Як переважити двері холодильника на інший бік

Ви зробили перестановку і тепер двері холодильника відкривається не в ту сторону, а ви хочете її переважити. Це легко змінити. Продовжуйте читати кроки для отримання додаткової інформації.


Кроки

 1. 1

  На самому верху холодильника, над дверима морозильника (можливо, буде потрібно сходи) видаліть два зіркоподібних гвинта (використовуючи викрутку Philips, куплену за кілька доларів в місцевому господарському магазині) від дверей морозильника. Вони перебуватимуть в шарнірній пластині (шарнірна сторона холодильника).

 2. 2

  Зніміть верхню шарнірну пластину. Поставте шарнірну пластину в сторону, і знову встановіть два зіркоподібних гвинта, в отвори у верхню частину холодильника.

 3. 3

  З боку дверної ручки, у зовнішньому її краю, ви побачите невелику вінілову або пластикову заглушку (у верхній частині дверей морозильника). Використовуючи невелику викрутку, акуратно переміщайтеся навколо розетки, і помістіть її в отвір, з якого ви видалили шарнірну пластину.

 4. 4

  Відкрийте дверцята морозильника і підійміть дверцята морозильника з осі обертання. Відставте двері в сторону.

 5. 5

  На нижній частині дверей холодильника, з боку петель, ви побачите невеликий кронштейн (одного кольору з холодильником), там буде два зіркоподібних гвинта в лицьовій стороні холодильної рами. Видаліть ці два гвинти. Це може призвести до того, що двері холодильника зможе впасти, тому притримуйте двері в закритому положенні при видаленні цього кронштейна.
 6. 6

  Відкрийте двері холодильника, опустіть і вийміть її, (поклавши її під центр осі обертання) поставте двері в сторону і пеерставьте два гвинти в холодильній рамі. Можливо, вам доведеться нахилити двері, тому ви знімаєте її з поворотною осі.

 7. 7

  Використовуючи звездообразную викрутку, зніміть вісь шарніра кронштейна, (який був між дверима морозильника і дверима холодильника). Зніміть кронштейн і вставте гвинти назад в отвори. Тримайте кронштейн в тому положенні, в якому він був встановлений раніше, і відкладіть в сторону.

 8. 8

  На ручці з боку холодильної рами в центральній частині, видаліть два зіркоподібних гвинта з рами, і перший гвинт від зовнішнього краю, (з секції рами між холодильником і морозильником). Переверніть центральний кронштейн (який ви зняли) догори ногами, і прикріпіть його гвинтами, які ви викрутили.

 9. 9

  На нижній частині дверей холодильника, за допомогою маленької плоскої викрутки подденьте вісь обертання. І зніміть зіркоподібний гвинт з осі обертання кронштейна. Помістіть вісь обертання кронштейна, і поворотну вісь назад на протилежну сторону дверей. Можливо, вам доведеться нахилити двері.

 10. 10

  На лицьовій двері холодильника, на старій бік шарніра, ви побачите маленьку пластмасову пробку. Акуратно підніміть її і відкладіть її в сторону. У тому ж місці на ручці ви побачите або табличку (бренд холодильника) або іншу пластикову заглушку або пластину. Акуратно підніміть (за допомогою невеликої викрутки), і видаліть гвинт під нею. На верхній частині дверей холодильника, видаліть два хрестоподібних гвинти, які тримають ручку. Зніміть ручку і замініть гвинти. Відставте ручку в сторону, і вийміть велику пластмасову пробку, яка була поруч з ручкою, переставивши її на протилежну сторону. Видаліть два гвинти старого шарніра і переставте ручку, а також пластикові заглушки. 11. 11

  Видаліть два гвинти в нижній частині холодильної рами, переставивши на нову сторону шарніра. Встановіть двері холодильника. Увага: у цій області може бути три гвинти, не забудьте зняти два, відповідних один одному. Можливо, вам доведеться трохи нахилити двері холодильника, і зрушити верхню вісь обертання.

 12. 12

  Зніміть хрестоподібні гвинти з верхньої та нижньої частини ручки дверей морозильної камери. Зніміть ручку і відкладіть в сторону.

 13. 13

  Зніміть двері зі старого шарніра двері морозильника, і відставте її в ту сторону, де ви зняли ручку. Встановіть ручку дверей морозильника на нову сторону.

 14. 14

  На самому верху холодильника, на старій стороні ручки, видаліть два гвинти. Поставте дверцята морозильника на центральну вісь обертання і закрийте двері. Повторно змонтуйте верхній шарнірний кронштейн. Можливо, вам доведеться підняти або злегка відрегулювати двері, щоб гвинти стояли правильно.


Поради

 • Завжди ставте гвинти назад. Залишаючи ці гвинти самі по собі, ви ризикуєте пошкодити ізоляцію.

Попередження

 • Якщо у вас є дозатор води або генератор льоду в дверцятах холодильника, то ви повинні дотримуватися додаткову обережність при монтажі.
 • Не використовуйте викрутку Philips як викрутку-торкс при відкручування гвинтів.

Що вам знадобиться

 • Зіркоподібна викрутка або ключ - залежно від того, чим прикручені дверні петлі вашого холодильник тримає.
 • Хрестова викрутка
 • Невелика плоска викрутка