Як навчитися вставати по будильнику

Отже, ви перебуваєте в блаженному, глибокому сні, коли лунає ваш будильник, але вам так не хочеться вставати! Може бути, ви намагаєтеся ігнорувати цей жахливий звук прямо або, може бути, ви просто відкладаєте будильник на пізніше. Прочитайте цю статтю і дізнаєтеся, як легко встати, як тільки пролунав дзвін будильника.


Кроки

 1. 1

  Вставайте щодня в один і той же час. Якщо ви встаєте о 6 ранку, щоб піти на роботу або навчання, а потім спите до полудня у вихідні, ваші внутрішні годинники просто зіб`ються. Встаючи в один і той же час кожен день, ви привчите свій організм до підйому в потрібний час.

 2. 2

  Поставте будильник. Переконайтеся, що ви поставили правильний час! Ви ж не хочете, щоб ваш будильник не збудив вас в 6 ранку, тільки тому, що ви поставили його на 6 годин вечора, коли ви мирно вечеряєте! Встановіть його на максимальну гучність (в межах розумного і щоб він не заважав іншим), поставте якомога ближче до узголів`я ліжка, але так, щоб вам довелося встати, щоб відключити його, і встановіть досить сильну тональність (наприклад, клаксон). Коли ви звикнете вставати відразу, можна спробувати замінити звук на музику або щось ще, але гучність, ймовірно, слід залишити на максимумі.
  • Якщо ви недавно купили новий будильник, випробуйте його, щоб переконатися, що він працює і розбудить вас. Якщо ваш будильник працює від батарей або його потрібно заводити, переконайтеся, що батарейки не розряджені або що він заведений.

 3. 3

  Коли ви лягаєте в ліжко, скажіть собі, що ви прокинетеся відразу ж, як тільки почуєте свій будильник. Пообіцяйте собі, що ви встанете в той час, на який налаштований будильник, і що ви не натиснете кнопку «Відкласти» і не проігноруєте будильник.
 4. 4

  Спіть спокійно і переконайтеся, що ви висипаєтеся. Ви просто не зможете прокинутися о п`ятій ранку, якщо ви спали всього чотири години. Переконайтеся, що ваш матрац, подушки і ковдри зручні, перед сном не забудьте почистити зуби й умитися. Вимкніть світло, провітріть, зробіть тишу (або включіть якийсь білий шум).

 5. 5

  Коли ви прокидаєтеся від звуку будильника, ви, ймовірно, думаєте про нього, як про перший звуці цього жахливого, виснажливого ранку, яке веде до жахливої, виснажливій роботі чи навчанні. Замість цього, подумайте про нього, як про аварійної сигналізації, як про пожежну або поліцейської сирени, і уявіть, що якщо ви не відключіть його і не встанете, він вибухне. Просто асоціюйте звук будильника з тривогою і панікою, щоб підвищити рівень адреналіну.

 6. 6

  Як тільки ви чуєте звук будильника, випрямьтесь в ліжку. Приберіть ковдру і відключіть будильник

 7. 7

  Якщо ви не поділяєте спальню з ким-небудь ще, хто встає в той же час, включіть лампу і відкрийте штори і жалюзі, щоб світло розбудив вас. Якщо хочете, можете відкрити вікно, щоб впустити прохолодний вітер і звуки природи в кімнату. 8. 8

  Враховуйте ранкові звички чоловіка або братів і сестер, щоб не нервувати їх з ранку! АЛЕ - якщо ви можете (і ви хороша людина), використовуйте це в якості мотивації! Поставте свій будильник подалі і якнайшвидше вимкніть його, щоб не розбудити інших. Як тільки ви встанете, ви прокинетеся.

 9. 9

  Поплещіть себе по спині для того, щоб відразу стати, як тільки продзвенів ваш будильник! Пізніше, вам не потрібно буде панікувати, і ви зможете прокидатися, навіть якщо ваш будильник не спрацював!

 10. 10

  Ще один хороший спосіб - тримати будильник на відстані (на полиці, на тумбочці), щоб потрібно було встати з ліжка, пройти трохи і вимкнути його.


Поради

 • Переконайтеся, що ви висипаетесь- рекомендується спати не менше 8 годин.
 • Прийміть прохолодний душ, переодягніться, почистіть зуби, вмийтеся - все це допоможе вам прокинутися.
 • Якщо ваш будильник недостатньо гучний або просто не будить вас, може, варто купити новий будильник.
 • Якщо ви спите дуже міцно, попросіть чоловіка, брата, або того, хто розділяє з вами спальню і спить не так міцно, розбудити вас, коли продзвенів ваш будильник, а ви не прокинулися.
 • Переконайтеся, що будильник заряджений або підключений до мережі.