Як перестати натискати кнопку короткого сну на будильнику

Якщо ви не схоплюєтеся з ліжка з ранку, то є членом величезної групи з такою ж проблемою. Але не переживайте, ось кілька порад про те, як простіше висипатися!

Кроки

 1. 1

  Встановіть таймер так, щоб він одночасно запалював яскраву лампу разом з вашим будильником. Якщо світло буде падати вам на обличчя, ви не зможете заснути навіть при закритих очах.

 2. 2

  Встановіть таймер зовнішнього обігріву так, щоб він за годину до вашого встановленого час пробудження нагрів вашу спальню. Пробудження під теплової стимулятор більш сприятливо для вашої нейроваскулярной системи, і, можливо, ви будете більш охоче виповзати з ліжка в тепле оточення.

 3. 3

  Якщо ви п`єте каву, придбайте кавоварку з таймером. Приготуйте кавоварку до того, як підете спати. Встановіть час приготування кави за 30 хвилин до будільніка- це не тільки дозволить приготувати ваше кави заздалегідь, але і запах свіжозвареного кави допоможе вам швидше прокинутися.

 4. 4

  Поставте ваш будильник в іншій стороні кімнати. У вас не залишиться іншого вибору, як його вимкнути, і ви не помітите, як встанете з ліжка. Цей метод найкраще працює, коли ви ділите кімнату з іншими, і ви повинні будете його вимкнути, щоб не турбувати інших.

 5. 5

  Встановіть другий будильник на комп`ютері, телефоні або на іншому будильнику так, щоб його чути. Покладіть другий будильник у ванній, кавовому столику, холі або внизу по сходах або там де найкраще це спрацює у вас в будинку. Встановіть його на п`ять хвилин пізніше вашого основного будильника. Коли ви прокинетеся, ви будете знати, що вам потрібно буде встати і вимкнути другий будильник до того, як він спрацює.
 6. 6

  Якщо всі методи не спрацюють - замкніть ваш будильник в ящику з кодовим замком і зовнішньої стерео колонкою. У такому випадку, вам доведеться включити світло і набрати комбінацію для того, щоб його вимкнути.

 7. 7

  Можливо, вам доведеться заклеїти вашу кнопку короткого сну, щоб ви не могли нею скористатися. Обережно, не зламайте ваш будильник! (Цей метод може привести до небажаного ефекту і змусити вас скористатися кнопкою повного відключення будильника).

Поради

 • Годуєте вашого кота або собаку відразу після того як прокинетеся, вони постараються вас розбудити, плюс, можливо, ви отримаєте обнімашкі, що вже саме по собі дуже хороший метод прокидатися.
 • Для самомотивації ви можете залишити якусь частину вашого улюбленого справи на ранок, (наприклад малювання або читання). Якщо ваше «улюблене заняття» розпочнеться після того як ви одягнетеся і закінчиться в певний час (7:30), тоді ви захочете прокинутися трохи раніше і не проспати його! Трохи вільного часу буде вашою нагородою за раннє пробудження.
 • Щоранку з`їдайте бекон і яйця, якщо ви втомлюєтеся від вашого раннього пробудження. Приготування їх не тільки розбудить ваш мозок, але так само цьому посприяє і хороший сніданок. Уникайте індички, молока, тостів і т.д. Це дає вам відчуття сонливості на цілий день.


 • Перед сном залишайте записку з речами, які вам необхідно зробити!
 • Ви також можете інвестувати в покупку літаючого або рухається будильника, який вам потрібно буде зловити для виключення!
 • Скажіть собі, що ви все одно повинні прокинутися і почати ранок.
 • Якщо ви спите на другому ярусі ліжка, ви повинні будете спуститися вниз по сходах, щоб вимкнути будильник.
 • Іноді все, що вам необхідно зробити - це сказати собі, що ви повинні вставати. Згадайте кілька завдань, які вам потрібно сьогодні зробити, і ви зможете себе переконати в тому, що вам потрібно вставати.
 • Покладіть будильник високо, так, щоб ви не змогли до нього дотягнутися тоді, коли потягніться натиснути на кнопку короткого сну.
 • Переконайтеся, що ваш будильник гучний і має звук, який вам дуже сподобається!
 • Установка вашого будильника на останні хвилини перед тим, як вам потрібно буде тікати на роботу, може відбити звичку до короткого сну.

Попередження

 • Багато людей вважають, що установка на ваш будильник улюбленої мелодії зробить пробудження легким. Проте, з часом ви можете почати ненавидіти цей звук, так як він буде асоціюватися з тим, що вам потрібно вставати з вашої затишній ліжку! Замість цього, після виключення будильника, включіть вашу улюблену пісню, ви будете приємно здивовані тим, наскільки краще ви будете себе почувати.
 • Безсоння є ознакою проблеми, а не є проблемою сама по собі. Хороший сон - це ознака доброго здоров`я. Поганий сон - це сигнал, який може говорити про несерйозне чи серйозну хворобу або психічний розлад. Безсоння може початися в будь-якому віці і тривати від кількох днів (перехідна безсоння), до декількох тижнів (короткострокова безсоння), або постійно (довгострокова безсоння).