Як одягатися без ліфчика

Якщо ви носите одяг з незвичайним вирізом, який відкриває ваш ліфчик або ви просто ненавидите стискуюче почуття від бюстгальтера, є способи одягатися без бюстгальтера. Дотримуючись обережності, щоб не показати занадто багато, ви зможете з комфортом і стилем носити будь-який одяг без бюстгалтера. Читайте нижче, щоб вивчити кращі способи одягатися без бюстгальтера.

Кроки

 1. 1

  Будьте впевнені в собі. Одягатися без ліфчика не підходить для жінок, які не люблять, коли на них дивляться. Ваші груди буде менш приваблива, буде набагато більше рухатися і соски, як правило, будуть більше виділятися, ніж коли ви носите бюстгальтер. Можливо, що ви себе будете ніяково відчувати, але для більшості розумних людей це цілком природно і прийнятно. Якщо у когось є проблеми з тим, як ви одягаєтеся, це їхні проблеми, а не ваші.

 2. 2

  Носити бюстгальтер все одно, що носити гіпс на руці. М`язи і зв`язки атрофуються і з часом стають дуже слабкими, що призводить до болю і дискомфорті при поновленні нормальної діяльності. Насправді, жінки носять бюстгальтери тільки останні 100 років або близько того. Не дивуйтеся, якщо ваших грудей потрібно якийсь час для того, щоб відчувати себе комфортно без ліфчика.
  • Для жінок з великими грудьми (розмір чашки D і більше) відсутність підтримки може бути дуже незручно, особливо на перших порах. Спробуйте ходити вдома у сукні або футболці без бюстгальтера приблизно півдня, щоб подивитися, як ви себе почуваєте після декількох годин без бюстгальтера. Можливо, вам доведеться звикнути до цього.

 3. 3

  Виберіть правильну тканину. Не всі тканини підходять, якщо ви хочете не носити ліфчик. Деякі з них будуть свербіти або навіть дряпатися, а інші можуть показати вас не в кращому вигляді. Хороші тканини, якщо ви хочете не носити ліфчик, часто синтетичні, такі як лайкра або нейлон.  • Досить легко зрозуміти, чи можна надягати вашу улюблену одяг без ліфчика. Спробуйте надіти її і перед дзеркалом подивитися, як це виглядає. Походіть довкола, пострибайте вгору і вниз і подивіться, нормально це виглядає чи ні.

 4. 4

  Носіть одяг з вбудованою підтримкою. Деякі топи і сукні мають свою власну вбудовану підтримку, що прибирає необхідність в бюстгальтері. Крім того, можна носити під одягом верх від купальника, танкіні або майку для деякої підтримки, яка не така туга чи не так стискає як бюстгальтер.

 5. 5

  Вирішіть проблему з сосками. У кожної людини соски і немає ніяких причин турбуватися про те, що їх видно. Відчувайте себе комфортно і впевнено у власній шкірі.  • Одягніться тепло, якщо ви без бюстгальтера. Якщо ви затримайтеся на холоді, ваші соски стануть помітними, а деякі люди це не люблять. Накиньте поверх куртку, якщо це про вас.

 6. 6

  Використовуйте куртку або аксесуари, щоб відвернути увагу від вашої грудей. Якщо вам подобається відчуття, коли ви не носите бюстгальтер, але ви чувствовуете себе некомфортно, коли на вас дивляться, куртка або ювелірні прикраси можуть допомогти відвернути увагу.

 7. 7

  Будьте чесні. Не кожен наряд виглядає добре без ліфчика. Якщо вам не йде не носити бюстгальтер, не хвилюйтеся - є багато альтернатив, які будуть теж зручними, наприклад, танкіні, спортивні бюстгальтери і бюстгальтери без лямок ззаду.

Поради

 • Носіть кілька облягаючих топів під товстими сорочки. Якщо вони щільно облягають вас, сорочка буде злегка стискати соскі.Важно також, щоб вони повністю покривали груди, бо сорочки з глибоким вирізом, як правило, більш легкі.
 • Для суконь з відкритою спиною, ви можете знайти бюстгальтер з дуже прозорою задньою частиною, яка приклеюється до спини, якщо ви не хочете йти без ліфчика. Це добре підходить для жінок з великими грудьми, які хочуть її підтримати і при цьому виглядати природно без бюстгалтера. Є також спеціальні чашки і фронтальні системи підтримки, які також можна використовувати.

Попередження

 • Відсутність бюстгальтера з певними видами одягу іноді призводить до того, що може бути сприйнято як непристойний або нескромне вигляд. Ви не зобов`язані відповідати суспільним нормам пристойності, але ви повинні розуміти це. Наприклад, якщо на вас буде дуже облягаючий топ або чисто біла футболка, ви, безумовно, привернете негативну увагу, тому завжди думайте про те, щоб підтримувати певний рівень пристойності, коли ви вирішуєте вийти на вулицю без ліфчика. Тонка майка під одягом може дуже допомогти в більшості випадків.
 • Будьте в курсі політики роботодавця щодо одягу, перш ніж вирішити, йти на роботу без бюстгальтера чи ні.