Як підключити адаптер Sling до iPad

Як підключити адаптер Sling до iPad

Мережевий адаптер Sling фірми DISH дозволяє дивитися телевізійні програми з віддаленого мобільного пристрою або комп`ютера. Якщо ви використовуєте iPad, ви можете дивитися будь-які програми по телевізору по мережі інтернет за допомогою приймача DISH. Ми розповімо вам, як підключити адаптер Sling до пристрою iPad.

Кроки

 1. 1

  Підключіть приймач DISH до інтернету. Для цього можна використовувати мережевий кабель, підключений до модему або роутера. Увімкніть його в мережевий порт на задній панелі приймача, на якому написано Ethernet.

 2. 2

  Увімкніть приймач. Використовуйте мережний кабель для підключення приймача до електричної мережі.

 3. 3

  Підключіть адаптер Sling до приймача DISH. Візьміть кабель адаптера і підключіть його в USB порт на задній панелі приймача. Ви побачите червону лампочку, що повідомляє про успішне підключенні.
 4. 4

  Підтвердіть підключення. Використовуючи пульт, натисніть ОК, коли з`явиться запит на підтвердження підключення на екрані телевізора.
  • Тепер адаптер готовий до використання. 5. 5

  Скачайте додаток DISH Anywhere на свій iPad. Його можна знайти в магазині додатків. Натисніть на кнопку Встановити, щоб почати завантаження програми.

 6. 6

  Запустіть додаток DISH Anywhere. Коли закінчиться процес установки, натисніть на іконку програми, щоб запустити його. Підключивши до iPad адаптер Sling, ви можете дивитися програми через приймач DISH.

Поради

 • Ви можете завантажити додаток DISH Anywhere через iTunes на комп`ютері, а потім синхронізувати пристрій iPad.
 • Додаток DISH Anywhere безкоштовне, якщо у вас є підписка на DISH.
 • Ви можете купити адаптер Sling в магазині електроніки або інтернет-магазині.