Як зупинити процес позбавлення майнових прав

Позбавлення права викупу є законним процесом, який дозволяє іпотечному кредитору або податковій службі відібрати вашу власність, для погашення податкової заборгованості або заборгованості по платежах. Проте, тільки тому, що кредитор або податкова служба подали скаргу на вас про позбавлення прав, не означає, що вони автоматично виграють. Знання того, як зупинити процедуру позбавлення права викупу, можуть допомогти вам зберегти дах над головою набагато довше і навіть повністю зберегти вашу нерухомість.

Метод 1 з 4: Спробуйте домовитися з кредитором

 1. 1

  Зверніться до кредитора безпосередньо і поясніть свою ситуацію. Якщо ви думаєте, що пропуск щомісячного платежу або, можливо, платежу за кілька місяців, піддасть вас ризику втрати права викупу, то ви повинні відразу звернутися до ваших кредиторам. Не йдіть від проблеми. Як би дивно це не звучало, але кредитор сам не зацікавлений у зверненні позову проти вас, оскільки ця процедура обійдеться йому, за деякими оцінками, в $ 30 000.. Це не тільки викидання грошей на вітер, але і важке психологічне випробування для кредитора, тому кредитори хочуть уникнути процесу позбавлення права викупу, якщо це взагалі можливо. Почавши бесіду ви підштовхнете кредитора до діалогу, в якому обидві сторони можуть знайти можливі шляхи вирішення проблеми до процесу викупу.
  • Дайте кредитору знати, що ваші проблеми носять тимчасовий характер. Якщо у вас з`явилися непередбачені медичні рахунки або, наприклад, вас звільнили, кредитор швидше за все дасть вам відстрочку, поки ви не встанете на ноги. Вони можуть попросити вас зробити оплату однією сумою або навіть заморозити ваші щомісячні платежі, якщо вам пощастить.

 2. 2

  Спробуйте змінити умови кредитування. Все залежить від принциповості кредитора і пам`ятайте, що йому виграти хоч щось все ж краще, ніж нічого. Це означає, що швидше за все він погодиться змінити умови вашого кредиту, щоб ви платили хоч щось, навіть якщо це по суті не розмір щомісячної суми.
  • Спробуйте продовжити термін погашення. Якщо у вас вийде продовжити термін кредиту, ваш щомісячний платіж знизиться.
  • Змініть процентну ставку. Процентна ставка вашого кредиту визначається вашою кредитною історією, а також іншими факторами. Відомо, що кредитна ставка може бути знижена для того, щоб місячні платежі стали більш керованими.
  • Перейдіть від плаваючої ставки до фіксованої. Плаваюча процентна ставка, як правило, встановлюється з досить низького рівня процентного платежу і зростає протягом усього терміну кредиту. Спочатку вона виглядає привабливо для позичальника, але якщо її підрахувати з урахуванням усього періоду, то виходить досить дорого. При переході від плаваючої процентної ставки до фіксованої - де відсоток залишається однаковим для платежу в будь-який період - допоможе вам заощадити багато грошей, а також зробити щомісячний платіж більш керованим.

 3. 3

  Попросіть терпіння. Хоча це допоможе лише тимчасово пригальмувати хід процедури позбавлення права виплат, проте працює у багатьох випадках. Лояльність до вас дозволить вам проводити часткові платежі, або припинити виплати по кредиту на певний проміжок часу, погоджений вами і кредитором. Але після закінчення терміну ви будете зобов`язані виплатити повну суму відкладеного платежу. Ви можете погодитися з одноразовою виплатою, щоб зберегти право володіння нерухомістю або додатковий відсоток на додаток до наявних щомісячним платежам по кредиту.

 4. 4

  Розглянути питання про наймання фінансового консультанта. Він буде працювати від вашого імені, щоб привести ваші фінанси в порядок і знайти компроміс між вами і кредитором, так що позбавлення права викупу можна буде уникнути. Професіоналізм консультанта, як правило, є вигідним вкладенням коштів, особливо якщо вони допомагають вам утримати нерухомість.
  • Будьте обережні при виборі фінансового консультанта, багато "гарантують" загальмувати або навіть зупинити процес позбавлення прав викупу. Такі консультанти часто стягують великі суми і іноді тільки затягують розгляд, залишаючи вас не в кращому становищі, ніж ви були з самого початку.

 5. 5

  Якщо ви вирішили боротися в суді за право на нерухомість, ви можете подати письмову відповідь на заяву позивача, тим самим вказуючи, що ви не збираєтеся ховатися. Подача відповіді і присутність на слуханні унеможливлюють отримання кредитором або податковою службою заочного рішення проти вас. Досліджуйте причини, що заважають веденню справи проти вас - ось ті причини, за якими іпотечний кредитор або податкова служба не можуть виграти процес.
  • Виберіть лінію захисту, відповідну вашим обставинам.
  • Напишіть відповідь, в тому числі причини на свій захист.
  • Уявіть письмову відповідь до місцевого суду, де кредитор або муніципалітет подав позов проти вас.

Метод 2 з 4: Боротьба з припинення процесу позбавлення прав

 1. 1

  Примусьте кредитора написати "боргове лист". Коли ви підписуєте договір іпотеки, кредитор отримує боргове зобов`язання, в якому детально викладені всі особливості кредитного договору. Під час житлового буму, недобросовісні кредитори підписували так багато документів по кредитах і передавали або продавали їх, намагаючись на цьому заробити. Тепер, багато з документів не можуть бути знайдені, почасти тому, що вони були відправлені при сек`юритизації. Коротко: якщо кредитор не може знайти боргове зобов`язання, процес викупу може бути призупинений або ж взагалі припинений.
  • Створення кредитором "боргового зобов`язання" може бути ефективним, особливо якщо кредитор не настільки чесний з вами при укладенні кредитного договору, але це довгий шлях для заперечування позбавлення майнових прав у суді. Ви можете виграти багато часу поки він не знайшов боргове зобов`язання, але в більшості випадків ви не зможете зупинити процес викупу після того, як воно знайдено. 2. 2

  Розгляньте варіант продажу будинку до його продажу з молотка. Якщо вам вдасться продати будинок до того, як заяву про стягнення майна буде реалізовано, ви можете продати нерухомість за його ринковою ціною. Може бути важко продати свій будинок за такий короткий проміжок часу, але це безперечно можливо, особливо враховуючи високий попит на нерухомість.

 3. 3

  Питання послідовного ряду передач правового титулу. Коли майже прийнято рішення про нерухомість, база даних повинна підтвердити, що право власності на іпотеку - з моменту підписання документа до теперішнього моменту - визначено. Таким чином, суд може визнати законність позбавлення прав на нерухомість. Тому безліч іпотечних кредитів були об`єднані в портфелі, що торгуються на ринку, ланцюжок права власності найчастіше не була ясна і визначена чітко. Якщо ви можете дійсно обдурити систему, яка відстежує ці ланцюжки, у вас є можливість зберегти будинок.
  • Для відстеження подібних дій існує спеціальна база даних "Бюро кредитних історій". Вона була створена спеціально для того, щоб відстежувати ланцюжок прав, головне її завдання відстежити перепродаж кредитів. Наприклад, в США одна відома компанія з проведення процедури позбавлення прав викупу надає кредитору незалежну інформацію про ланцюжок прав власності, не вдаючись до бази.
  • Для того, щоб зберегти ваш будинок від викупу, використовуючи Бюро кредитних історій, вам, ймовірно, знадобиться адвокат. Це може бути трохи дорожче, ніж інші способи, але цей вид захисту зараз набирає обертів.

 4. 4

  Обговоріть можливість передачі прав замість викупу. Якщо у вас мало вибору, ви завжди можете звернутися до відділу по зниженню збитків з пропозицією про передачі їм прав замість викупу. Це документ, де ви офіційно визнаєте передачу прав власності кредитору взамін на припинення кредитного договору. Якщо ви не впевнені в можливості збереження нерухомості, цей варіант може бути хорошим виходом для вас, якщо ви вже заборгували велику суму.

Метод 3 з 4: Зупинка процесу з причини банкрутства

 1. 1

  Оголошення банкрутства. Банкрутство - процес усунення деяких боргів натомість фіксованого платежу або еквівалентної суми за нерухомість. Хоча не можна сказати, що це найкращий вибір, все ж це найкращий спосіб вийти з боргової ями. Коли ви оголошуєте себе банкрутом, процедура позбавлення майнових прав зупиняється.
  • Подача заявки на банкрутство. Для того, щоб ви були визнані банкрутом, вам потрібно пройти тест, кредитні консультації і заповнити документи, включаючи податкову декларацію.

 2. 2

  При заповненні документів, виберіть між двома видами банкрутства, які різні за правилами і особливостям, виберіть відповідний вам. Як кожен з них впливає на процес призупинення позбавлення прав, можна подивитися тут:
  • У документі вас також попросять визнати більшу частину ваших боргів, якщо не всі або ж вони можуть бути оскаржені через суд. В обмін на звільнення від виплат, суд може зажадати вашу нерухомість не звільняючи від податкових зборів, продати її або віддати права власності вашому кредитору. У цьому випадку ви не зможете зберегти ваш будинок, але ви можете таким чином затягнути процес на кілька місяців.
  • Також заповнюючи документ, ви можете вказати на згоду виплатити всю суму боргу або його більшу частину в певний період. Час потрібне вам для повернення боргу, також як і сам план, залежить від того, скільки ви заробляєте і який вид боргу маєте. У цьому випадку ви також зможете зберегти вашу нерухомість, особливо тоді, коли ви знаєте як заробити на сплату боргів. План повернення боргів зазвичай реалізується протягом 2 - 5 років.

 3. 3

  Офіційно підтвердіть ваше банкрутство через суд. Призначте зустріч з адвокатом для оголошення себе банкрутом. Тепер ви можете проводити виплати. Через деякий час призначте зустріч з новим кредитором. Це вже буде зустріч між вами, як банкрутом і кредитором, як довіреною особою. Однак, ваш колишній кредитор може також бути присутнім. Ця зустріч дозволить вам зрозуміти на якому етапі ви знаходитесь.

Метод 4 з 4: Що не слід робити

 1. 1

  Не підписуйте документи на нерухомість, вказуючи сторонні фірми. Деякі фірми заганяють зневірених в таку пастку, обіцяючи їм спочатку переписати право власності з боргом на себе, а потім повернення прав і боргу назад, коли позичальник буде здатний продовжити виплати. Така чесність зустрічається вкрай рідко. Майже завжди фірми відбирають права не припиняючи процесу по позбавленню прав з кредитором. Найгірше в цьому випадку те, що ви не можете вплинути на процес т.к. у вас немає на це прав.

 2. 2

  Консультації дуже важливі для своєчасного вжиття заходів щодо збереження прав на нерухомість.Але не консультуйтеся з неперевіреними організаціями і з організаціями з поганою репутацією. Такі фірми в кращому випадку спробують заробити на вас, вимагатимемо великі авансові платежі і високий відсоток по завершенню процесу.

 3. 3

  Не ігноруйте судові документи і повістки. Хоча правило "з очей геть, із серця геть" може дійсно допомогти в якихось життєвих ситуаціях, але у вирішенні юридичних проблем така тактика може лише погіршити становище. Завжди стежте за що приходять запитами з суду або від кредитора, інакше це може призвести до значних штрафів і навіть неприємностей із законом.


Попередження

 • Ви можете самі заповнити заяву про банкрутство, але краще скористайтеся послугами юриста. Наприклад, довірена особа може зажадати від вас наявності адвоката при зустрічі з новими кредиторами.