Як підтримувати правильний ранковий розпорядок (для дівчат-підлітків)

Хороший день починається в той момент, коли ви прокидаєтеся. Щоб вдало розпочати день, потрібно розробити правильний ранковий режим. Ось кілька порад, які можуть допомогти.

Кроки

 1. 1

  Ідіть спати в розумний час. У вас має бути хоча б 8 годин сну, щоб отримати достатньо енергії на весь день. Не витрачайте годинник на комп`ютер або телефон. Якщо вам просто необхідно подивитися пізню телепередачу, поставте на запис і йдіть спати. Ви не тільки краще себе відчуєте, але і позбавитеся від темних кіл під очима. Тримайте всі електронні пристрої подалі від ліжка, так у вас буде більш спокійний сон.

 2. 2

  Завжди прокидайтеся в один і той же час. Так, навіть у неділю, так ваше тіло увійде в хороший ритм і буде знати, коли потрібно прокидатися. Вашому тілу потрібен час, щоб пристосуватися до часу, коли ви прокидаєтеся. І якщо ви кожен день прокидаєтеся в один і той же час, ви не будете відчувати втоми або знемоги. Тому вам потрібно хоча б 2 тижні влітку, щоб звикнути рано прокидатися в школу.

 3. 3

  Занадто багато сну тільки втомить вас і викличе сонливість.

 4. 4

  Користуйтеся хорошим будильником. Будильник - це ключ до того, щоб прокидатися в один і той же час і дотримуватися здорового режиму. Не купуйте будильник, який дзвенить як божевільний, і який обов`язково зробить з вас неврастеніка. Якщо ваш будильник дратує вас вранці, у вас буде поганий початок дня. Зазвичай краще рішення - будильник-радіо. Ви будете прокидатися під звуки улюбленої радіостанції і зможете послухати кілька пісень, перш ніж встати з ліжка. Тим не менш, звичайний будильник зі стандартним дзвінком відмінно спрацює, якщо під улюблені мелодії ви швидше заснете, ніж встанете з ліжка. Помістіть будильник так, щоб вам довелося вставати з ліжка, щоб вимкнути його. Інакше ви адже можете натиснути кнопку вимикання і перевернутися на інший бік.

 5. 5

  Ще, якщо у вас немає будильника-радіо, тримайте неподалік свій iPod і колонки, щоб ви могли відразу включити його і слухати, поки збираєтеся.
 6. 6

  Виконайте кілька вправ, як тільки прокинетеся. Це розбудить вас. Потріть долоні і покладіть їх на очі, на тім`я. Так ви активізуєте свій центр тиску і будете сповнені енергії весь майбутній день. Відразу після пробудження спробуйте виконати 10 стрибків на місці зі зміною положення рук і ніг і 20 присідань. Якщо вам ПОТРІБНО натиснути на кнопку відбою будильника двічі, встановлюйте будильник трохи раніше, ніж зазвичай.

 7. 7

  Освіжите шкіру. Якщо ви заходите у ванну кімнату і виявляєте темні кола під очима і згаслий погляд, хлюпніть крижаної води на обличчя, щоб прокинутися (я знаю, це важкувато, зате працює). Ще це хороший час, щоб вмитися, так що ви будете краще виглядати протягом дня.

 8. 8

  Почистіть зуби. Так ви уникнете поява карієсу і неприємного запаху з рота. Користуйтеся м`ятною зубною пастою для відчуття свіжості і в кінці процедури прополощіть рот. Чистіть зуби щоранку.

 9. 9

  Прийміть душ! Душ допомагає прокинутися і необхідний для підтримки достатньої гігієни, щоб ви могли піти в школу з відмінним видом і самопочуттям! Якщо у вас недостатньо часу або ви не хочете приймати душ з ранку, краще просто хлюпнути собі на обличчя холодної води, щоб прокинутися. Можна прийняти душ з вечора, а вранці ополоснуться.

 10. 10

  Поснідайте здоровою їжею. Сніданок - головне джерело енергії на весь день і найважливіший прийом їжі. Для здорової та збалансованої дієти дуже важливо вживати поживний сніданок. Згідно з дослідженнями, сніданок готує вас до майбутнього дня як фізично, так і розумово. Сніданок насамперед з ранку допомагає стабілізувати рівень цукру в крові, що відповідає за апетит і енергію. Якщо ви пропускаєте сніданок, це веде до втоми, непритомним нападів, нестачі концентрації і поганим успіхам у школі. Ще це означає, що ви більш схильні перекусити нездоровою їжею - наприклад, чіпсами або печивом - перед обідом. Якщо ви просто не можете їсти з ранку, обов`язково візьміть з собою живильний батончик (мюслі, наприклад) по дорозі в школу або запасіться подібним з вечора.

Поради

 • Стакан води насамперед з ранку промиває ваше тіло, вимиває токсини і дає вам достатньо вологи.


 • Готуйте все до того, як лягати спати. Біганина по будинку в спробах зібрати те, що вам потрібно на день, лише призведе до того, що ви щось забудете.
 • Якщо вам потрібно натискати на відбій будильника, щоб він перестав дзвеніти, покладіть його на відстані, щоб вам ДОВЕЛОСЯ вставати і вимикати його!
 • У вас немає часу на сніданок? Запасіться білковими батончиками і з`їжте один по дорозі в школу (але обов`язково потрібно випити води, інакше у вас не додасться енергії).
 • Ваша їжа з ранку обов`язково повинна бути корисною! Не потрібно просто пхати в себе каву і шоколадні пончики! Поїжте корисної кашею та фруктами.
 • Коли ви встаєте, приділіть трохи часу розтяжці, перш ніж приступати до вправ !!
 • М`ятні льодяники на тумбочці біля ліжка - відмінне рішення! Просто покладіть один в рот, коли прокинетеся, щоб позбутися неприємного ранкового запаху з рота.
 • Не міняйте свій час пробудження. Здоровій режиму легше слідувати.
 • Апельсин, два яйця (омлет, яєчня, варені або як захочете!) І (знову) склянку води.
 • Хороший здоровий сніданок включає в себе (але не обмежується тільки цим):
 • Тост з арахісовим маслом, банан і склянку води.