Як відмовитися від Netflix

Netflix - це сервіс інтернет-кіно і телешоу, що працює за системою абонемента і надає необмежений доступ за постійну місячну плату. Зараз він доступний через Mac або PC, телевізори, під`єднані до Інтернету, через плеєри Blu-ray, ігрові приставки та мобільні телефони. Якщо Netflix вам набрид, і ви хочете відмовитися від його послуг, то вам просто треба слідувати перерахованим нижче кроків.

Кроки

 1. 1

  Зайдіть в акаунт Netflix під своїм іменем користувача. Пройдіть на сайт Netflix і увійдіть під своїм іменем користувача і зі своїм паролем. Вписавши їх у відповідні поля, натисніть «Continue».

 2. 2

  Клікніть на «Your Account». Клікніть на стрілку в правому верхньому куті екрану і виберіть опцію з випадаючого меню.
 3. 3

  Виберіть «Cancel Membership». Ця кнопка знаходиться в лівому верхньому кутку екрану під «Membership Billing ».

 4. 4

  Помітьте галочкою, що ви приймаєте умови відмови від абонемента, і натисніть «Complete Cancellation». Ваш абонемент буде негайно скасований.

 5. 5

  Отримайте імейл, що підтверджує відмову від абонемента. Ви можете знайти його в ящику за адресою, вказаною для вашого акаунта Netflix. Збережіть його як доказ на випадок того, що в майбутньому з вашого рахунку помилково можуть зняти платіж. Якщо ви закриваєте абонемент на початку місяця, то зможете продовжувати користуватися послугами Netflix, поки абонемент не закінчиться, але при цьому будете продовжувати платити.


  • Netflix буде зберігати вашу історію переглядів, рекомендації і черга протягом цілого року, щоб ви могли знайти все це цілим і неушкодженим, якщо захочете повернутися.

Поради

 • Відмовтеся від аккаунта щонайменше за тиждень до кінця свого платіжного циклу, щоб з вас не зняли платіж за наступний місяць.

Попередження

 • Вам треба буде повернути все DVD, які ви отримали в оренду від Netflix, щоб після скасування аккаунта вам не довелося за них платити.

 • Важливий факт: Netflix в даний час доступний тільки жителям США, Канади, Великобританії та Ірландії, а також Бразилії.