Як організувати вечірку на день народження з ночівлею в готелі

Вечірка на день народження з ночівлею - це весело, але вечірка в готелі - це ще краще!

Кроки

 1. 1

  Запитайте у своїх батьків! Це залежить від ваших батьків, чи можуть вони дозволити собі влаштувати піжамну вечірку в готелі. Гарна ідея, щоб ваші батьки спали в кімнаті поруч з вами і вашими друзями. Суміжна кімната була б гарним вибором.

 2. 2

  Визначте тему! Є так багато тем на вибір. Моя тема була, "рожевий, білий і шоколадний!" Так що, це може бути все, що спадає на думку, наприклад, "Wii" (ігрова приставка 7-го покоління, 5-а ігрова консоль фірми Nintendo), "телебачення", "фіолетовий" і "зелений блиск". Якщо нічого з цього вас не приваблює, йдіть в місцевий магазин для вечірок і спробуйте підібрати ідею або вибрати колірну гамму.

 3. 3

  Знайдіть готель! Найкраще було б знайти готель з басейном, щоб на початку вечірки або коли стане нудно, ви могли б податися в басейн і сауну (басейн всередині - це дійсно весело).

 4. 4

  Напишіть список гостей! Спочатку запишіть ваших кращих друзів, потім додайте тих, кого ще ви хочете бачити, якщо ви хочете собі ексклюзивну вечірку, то запрошуйте тільки ваших кращих друзів. Ви також можете організувати вечірку біля басейну з великою кількістю людей, і лише обраних залишити на ночівлю. Якщо ви плануєте зробити це, переконайтеся, що залишите невелика кількість людей (3 або 4), щоб нікого не образити.

 5. 5

  Напишіть запрошення! Будьте креативними! Створення ваших власних запрошень - це дуже весело! Це показує ваші творчі здібності, і ви можете їх зробити в темі вашої вечірки! Якщо ви не хочете робити їх самостійно, придбані в магазині запрошення теж підійдуть, особливо для молоді. Або ви можете відправити запрошення електронною поштою. Крім того, можна роздати запрошення і відправити нагадування по електронній пошті тим, хто ще не відповів. І не забудьте згадати назву готелю, номер кімнати для вашої ночівлі і все, що вони повинні принести, в тому числі компакт-диски, які вони, можливо, захочуть послухати, і купальники, якщо це готель з басейном. Переконайтеся, що призначили час від`їзду по домівках, принаймні, на півгодини раніше часу, до якого необхідно звільнити номер у день від`їзду, щоб ви змогли зняти прикраси. Також переконайтеся, що сказали гостям, що час від`їзду по домівках - дуже точне! Ви ж не хочете, щоб ваші гості чекали в коридорі, поки їх батьки приїдуть за ними!

 6. 6

  Надішліть запрошення! Відправте їх принаймні на 3 тижні раніше терміну, щоб кожен був вільний у цей день. Надішліть запрошення електронною поштою. Якщо у запрошених є електронна пошта, то напишіть їм, або просто роздайте запрошення.

 7. 7

  Купуйте прикраси! Декорації можуть / повинні мати відношення до теми вашої вечірки. Не беріть прикраси, які важко буде прибирати. Конфетті - це досить сумнівний вибір. Якщо ви хочете придбати конфетті, я думаю, що це добре, але вам доведеться обговорити це з менеджером готелю перш, ніж зробити цей вибір.
 8. 8

  Виберіть ваше меню! Ви також могли б спланувати його відповідно до вашої темою, або у вас могла б бути проста традиційна їжа для святкування дня народження (піца, содова вода, цукерки і т.д.). Якщо у вас є колірна гама, виберіть продукти в цьому кольорі! Крім того, постарайтеся врахувати всі можливі алергії і харчові пристрасті ваших друзів. Ви ж не хочете, щоб ваші друзі голодували, бо їм не подобається або вони не можуть їсти те, що було подано.

 9. 9

  Подарункові мішечки! Ви могли б купити подарункові мішечки в магазині, або купити прості, невеликі сумочки і прикрасити їх! Помістіть туди речі, що мають відношення до теми вашої вечірки. Якщо у вас обрана колірна гамма, купіть милі маленькі дрібнички цього кольору.

 10. 10

  Підберіть ігри / розваги! Ваші гості можуть принести гри з собою, якщо захочуть. Це можуть бути такі розваги, як WII (ігрова приставка 7-го покоління, 5-а ігрова консоль фірми Nintendo), перегляд фільмів, танці під музику, гра в квача з ліхтариком, розповіді страшних історій, ігри відповідно до вашої темою і традиційні настільні ігри.

 11. 11

  В день вечірки прибудьте в готель до часу заселення і йдіть прямо в номер, щоб прикрасити його. Відсуньте всі столи до стін, щоб у вас було місце для танців та ігор. Виберіть стіл (або принесіть той, який ви можете перенести), щоб розташувати на ньому закуски. Прикрасьте закуски, поклавши їх у високі скляні чаші, і на незвичайні підноси. Ви можете покласти скатертину на стіл, яка має відношення до теми вашої вечірки.

 12. 12

  Приїзд гостей! Коли гості прибувають, покладіть всі сумки в шафу, щоб вони не заважали. Увімкніть класну музику. Якщо ви збираєтеся піти прямо в басейн, надіньте купальники і візьміть рушники. Якщо ви запросили невелика кількість людей, змусьте їх відразу приготувати свої ліжка до сну.

 13. 13

  Нехай вечірка починається! Танцюйте, їжте, плавайте в басейні, дивіться фільми і отримуйте задоволення! І замовте обслуговування номерів (якщо ваші батьки дають вам свій дозвіл)!

 14. 14

  Сніданок. Поїсти сніданок в готелі - це в якійсь мірі круто, тому що в багатьох готелях є континентальний сніданок (безкоштовний сніданок) з багатьма варіантами вибору.

 15. 15

  Коли гості йдуть, віддайте їм їх подарункові мішечки і подякуйте їм за те, що вони прийшли!

Поради • Зніміть доступний номер, в якому багато місця.
 • Не надто галасуйте, так як вас можуть вигнати з готелю!
 • Постарайтеся запросити парне число людей (якщо ви не плануєте грати, або якщо ви збираєтеся бути провідним), щоб можна було грати по-чесному, і ніхто не був залишений без роботи. Запросіть непарне число людей (якщо ви плануєте грати в ігри), щоб кожен міг брати участь.
 • Якщо двоє (або більше) осіб на вашій вечірці ладнають, скажіть їм, що вони можуть бути грубими на вечірці і дутися або вони можуть бути ввічливими, постаратися триматися подалі один від одного і ладити для вас. Якщо вони раніше не будуть співпрацювати, скажіть їм, що їх доведеться відправити додому. Це ваша вечірка, і вони прийшли на неї, щоб повеселитися, а не побитися!

Попередження

 • Не бігайте по коридорах, якщо вже пізно, як правило, в готелі є гості молодше і старше вас, які лягають спати рано і, якщо ви їх розбудіть, вони подзвонять, поскаржаться і можуть добитися, щоб вас вигнали.
 • Постарайтеся не стрибати, щоб не було скарг на вас.
 • Якщо ваш батьки перебувають по сусідству, і хочуть спати, вам, можливо, доведеться вимкнути музику.
 • Ніяких фільмів категорії R (особам до 17 років обов`язкова присутність дорослого).

Що вам знадобиться

 • запрошення
 • друзі
 • номер в готелі
 • їжа
 • прикраси
 • подарункові мішечки (додатково)