Як налаштувати вигляд при відкритті документа PDF в Acrobat Professional

В Adobe Acrobat 6 Professional ви можете налаштувати вид документа PDF при його відкритті. Наприклад, можна налаштувати програму так, щоб документ відкривався відразу на третій сторінці з 50% збільшенням, або щоб непарні і парні сторінки відображалися поруч один з одним (як у книзі).

Кроки

 1. 1

  Запустіть Acrobat, відкрийте документ і натисніть «Файл» - «Властивості». Відкриється діалогове вікно «Властивості документа».

 2. 2

  Перейдіть на вкладку «Вид при відкритті».

 3. 3

  У розділі «Макет і масштаб» відкрийте меню «Вкладка навігації», щоб вибрати отображаемую панель. Виберіть із наведеного опцій: «Тільки сторінки», «Панель закладок», «Панель мініатюр», «Панель вкладень», «Панель шарів».
 4. 4

  Для налаштування режиму перегляду відкрийте меню «Режим перегляду» і виберіть одну з наступних опцій: «Посторінково» (відображається по одній сторінці), «Безперервно» (ви можете прокручувати сторінки документа), «Двійником» (відображається по дві сторінки, як у книзі).

 5. 5

  Для налаштування масштабу, виберіть одну з опцій в меню «Масштаб»: «За розміром сторінки» (документ збільшиться до розмірів вікна програми), «По ширині» (ширина документа збільшиться до ширини вікна програми), «По вмісту» (документ збільшиться таким чином, щоб текст межував з вікном програми). 6. 6

  Щоб при відкритті документа відображалася конкретна сторінка, введіть номер сторінки в полі «Відкрити на сторінці».

 7. 7

  Ви можете налаштувати параметри вікна у відповідному розділі, зазначивши потрібні вам опції: «Розмір вікна за розміром початкової сторінки», «Вікно по центру екрану», «Відкрити в режимі `На весь екран`». В меню «Показати» ви можете вибрати або «Назва документа», або «Файл» (для відображення в рядку заголовка вікна документа).

 8. 8

  Ви можете приховати рядок меню, панель інструментів і елементи управління вікна, зазначивши відповідні опції в розділі «Параметри інтерфейсу користувача». Примітка: Приховування рядка меню, панелі інструментів і елементів управління вікнами зробить недоступною велику частину функцій Acrobat.

 9. 9

  Натисніть OK, щоб закрити діалогове вікно «Властивості документа».

 10. 10

  Натисніть «Файл» - «Зберегти», щоб зберегти внесені зміни, які будуть застосовані при наступному відкритті документа.