнена в собі, у своїй зовнішності і те, хто вона. Впевненість дійсно змушує вас сяє зсередини і виглядати ще гарніше.

Поради

 • Міла завжди виглядає дуже молодий, так що завжди наносите сонцезахисний крем. Це допомагає зберегти природну поверхню вашої шкіри і захистить вас від шкідливого впливу сонячних променів.
 • При зборі її фотографій, спробуйте зайти на https://fymilakunis.tumblr.com або інші сторінки фанатів в соціальній мережі Tumblr та ін. В них, як правило, найбільше якісних фотографій. Пройдіться по сторінках Google Images і сторінкам з результатами пошуку. Серйозно, вам потрібно так багато її фотографій, наскільки це можливо.

Попередження

 • При спробі виглядати як вона, майте на увазі, що ви не будете в змозі виглядати в точності як вона. Ви, ймовірно, будете дуже схожі на неї, якщо ви виконаєте всі ці поради правильно.

Що вам знадобиться

 • Макіяж
 • Фарба для волосся (якщо ваше волосся не її кольору)
 • Штучна засмага (якщо колір вашої шкіри не близький до її кольору)
 • Карі контактні лінзи (необов`язково, якщо ваші очі не такого ж кольору, як у неї)