Як визначити, що друзі намагаються звільнитися від вас

У вас з`явилося болісне відчуття на підсвідомості, що щось не так? Ви почули їдке зауваження, яке не було настільки "смішним", як його піднесли.? Ця стаття допоможе зрозуміти, чи намагаються ваші друзі звільнитися від вас.

Кроки

 1. 1

  Запитайте себе, пропало чи у друзів останнім часом бажання розважатися разом з вами?

 2. 2

  Проаналізуйте поведінку друзів. Вони домовляються з вами про зустріч десь, а потім не приходять, пізніше виправдовуючись, наприклад: «У мене були справи»?

 3. 3

  Прослідкуйте, як друзі поводяться. Вони поводяться дивно при вашій появі, наприклад, припиняють розмовляти, коли ви підійшли?

 4. 4

  Поспостерігайте, чи проводять друзі вечірки або роблять інші речі без вас, при цьому обговорюючи ці події перед вами, розповідаючи, як це буде цікаво?

 5. 5

  Зверніть увагу, чи йдуть друзі в іншу сторону, коли ви підходите до них?

 6. 6

  Перевірте, як друзі відповідають вам. Вони роблять вигляд, що не чують вас, коли ви задаєте питання?

 7. 7

  Зауважте, чи хочуть друзі, щоб ви проводили час з ними? Коли ви пропонуєте їм зустрітися, чи роблять вони вигляд, що постійно зайняті?

 8. 8

  Слідкуйте за поведінкою друзів онлайн. Вони виходять з мережі, коли ви заходите?
 9. 9

  Чи перестали друзі дзвонити, писати вам СМС повідомлення або електронні листи, хоча раніше робили це постійно?

 10. 10

  При спілкуванні з вами, припинили Чи друзі ділитися особистою інформацією? Вони почали обговорювати менш особисті і більше поверхневі речі? Чи помічаєте ви мовчазні паузи в розмові, там, де друзям варто було б щось сказати, наприклад, конструктивно вас покритикувати або емоційно підтримати або погодитися / не погодитися з вами?

 11. 11

  Друзі відходять убік без вас і розмовляють деякий час, як ви здогадуєтеся про вас, а потім намагаються уникати вас?

 12. 12

  Якщо ви дружите компанією, хтось завжди діє як лідер, навіть якщо таким не є?

 13. 13

  Якщо "лідер" терпіти вас не може або обговорює вас, інші члени компанії з ним повністю солідарні?

 14. 14

  Не звинувачуйте себе.

 15. 15

  І якщо вони так поступають... значить це не справжні друзі, до сожаленію.br>

 16. 16

  Перше, що потрібно зробити, якщо друзі намагаються від вас звільнитися - з`ясувати, вели ви себе настільки неправильно, щоб заслужити таке ставлення або вони несправедливі. Іноді ми відштовхуємо оточуючих, намагаючись довести надто багато або проявляючи грубість. А іноді, люди просто ведуть себе підло. 17. 17

  Спробуйте знайти нову компанію, з якою можна подружитися. Знайти нового друга - це перший крок, щоб повернути життя в звичне русло.

Поради

 • Чи не принижуйтеся, благаючи їх про дружбу. Якщо ви розпізнали ознаки уникнення, підіть з гідністю і знайдіть справжніх друзів.
 • Не турбуйтеся, якщо ці «друзі» більше не хочуть з вами спілкуватися. Якщо вони збираються ігнорувати вас, вони не справжні друзі.
 • Чи не затівайте бійку. Дайте друзям зрозуміти, що їх поведінка засмутило вас. Це може бути великим непорозумінням. Але якщо вони дійсно не хочуть більше спілкуватися, не застосовуйте фізичну силу. Покажіть їм, що ви краще.
 • Не намагайтеся дружити з кимось, якщо не готові докласти зусиль для збереження вашої дружби, інакше дружба просто, зрештою, закінчиться жахливо.
 • Не турбуйтеся. Є люди, які будуть сприймати вас таким, як ви є, ви їх просто поки не зустріли. Але не хвилюйтеся, вони існують.
 • Постарайтеся поговорити з друзями, якщо вони все одно не слухають, значить це не справжні друзі.
 • Спробуйте обговорити з цими «друзями» те, чим вони вас засмутили або чим ви образили їх. Якщо вони навмисно не відповідають або не слухають вас, тоді це безумовно не справжні друзі. Не звертайте на них уваги, просто покажіть, що ви краще їх, і знайдіть справжніх друзів. Також покажіть їм, що ви знайшли відповідну компанію друзів і ці друзі краще, ніж вони. Ніколи не повертайтеся в компанію і насолоджуйтеся життям, забувши про них.
 • Тримайтеся. Не звинувачуйте себе. Удачі!
 • Якщо ваші друзі розмовляють про щось, а потім кажуть вам: «Це не твоя справа», коли ви запитуєте про що йшла мова, можете спробувати обговорити проблему з кожним з них наодинці.
 • Будьте прямим і задайте друзям питання.
 • Не переживайте, якщо вони почали говорити неприємні речі. Якщо ви дійсно хочете дружити з цими людьми, то розкажіть їм, що ви відчуваєте, і подивіться, чи зрозуміють вони вас.
 • Якщо вони грубі з вами, використовуючи сарказм, щоб образити їх.

Попередження

 • Це не завжди те, що здається, іноді друзі насправді не ігнорує вас.
 • Зачекайте і спостерігайте, перш ніж робити які-небудь дії.
 • Іноді, людина може бути в депресії, а ви надто оптимістичні для нього. Шукайте ознаки депресії.