Як знайти супутника життя

Кожен з нас бажає знайти підходящого партнера для життя. Нікому не хочеться вмирати поодинці! На жаль, безліч людей ніколи не знаходять потрібних їм партнерів, але за допомогою даної статті вам вдасться знайти вашу другу половинку.

Кроки

 1. 1

  По-перше, знайдіть привабливого для вас людини. Очевидно, що людина не може стати вашим життєвим партнером, якщо ви нічого не відчуваєте по відношенню до нього. Привабливий - це та людина, до якого ви відчуваєте як фізичну, так і моральну симпатію. Пам`ятайте, що краса простирається тільки до глибини шкіри. Навіть якщо вам вдасться знайти по-справжньому гарної людини, але його особистий характер вам не підходить, то чи не краще було б перебувати з красивою людиною, з яким також буде цікаво спілкуватися? Якщо ви любите когось тільки через зовнішність, то це несправжня любов, так як ця людина не є підходящим вам партнером.

 2. 2

  А тепер підшукайте спільні інтереси зі своїм партнером. Таким чином, ви зможете насолоджуватися дозвіллям з один одним, а також говорити про щось без нудьги. Часто буває, що наявність безлічі різних інтересів вимагає від вас і вашого партнера жертвувати своїми інтересами заради щастя іншої людини. У підсумку це може призвести до проблем з егоїзмом і непорозуміння, тому вибирайте ту людину, з яким ви поділяєте багато чого спільного. Іноді невелике розходження в інтересах робить життя більш захоплюючою, так як вам доведеться випробувати деякі його або її інтереси.

 3. 3

  Візьміть до уваги відмінність в інтелекті. Якщо ви чесна трудяга і любите досягати все, що ви хочете, а ваш партнер воліє лежати на дивані й дивитися телевізор цілий день, то це може поставити ваші відносини під загрозу. Дуже важливо, щоб у вас були схожі погляди на вирішення проблем. Звучить упереджено, але подумайте самі, якого буде жити з людиною, яка просто не розуміє, що ви хочете зробити і чому саме так. Немає необхідності вам обом бути геніями, але наявність одного рівня інтелекту зробить життя простіше.
 4. 4

  Немає нічого поганого в тому, щоб мати стандарти при виборі майбутнього партнера. Чи відповідає він чи вона опису вашого ідеального партнера? Пам`ятайте, що не вибирайте просто кого завгодно, так як ця людина потенційно є вашим життєвим партнером! Ви ж не виберете когось з вулиці з метою працевлаштування, так чому вибирати невідому особу в якості супутника життя?

 5. 5

  Поважайте один одного. Не слід жити з людиною, яка вас ні краплі не поважає, не цінує ваші особисті якості, цілі і мрії. Вам і вашому партнерові потрібно відноситься до один одного з повагою.

 6. 6

  Чи можна довіряти вашому потенційному партнеру? Чи можете поділитися з ним своїми потаємними думками і секретами?

 7. 7

  Проводьте час разом. Як ви збираєтеся дізнатися, чи підходить вам ця людина, якщо ви не проводите з ним час? Ходіть на побачення, гуляйте по різних місцях разом. Дізнайтеся його трохи краще. Адже по суті, якщо ви і дня не можете один одного витерпіти, то який сенс погоджуватися проводити все життя з цією людиною?

Поради • Іноді деякі речі в житті відбуваються з певною метою. Ви можете зустріти свого майбутнього життєвого партнера, коли ви найменше цього очікуєте.
 • Вибір супутника життя може перетвориться на грандіозну задачу, тому вам знадобиться багато терпіння, концентрації, і ви обов`язково знайдете свою другу половинку!

Попередження

 • Не намагайтеся все життя концентруватися на пошуку свого партнера. Живіть, як вам завгодно! У нас усіх є тільки одне життя, так навіщо її витрачати на простий пошук партнера?
 • Не старайтесь дуже старанно!
 • Дві людини, які можуть разом сміятися, мають міцний фундамент для побудови відносин.
 • Бажання різних рівнів інтимному зв`язку може стати каменем спотикання.