Як перезапустити завислий iPod Nano

Завислий iPod є не більш ніж дорогим прес-пап`є. Перш, ніж віднести його назад в магазин, ви можете спробувати відновити його будинку. Шанси великі, що швидкого перезапуску буде достатньо, щоб він знову запрацював. В іншому випадку, можливо, вам доведеться відновити його до заводських налаштувань. Читайте далі, щоб навчитися робити і те й інше.
Частина 1 з 2: Перезапуск Nano

 1. 1

  Перезапуск iPod Nano 1-5 покоління. Перші п`ять поколінь iPod Nano мають прямокутну форму, і всі вони мають меню «коліщатко». Розмір варіюється залежно від покоління.
  • Натисніть на перемикач «Hold». Увімкніть, а потім вимкніть перемикач «Hold». Це необхідно зробити лише один раз.
  • Одночасно утримуйте кнопки «Menu» і «Select». Утримуйте кнопки протягом 6-8 секунд. Якщо перезавантаження пройшла успішно, ви побачите лого Apple.
  • Можливо, для того, щоб вдало перезапустити Nano вам доведеться повторити цей процес кілька разів.

 2. 2

  Перезапуск iPod Nano 6-го покоління. Шосте покоління iPod Nano має квадратну форму і екран, який займає всю передню частину пристрою. У шостому поколінні немає меню «коліщатка».
  • Натисніть і утримуйте кнопки «Sleep» і «Volume Down». Тримайте кнопки натиснутими як мінімум 8 секунд. Продовжуйте тримати до тих пір, поки не побачите на екрані логотип Apple.
  • Можливо, для того, щоб вдало перезапустити Nano вам доведеться повторити цей процес кілька разів. Якщо нічого не вийшло, читайте далі.
  • Підключіть iPod до комп`ютера або вставте в розетку. Якщо звичайний перезапуск не допоміг, вам доведеться вставити iPod в розетку або підключитися до комп`ютера. Знову затисніть кнопки «Sleep» і «Volume Down».
  • Дайте iPod-у зарядитися. Якщо екран залишився чорним після спроби перезапуску, можливо, що батарея розрядилася. Вам необхідно вставити iPod в розетку як мінімум на 10 хвилин перш, ніж знову спробувати його перезапустити.

 3. 3

  Перезапуск iPod Nano 7-го покоління. Сьоме покоління Nano знову має прямокутну форму, але у нього немає коліщатка. Замість нього у Nano є кнопка Home внизу пристрою, яка схожа на цю кнопку в iPhone або iPad.
  • Натисніть і утримуйте кнопки Sleep і Home. Утримуйте кнопки до тих пір, поки екран не почорніє. Це може зайняти декілька секунд. Ви побачите логотип Apple, після чого з`явиться головний екран.

Частина 2 з 2: відновлення Nano

 1. 1

  Запустіть iTunes. Якщо перезапуск Nano не розв`язав проблему з зависанням, вам необхідно спробувати відновити його. Відновлення iPod зітре всі дані і поверне його до заводських налаштувань. Процес відновлення не звернемо, тому спочатку спробуйте його перезапустити.
  • Перевірте наявність останньої версії iTunes, натиснувши на меню iTunes і вибравши опцію «Перевірити наявність оновлень». Якщо у вас не встановлений iTunes, перш ніж продовжити вам необхідно буде його завантажити з сайту Apple і встановити на комп`ютері.
  • Для відновлення Nano вам знадобиться активне інтернет з`єднання. Це необхідно для завантаження останньої версії програмного забезпечення для iPod з сайту Apple. 2. 2

  Підключіть iPod до комп`ютера. Зробіть це за допомогою USB або кабелю FireWire. iPod повинен з`явитися на лівій панелі під заголовком «Пристрої».
  • Якщо бічна панель не відображена, натисніть «Вид» і виберіть «Відобразити бічну панель».
  • Натисніть на iPod, щоб відкрити вкладку «Основна» на головному вікні пристрою.
  • Якщо пристрій не розпізнається, а на екрані відображається сумне обличчя, спробуйте поставити iPod в режим диска, перш ніж почати його відновлення. Якщо ви не можете увійти в режим диска, значить, проблема в самому пристрої.

 3. 3

  Натисніть на кнопку «Відновити». Цим ви видалите всі дані, що зберігаються на iPod, і повернете його до заводських налаштувань. Погодьтеся з попереджуючими повідомленнями і процес відновлення почнеться.
  • Користувачів Mac попросять ввести пароль адміністратора.
  • Якщо у вас одна з операційних систем Windows, ви можете побачити одне або кілька опцій відновлення, спонукаючи iTunes автоматично завантажити останню версію програмного забезпечення для iPod.

 4. 4

  Дочекайтеся завершення першої стадії процесу відновлення. Під час процесу iTunes відобразить індикатор прогресу. Коли з першою стадією буде закінчено, iTunes відобразить одне з таких повідомлень з інструкціями, конкретними для моделі iPod, що ви намагаєтеся відновити:
  • Вимкніть iPod і вставте його в адаптер живлення (для старих моделей Nano).
  • Залиште iPod підключеним до комп`ютера, щоб завершити відновлення (для нових моделей Nano).

 5. 5

  Почніть другу стадію процесу відновлення. Під час другої стадії процесу відновлення, iPod відобразить на екрані індикатор прогресу. ДУЖЕ ВАЖЛИВО, щоб під час цієї стадії iPod залишався підключеним до комп`ютера або до адаптера харчування.
  • Так як підсвічування iPod зазвичай відключається під час процесу відновлення, можливо, вам буде важкувато побачити індикатор прогресу.

 6. 6

  Налаштуйте iPod. Коли процес відновлення завершиться, iTunes запустить помічника налаштування. Вас попросять назвати свій iPod і вибрати опції синхронізації. На цій стадії iPod можна вважати повністю відновленим. Синхронізуйте iPod з комп`ютером, щоб завантажити на нього музику.