Як визначити, якщо відносини добігають кінця

Найчастіше, люди продовжують відносини, навіть коли їм, насправді, прийшов кінець. Любов позбавляє нас розуму і ми боїмося змін. Відносини, які заподіюють вам біль і пригнічують вашу особистість, потрібно припинити і знайти людину, з якою ви будете щасливі. Існує безліч чудових людей, з якими варто почати будувати тривалі стосунки. Не варто терпіти погане поводження та образи!

Кроки

 1. 1

  Складіть список за і проти відносин. Нижче напишіть найголовніші мінуси, які зустрічаються у вас обох.

 2. 2

  Ображає чи він / вона ваші почуття? Він / вона ображає вас не по-дитячому. Якщо він / вона підриває вашу самооцінку, змушує відчувати себе нікчемним, принижує почуття власної гідності, скоріше рвіть ці стосунки!

 3. 3

  Він / вона ніколи не хоче чути про ваші проблеми? Вибачте його / її, якщо він / вона трохи відвернений / -на чимось. Але якщо ви чуєте фразу типу «це дуже нерозумно», коли ви кажете, що не впевнені у своєму зовнішньому вигляді, зверніть на це особливу увагу.

 4. 4

  Ігнорував / -ла він / вона вас довгий час через суперечку або, якщо ситуація пішла не так, як він / вона цього хотів / -а.

 5. 5

  Фліртує чи він / вона з іншими людьми? Якщо ваш партнер дає свій номер телефону незнайомцеві / -ке або каже, що вільний / -на, це велика проблема. Цей мінус спірне. Деякі люди можуть фліртувати, посміхаючись, під час розмови з незнайомцем, мнучи волосся, торкаючись плечей, і бути абсолютно відданими своїй другій половинці. Якщо таке трапляється, вам варто обговорити це питання зі своїм партнером. Ваш партнер повинен поважати ваші почуття, якщо ви скажете, що вам некомфортно, коли він / вона фліртує з кимось.
 6. 6

  Визначте, обманює партнер вас чи ні.

 7. 7

  Проявляє він / вона фізичне насильство? Як тільки людина застосував проти вас фізичну силу, вам потрібно негайно його покинути. Це не означає, що ви перестанете піклуватися про нього / неї. Ви просто вбережете себе від біди. Обговоріть поведінку цієї людини з ним / нею, оскільки запеклі люди мають глибоко вкорінені проблеми. Переконайте його / її звернутися за допомогою до фахівця.

 8. 8

  Обговоріть ці питання зі своїм партнером. Якщо у вашому списку за і проти, є мінуси, обговоріть їх зі своїм партнером, якомога швидше. Так, ви почуєте їхню версію. Коли ви дізнаєтеся всі факти, ви зможете визначити проблему і вирішити її або зрозуміти, що це просте непорозуміння і разом посміятися.
  • Іноді постановка питання прийме рішення за вас обох. Запитайте у свого партнера, з якої причини він / вона фліртує з незнайомцями / -ками і дає свій номер телефону. Можливо, ви вирішите, що йому / їй потрібно рухатися далі, тому-що він / вона не може стати розсудливим. Отже, ви усвідомлюєте, що ці відносини не принесли вам нічого хорошого. Ваш партнер не відчував до вас поваги і не поважав ваші почуття. Це вказівка на те, що десь у світі є людина, яка вас заслуговує. 9. 9

  Якщо ви ведете себе подібним чином, вам варто поговорити зі своїм партнером, вибачитися і пояснити причину своєї поведінки. Можливо ваші почуття згасли і ви більше не любите його / її. Найчастіше, якщо партнери зраджують один одному, їхні почуття пройшли і вони просто не знають як про це розповісти. Це завдасть біль. Якщо ви зрозуміли, що не відчуваєте ніяких почуттів до цієї людини, найкраще зізнайтеся в цьому і розірвіть стосунки.

Поради

 • Згадайте себе, коли ви були самотніми. Ви були щасливі? У вас не виникало ніяких переживань? Ви знали чого хочете від життя? Працювали над досягненням своїх цілей? Не відчували почуття провини? Але після того, як ви знайшли свою другу половинку, все змінилося. Якщо ваші якості і почуття не змінилися з тих пір, значить між вами хороші відносини. Партнери повинні хвалити один одного, надихати працювати наполегливо і домагатися життєвих цілей.
 • Чи можете ви спілкуватися зі своїм партнером? Спілкування це не тільки вміння розмовляти. Це вміння піднімати будь-які питання, що стосуються взаємин. Ви не можете замовчувати про проблеми, тому що вони не перестануть існувати. Наприклад, ви перебуваєте у відносинах з хлопцем, який до вас байдужий і поводиться образливо по відношенню до вас, в той час як з іншими людьми він люб`язний і милий. Якщо ви будете ігнорувати його поведінку, він буде продовжувати робити вам боляче, а ви, у свою чергу, ображатися.
 • Якщо ви не задоволені своїм життям, коли самотні, відносини не принесуть вам щастя. Це факт. Ваше щастя не залежить від когось іншого.
 • Не впадайте у відчай якщо у вас були невдалі стосунки або серія невдалих відносин. У вашому житті завжди будуть люди, які будуть погано з вами звертатися, тому, що вони не знають як вирішувати проблеми у відносинах. У світі є безліч інших хлопців і дівчат, які стануть вам хорошими партнерами.
 • Згадайте чому ви стали зустрічатися з цією людиною. Якщо ви просто хотіли завести хлопця або дівчину, нехай ці відносини послужать вам уроком. Відносини вимагають спільної роботи. Вони не можуть бути ідеальними.

Попередження

 • Розрив відносин доставляє біль обом. Будьте готові до цього. Знайте, що біль це невід`ємна частина вашого життя, яка робить вас сильніше.
 • Якщо ви почали сумніватися у своїх відносинах, це не означає, що вам слід неодмінно порвати зі своїм колишнім партнером. Навіть у найкращі часи нам властиво думати про погане. Природа наділила людей ексістенціональним мисленням і ми постійно про щось замислюємося. Потрібно навчитися мислити глобально.
 • Якщо ви постійно думаєте про те, що вашим взаєминам настане кінець, значить ви не впевнені в собі або це ваші перші стосунки. Розмірковуючи над цим, ви самі пророкуєте своє майбутнє. Така думка з`їсть вас зсередини, зруйнує ваші стосунки і наблизить кінець. Тому насолоджуйтеся відносинами і не думайте про погане.