Як підготуватися до дня, коли ви надягнете скоби

Як тільки ви одягнете скоби, протягом перших кількох днів або навіть до тижня, можуть бути хворобливі і незручні відчуття. Ви, напевно, хочете зробити цю процедуру більш комфортною і уникнути всіх цих неприємностей. У цій статті ви знайдете деякі практичні поради як це зробити.


Кроки

 1. 1

  Їжте. Протягом перших декількох днів ви не зможете зробити це, не відчуваючи при цьому дискомфорту, так що їжте тверді продукти або що-небудь, що потрібно жувати, перш ніж ви одягнете скоби. Після цього, протягом кількох наступних днів, ви зможете є тільки картопляне пюре і морозиво.

 2. 2

  Думайте позитивно. Не думайте з жалем, що вам доведеться прожити ще один день зі скобами. Думайте про те, що цей день наближає вас до мети. Уявіть, як щасливі ви будете, коли у вас, нарешті, будуть рівні зуби. Якщо у вас буде позитивний настрій, то життя в скобах, як і все інше, стане набагато простіше.

 3. 3

  Наберіться терпіння. Завжди пам`ятайте, що потрібно бути терплячим. Потрібно якийсь час, щоб одягнути скоби. Принесіть з собою музику, книгу або ще якесь розвага, щоб бути зайнятим і так скоротати час.

 4. 4

  Почистіть зуби. Якщо між вашими зубами не буде ніякої бруду, то це полегшить роботу ортодонта і прискорить процес. Крім того ви не будете почувати себе ніяково через те, що ортодонт повинен чистити вам зуби. Це робота дантиста. Не забудьте також зчистити з мови білу плівку.
 5. 5

  Складіть план. Пізніше дійсно зуби будуть хворіти. Так що складіть план, як ви зможете впоратися з болем. Спробуйте почитати "Як Полегшити біль від ортодонтичних брекетів".


Поради

 • Поки рот болить, використовуйте гігієнічну помаду, а також віск, щоб брекети / дроту не завдавали вам біль!
 • Наносите помаду за кілька днів до і в день одягання скоб. Вона захистить губи від розтріскування.
 • Куди б ви не йшли, завжди майте при собі віск на той випадок, якщо зуб почне вас турбувати.


 • Після цього спробуйте побільше спати. Швидше за все, ви не будете відчувати біль під час сну
 • Покладіть зубної віск над скобами, щоб полегшити біль, але не забудьте розповісти своєму стоматолога, якщо щось дряпає губи або язик.
 • Ваш ортодонт дасть вам віск для зубів. Обов`язково використовуйте його, якщо скоби вам ріжуть.
 • Дотримуйтесь рекомендацій вашого ортодонта. Харчуйтеся тільки тим, що він порекомендував, а також носите гумки в міру необхідності.
 • Не чіпайте скоби, якщо вони болять - від цього буде тільки гірше.

Що вам знадобиться

 • Впевненість. Можливо, вам доведеться похвилюватися через скоб, але як тільки ви одягнете їх у ортодонта, то боляче вам не буде.
 • Посміхайтеся! Постарайтеся, щоб ваше обличчя світилося, тоді лікарі / гігієністи відразу побачать, що ви справжній боєць! Посміхайтеся, адже ви хочете, щоб вас запам`ятали усміхненим!