Як навчитися рефлексотерапії

Є багато навчальних закладів, що пропонують навчання рефлексотерапії. Типова програма курсу включає в себе класні години, а також практичний досвід роботи. Ця стаття пояснює, як ви можете отримати необхідне навчання, щоб стати сертифікованим рефлексотерапевтом.
Метод 1 з 6: Дослідження вимог

Щоб стати сертифікованим рефлексотерапевтом недостатньо відвідування курсів по вихідних. Вам доведеться вкладати гроші і час, перш ніж ви зможете почати нову кар`єру.

 1. 1

  Перегляньте такі організації, як Американська комісія з акредитації освіти і підготовки рефлексологів, щоб зрозуміти, як школи отримують акредитацію для навчання рефлексотерапії

 2. 2

  Шукайте акредитовану школу, яка має рефлексотерапію в рамках своєї навчальної програми. Ви можете також шукати в Інтернеті кваліфікаційні програми. Використовуйте передові інструменти пошукової системи, щоб звузити список можливостей. Наприклад, використовуйте ключові слова "сертифіковані", "рефлексологія" і "вимоги до навчання", так що ви відкинете сайти, які не пропонують акредитовані курси

 3. 3

  Відвідайте веб-сайт Американської атестаційної комісії з рефлексотерапії, незалежного атестаційного агентства, щоб прочитати про навчання рефлексології.

Метод 2 з 6: Вибір школи

Вибір правильної школи має вирішальне значення для вашого успіху.

 1. 1

  Ознайомтеся з базовими предметами, які ви повинні будете вивчити. Для того, щоб бути сертифікованим атестаційною комісією, вам доведеться відвідувати акредитовану школу рефлексології і пройти 110 годин навчання анатомії, фізіології, історії рефлексології, теорії та практики бізнесу та професійної етики. Вам також потрібно буде пройти 100 годин практики по рефлексології, скласти практичний і письмовий національний іспит

 2. 2

  Майте на увазі, що масажні курси не готують сертифікованих рефлексотерапевтів, хоча вони можуть включати декілька класів по рефлексології. На курсах з масажу зазвичай присвячують 1 або 2 тижні на вивчення рефлексотерапії. А в школах рефлексології присвячують 100% свого матеріалу саме рефлексотерапії

 3. 3

  Бійтеся онлайн-курсів, вони не можуть дати вам всю підготовку та досвід, необхідний для для проходження іспитів.

Метод 3 з 6: Визначтеся зі спеціальністю

Стандартне навчання рефлексології включає навчання тому як чинити тиск на рефлекторні точки, які також розташовані на вухах і руках, але також ви зможете вивчати іншу лікарську спеціальність, яка доповнює рефлексотерапію, і ви зможете запропонувати більше послуг, коли ви почнете вашу власну практику.

 1. 1

  Досліджуйте сайти практикуючих рефлексологів і подивіться, які види додаткових послуг вони пропонують. Деякі рефлексологи пропонують послуги, які доповнюють основну рефлексотерапію, наприклад, колірна терапія та аромотерапія, а інші ж пропонують рефлексотерапію в тандемі з лікуванням Рейки.

 2. 2

  Зв`яжіться з навчальними закладами, які ви розглядаєте, і запитайте їх, чи пропонують вони додаткове навчання за спеціальністю, яку ви обрали.

Метод 4 з 6: Отримайте підвищення кваліфікації

Деякі навчальні заклади, такі як Університет штату Нью-Мексико, пропонують програми на отримання ступеня в галузі холістичної медицини і цілительства. Ви можете отримати сертифікат рефлексотерапевта в той же час ступінь бакалавра в області інтегративного охорони здоров`я.

 1. 1

  Вивчіть ліцензійні вимоги у вашій юрисдикції для додаткових практик в області терапії зцілення.

 2. 2

  Зберігайте час і гроші, вибираючи навчальний заклад, який пропонує як комплексні курси з рефлексотерапії, так і інші інтеграційні програми в галузі охорони здоров`я. Додаткові курси рефлексології призначені для поліпшення навичок і знань і допомогти рефлексологію краще зрозуміти розташування рефлекторних зон, допоміжних зон та інших цілісних методів

Метод 5 з 6: Пройдіть сертифікацію

Після того як ви закінчили навчання, вам необхідно підготуватися до іспиту щоб пройти сертифікацію в якості рефлексотерапевта. 1. 1

  Зв`яжіться з атестаційною комісією або через їхній сайт або по телефону, щоб дізнатися, де проходитиме ваш іспит

 2. 2

  Запитайте, чи потрібно вам буде надавати будь-яку документацію на доказ про завершення навчання по рефлексології

 3. 3

  Запишіться на іспит

 4. 4

  Підготуйтеся і здайте іспит з ліцензування. Перегляньте свої програмні матеріали і замітки. Якщо є можливість, запитайте своїх вчителів про будь-які областях, в яких ви повинні зосередитися.

Метод 6 з 6: постійна практика

Можливості для проходження практики ніколи не було краще.

 1. 1

  Заявитеся для проходження практики у встановленому місці. Ви будете впевнені, що у вас є клієнти, і ви зможете скористатися порадами ваших досвідчених колег

 2. 2

  Пропонуйте свої послуги в денному спа. З`ясуйте, чи ви можливість приходити один раз на тиждень і проводити сеанси рефлексології. Вам, найімовірніше, доведеться віддати відсоток від виручки в спа, але ви отримаєте цінний практичний досвід і почнете будувати свою власну клієнтську базу.

 3. 3

  Пропонуйте особисті сеанси рефлексології вашій родині та друзям. Записуйте всі ваші годинник, щоб мати запис ваших практичних навичок

 4. 4

  Досліджуйте інші місця для занять рефлексотерапією. Популярність і визнання рефлексології зростає. Деякі рефлексологи встановили невеликі кабінети в аеропортах- у інших рефлексологів є угоди з компаніями, щоб пропонувати лікування для своїх співробітників у певні дні.

Поради

 • Підпишіться на галузеві видання та інформаційні бюлетені, щоб бути в курсі будь-яких змін у вашій новій професії.
 • Така робота, як рефлексотерапевт, як і будь-яка інша професійна діяльність, вимагає, щоб ви тримали руку на пульсі теорії та практичних навичках вашої професії. Після того як ви навчитеся і сертіфіціруетесь, ви можете відвідати додатковий семінар, щоб відточити ваші навички.

Попередження

* Переконайтеся, що ви обираєте хороше навчальний заклад для навчання. Переконайтеся, що воно пропонує все необхідне навчання, потрібне вам для сертифікаційного іспиту. Ви також повинні дізнатися про політику повернення коштів, якщо ви передумаєте про відвідувати курси.