Як визначити розмір ліфчика

Якщо вам незручно у вашому ліфчику, можливо ви вибрали не той розмір. Погано сидять ліфчики ковзають вгору по спині, залишаючи сліди на шкірі, а ваші груди при цьому провисає і випадає з чашок. Носити ліфчик правильного розміру насправді набагато зручніше, ніж взагалі ходити без ліфчика. Вибрати найбільш підходящий ліфчик легко, якщо знати потрібний вам розмір.


Кроки

 1. 1

  Одягніть ліфчик. У ліфчику легше виміряти ваші обсяги в потрібних місцях. По можливості уникайте ліфчиків на кісточках, з поролоном або пуш-ап, так як це може спотворити вимірювання, але в цілому, будь ліфчик краще, ніж ніякий.

 2. 2

  Визначте обсяг вашої грудей. Ви можете зробити це двома способамі- виберіть один або спробуйте обидва, а потім порівняйте результати.
  • Виміряйте окружність вашої грудей під пахвами. Якщо у вас вийшло парне число, це і є обсяг ваших грудях. Якщо число непарне, додайте 2,5 см до ваших вимірам.
  • Виміряйте окружність вашої грудей під грудьми. Якщо в результаті вийшло парне число, додайте 10 см, щоб визначити обсяг ваших грудях. Додайте 12,5 см, якщо вийшло непарне число.
 3. 3

  Виміряйте окружність вашої грудей на самій виступаючої частини (зазвичай прямо над сосками). Перевищення вашого об`єму грудей на кожні 2,5 см і буде розміром чашки ліфчика. Якщо різниця менше 2,5 см, потрібна вам чашка АА.

 4. 4

  Приміряйте ліфчик потрібного об`єму грудей і розміру чашки, і подивіться, як він сидить, і як ви себе в ньому відчуваєте. Якщо вам незручно, можливо ваші соски знаходяться не в центрі чашки, або ж, якщо ліфчик погано виглядає під вашою блузкою, спробуйте ліфчик на розмір більше або менше, щоб знайти те, що вам потрібно.
  • Спробувати кілька розмірів особливо важливо, якщо ви хочете купити ліфчик на кісточках. Якщо кісточки впиваються під пахвами, візьміть ліфчик з більшою чашкою або спробуйте ліфчик деми з більш короткими кісточками.  • Переконайтеся, що лямки ліфчика підтримують груди, але не впиваються вам в плечі і не сповзають. Можливо, вам потрібен ліфчик з широкими лямками, які розташовані ближче один до одного і не підтягуються на спині.


Поради

 • Вимірюйте вашу груди щоразу перед покупкою нового ліфчика.
 • Переконайтеся, що вимірювальна стрічка знаходиться паралельно підлозі, і намагайтеся не занадто сильно стягувати. Видихніть перед тим, як будете себе вимірювати.
 • Вибрати найбільш відповідний стиль. Чим більше чашка ліфчика, тим менше у вас вибору. Пам`ятайте, що набагато важливіше, щоб вам було зручно в ліфчику, і щоб він підходив під ваші речі, ніж естетичні міркування.
 • Розміри чашок залежать від країни-виробника. У США стандартними розмірами будуть АА, А, В, С, D, DD, DDD (або E) і F. Деякі розміри чашок не поєднувані з усіма обсягами грудей, тому для початку виберіть правильний обсяг, а потім, якщо потрібно, експериментуйте з розміром чашки. Пам`ятайте, що різні виробники можуть по-різному обчислювати розмір чашки, особливо для жінок з великим розміром грудей- чашки можуть бути більше розміру F.

Що вам знадобиться

 • Ліфчик
 • Вимірювальна стрічка