Як почати розбиратися в коміксах

Як почати розбиратися в коміксах

Якщо ви хочете справити враження на людей своїми знаннями коміксів, ми допоможемо вам.

Кроки

 1. 1

  Прочитайте багато коміксів. Чим більше ви прочитаєте, тим більше ви будете знати. Не читайте занадто багато різних коміксів підряд, інакше ви нічого з них не запам`ятаєте.

 2. 2

  Запам`ятайте якомога більше з коміксів. Читайте, дивіться на картинки. Не пропускайте жодних сцен і важливих слів. Дивитися на картинки дуже важливо, щоб зрозуміти суть того, що відбувається. Іншими словами, не думайте, що якісь картинки або діалоги не мають значення. У коміксі важливо все.

 3. 3

  Спробуйте зрозуміти персонажів. У будь-якому літературному творі важливо розуміти мотиви персонажів, що ними рухає і що їм цікаво і потрібно. Важливо розуміти сюжет, а так само яку роль відіграють головні герої днем. Навчіться розуміти характер персонажів, а також передбачати їх дії, що вміють робити майже всі експерти за коміксами і супер героям.

 4. 4

  Купуйте найпопулярніші і важливі комікси або енциклопедію коміксів. Якщо ви хочете здивувати когось своїми знаннями, вам обов`язково потрібно прочитати такі видання:  • Енциклопедія коміксів від Marvel, тому 1,2,3,4,5 і 6.
  • Енциклопедія коміксів DC.
  • Громадянська війна 52.
  • Tbb: криза, нескінченна земля, нескінченний криза, прихід царства, доглядач та інші видання фірми Marvel.


  • Путівник по коміксах DT.

 5. 5

  Підпишіться на сайт Wizard. Це спеціальний журнал, на який можна підписатися в інтернеті. Він містить всю інформацію про популярних коміксах.

 6. 6

  Зберіть свою колекцію коміксів. Знайдіть комікси, які вам подобаються найбільше і зберіть колекцію. Тримайте колекцію в одному місці і купуйте всі видання улюблених коміксів.

 7. 7

  ВИ можете створити власний комікс. Якщо ви хоча б трохи вмієте малювати, прочитавши кілька коміксів, ви можете створити свій власний. Проявіть уяву.

Поради

 • Якщо ви хочете дізнатися щось конкретне про комікси, пошукайте відповіді на свої запитання в інтернеті. Підпишіться на форуми, на яких обговорюють комікси.
 • Не захоплюйтеся читанням однієї книги коміксів. Читайте комікси різних видавців про різні супер героїв.
 • Якщо ви не любите читати, комікси не для вас.
 • Чи не перетворитеся на зомбі.