Як очистити шкіряні вироби від цвілі

Іноді шкіряні вироби необхідно прикрашати, приводити в порядок і прибирати з них спори цвілі і запахи. Прочитайте наступну інструкцію.

Кроки

 1. 1

  Щоб очистити шкіру, на якій вже утворилася цвіль, застосуйте ферментний очисник, який був випробуваний на шкіряних виробах і не зашкодить їх.

 2. 2

  Почистіть збалансованим pH засобом для миття шкіри, який не завдає шкоди і не дає шкірі пересихати. Це підготує шкіру до відновлення / кондиціонування.
 3. 3

  Нанесіть губкою відновлює засіб / кондиціонер для шкіряних виробів так, щоб він не накопичувався біля замочков і металевих елементів. Залиште на час, щоб цей засіб вбралося і зробило шкіру більш гнучкою, тому виріб прослужить довше. Також воно допоможе затемнити світлі області (вигорілі на сонці або висохлу меблеву шкіру), і запобігти розвитку цвілі і грибка. Хороший кондиціонер біологічно розкладається і схвалений санітарними службами.


Поради

 • Для шкіряних виробів необхідно періодичне обслуговування, особливо в місцях з високою вологістю - наприклад Гаваї.


 • Обов`язково перевірте, що цвіль повністю знищена, інакше вона буде повертатися. Іноді просто чистка поверхні не допомагає.
 • Спробуйте застосувати реставратор старих меблів для боротьби з цвіллю.
 • Ви можете додати кондиціонер для шкіри в пральний порошок, щоб прибрати цвіль і запахи. Додайте близько 60 мл у воду.

Попередження

 • На меблів спробуйте спочатку застосувати кондиціонер в непомітному місці, так як скрізь по-різному обробляють шкіру. Ефект ви помітите відразу.