Як пізно лягати спати, не розбудивши батьків

Бувають такі ночі, коли ви просто не можете змусити себе заснути, але також ви не можете встати і дивитися телевізор, наприклад, або використовувати комп`ютер. Тим не менш, вашим батькам не зашкодить те, про що вони не знають, чи не так? Ця стаття покаже вам всі прийоми, як переконатися, що ваші батьки не прокинуться, поки ви допізна Не спіть в іншій кімнаті.


Кроки

 1. 1

  Підготуйте вашу кімнату. Найімовірніше, ви не будете розважатися до самого ранку, так що підготуйте вашу спальню до того, коли ви повернетеся назад. Це буде не дуже добре, коли ви повернетеся назад у свою кімнату і почнете стукати речами і ляскати дверима. Тому переконайтеся, що ваше ліжко вже розстелена, ви вже почистили зуби і наділи піжаму, так що вам не доведеться робити всі ці речі, коли ви повернетеся. Переконайтеся, що ви не у взутті, тому що при ходьбі вона буде видавати скрипучі звуки.

 2. 2

  Рухайтеся повільно. Якщо ви встали з ліжка, щоб піти у вітальню подивитися телевізор, йдіть дуже повільно. Зрештою, чого варті ті 5 хвилин повільної ходьби в порівнянні з цілої ночі веселощів.

 3. 3

  Закривайте двері. Обов`язково переконайтеся, що всі двері між кімнатою, де ви знаходитесь, і спальнею ваших батьків, закриті. Всі з них. Це не дозволить їм чути телевізор і бачити весь світ, який створюється при його перегляді.

 4. 4

  Контролюйте гучність. Тримайте пульт гучності в руці постійно, не випускаючи його. Зрештою, уявіть собі, що ви дивитеся телешоу дуже тихо, а потім раптово вибухає звукова бомба і робить такий шум, що біля будинку зносить дах, тоді, будьте впевнені, ваші батьки обов`язково прокинутися. Якщо ви знаєте, що на шоу має відбутися щось гучне, зменшите гучність.

 5. 5

  Приготуйте їжу заздалегідь. Якщо ви плануєте насолоджуватися попкорном і напоями під час вашого нічної пригоди, переконайтеся, що вони готові заздалегідь.

 6. 6

  Не намагайтеся почати готувати попкорн посеред ночі, інакше ваші батьки обов`язково прокинуться. Зберігайте всю приготовану їжу в контейнерах або склянках, захованих десь, щоб ви не створювали зайвого шуму. .

 7. 7

  Розмовляйте пошепки, щоб не видавати зайвий шум. Якщо ви не лягаєте спати разом з кимось, спілкуйтеся між собою пошепки. Чи не стукайте стільцями, що не упускайте пульт і навіть не намагайтеся подолати звуковий бар`єр. В іншому випадку ваші батьки, безумовно, прокинутися. .
 8. 8

  Розгляньте можливість використання навушників. Таким чином ніхто, крім вас, не зможе почути те, що ви дивитеся. З іншого боку, ви не зможете почути, якщо хтось прокинеться. Щоб вирішити цю проблему, зробіть так: використовуйте навушник тільки в одне вухо, щоб іншим чути, що відбувається з вашими батьками.

 9. 9

  Використовуйте комп`ютер. Причина в тому, що комп`ютер не створює звуковий обсяг, як правило, і не потребує звуці, і ви можете дивитися телепередачі за допомогою нього в будь-якому випадку. Спробуйте зайти в Інтернет на WikiHow.Кроме того, ви можете підключити навушники у вашому комп`ютері.

 10. 10

  Будьте готові бігти. Тримайте пульт з кнопкою виключення в ваших руках. Тримайте їжу в місці, де вона не може бути помічена. Не залишайте речі валяються навколо. Ви повинні бути готові натиснути на кнопку пульта і потім піти так, щоб ніхто не здогадався, що ви були там.

 11. 11

  Приготуйте план відходу. Може статися так, що не в надто віддаленому майбутньому ваші батьки можуть встати за ковтком води або ще чим-небудь. Переконайтеся, що ви слухаєте уважно і, якщо ви чуєте, що хтось встав, негайно вимкніть телевізор. Це буде нормально, якщо ваш шлях назад у кімнату буде проходити через вікно, що не дозволить вам нарватися на ваших батьків. Але будьте обережними при підйомі через вікна. Ваші батьки можуть припустити, ви робили щось гірше.
  • Потрапити в халепу за те, що ви не спите вночі, трохи краще ніж за те, що ви намагалися втекти з дому. Як тільки ви почуєте батьків, вимкніть телевізор і швидше повертайтеся в ліжко. В якості альтернативи, ви можете побігти на кухню і сказати, що ви спустилися за склянкою води. Якщо всі ці методи не спрацюють, прикинетеся лунатиком.


Поради

 • Якщо вам потрібно щось сказати, тільки пошепки!
 • Отримуйте задоволення, тому що вам з таким трудом вдалося отримати свою ніч веселощів.


 • Не тягніть стільці по підлозі, коли ви хочете перемістити їх.
 • Перевірте, що ваші батьки сплять, перш ніж робити це.
 • Намагайтеся не робити занадто багато шуму.
 • Переконайтеся, що ви знаєте де все пульти.
 • Майте готове виправдання, наприклад: "Я втратив лік часу" або "Я, мабуть, задрімав."
 • Якщо у вас є домашні тварини, переконайтеся, що вони не створюють шум.
 • Не намагайтеся влаштувати вечірку. Ви, повинні бути, вже зрозуміли це.
 • Якщо ваші батьки знайдуть речі, які ви ховали (наприклад, попкорн або газована вода), зробіть вигляд ніби ви не знаєте, що це було там.

Попередження

 • У деяких батьків дуже чуйний сон. Або батьки можуть перебувати у свідомості, навіть якщо вони здаються сплячими.
 • Якщо вас зловлять, ви, напевно, будете покарані залежно від того, наскільки суворі ваші батьки, тому ви робите це на свій страх і ризик.
 • Якщо ви вирішили подивитися телевізор, будьте дуже обережні. Багато сучасні телевізори залишаються включеними протягом хвилини після його виключення.
 • Не робіть цього тоді, коли вранці вам треба в школу або намічається щось важливе, якщо ви не хочете, щоб страждала ваша шкільна успішність.
 • Втрата сну часто не надто хороша для вашого здоров`я. Людям треба вісім годин сну щоночі, тому постарайтеся проводити ваші ночі веселощів не надто пізно!