Як втекти з дому

У цій статті ви знайдете поради, які допоможуть вам втекти з дому.

Кроки

 1. 1

  Плануйте заздалегідь. Подумайте, що ви будете робити, якщо яка-небудь частина вашого плану піде не так. Якщо вам хтось допомагає втекти, і ви маєте безпечне місце для проживання з людиною, якій можна довіряти, це значно спрощує справу. Однак, якщо у вашому випадку не все так просто, подумайте над такими питаннями: Де ви будете спати? Де ви зможете прийняти душ? А як щодо грошей і їжі? І що ви будете робити, якщо захворієте?

 2. 2

  Пам`ятайте, що якщо ви втечете з дому, ви піддаєте своє життя небезпеці. Блукати вулицями зовсім безпечно. Крім того, якщо ви неповнолітній, втеча з дому, може вважатися злочином і тому вас можуть притягнути до відповідальності. Крім того поліцейські можуть зупинити вас і запитати чому ви не в школі, що в кінцевому підсумку призведе до того, що вам доведеться повернутися додому.

 3. 3

  Зберіть сумку, покладіть продукти, гроші, одяг, піджак або пальто, у разі якщо похолоднішає, зубну щітку, зубну пасту, мило, шампунь, та все, в чому ви будете потребувати. Фонарік- візьміть тільки найнеобхідніше.

 4. 4

  Зачекайте, поки у вас не з`явиться відповідний випадок здійснити втечу з дому. Переконайтеся, що у вас достатньо часу, щоб піти, перш ніж помітять вашу відсутність. Ви можете втекти з дому, роблячи вигляд, що ви збираєтеся вранці в школу, або як тільки всі ваші близькі покинуть будинок, і ви впевнені, що вони скоро не повернутися.

 5. 5

  Швидко залишіть будинок. Постарайтеся щоб ніхто не помітив, що ви залишаєте будинок.
 6. 6

  Знайдіть спосіб пересування. Ви, ймовірно виберіть швидкий і легкий спосіб пересування. Міський автобус є кращим вибором, якщо у вас є достатньо грошей для цього. Виберіть той засіб пересування, який буде найбільш прийнятним для вас.

 7. 7

  Майте на увазі, що якщо ви вирішили подорожувати автостопом, не всі водії є хорошими людьми. Тим не менш, вам по дорозі можуть зустрітися хороші водії, які із задоволенням підвезуть вас до місця призначення. Вони, ймовірно, поцікавляться, куди ви прямуєте, проте не варто розкривати всі карти. Не кажіть їм, що ви втекли з дому, говорите якомога менше.

 8. 8

  Знайдіть притулок. Якщо у вас немає місця проживання, спробуйте знайти притулок. Спробуйте знайти достатньо безпечне місце в підвалі, в покинутій будівлі, в громадському приміщенні, яке залишається відкритим постійно.

 9. 9

  Піклуйтеся про себе. Можливо, це буде важко, особливо якщо справа стосується матеріального забезпечення. Якщо у вас немає підробленого посвідчення, отримати роботу буде не так просто. Якщо вам дуже потрібні їжа або гроші, ви можете звернутися до двірника, з проханням допомогти вам. Крім того ви можете продати деякі цінні речі, але будьте обережні.

 10. 10

  Пам`ятайте про те, що вам складно буде отримати допомогу і підтримку поза домом. Якби ви були вдома з батьками, ваші справи йшли б набагато краще. Двічі подумайте, перш ніж покинути будинок і батьків. Подумайте про те, що вони будуть почувати, якщо ви підете з дому. У підлітковому віці всі відчувають психологічні проблеми, це відбувається через фізичних і гормональних змін. Ви, можете сумніватися чи варто йти на такий відчайдушний крок, тому все ретельно зважте, перш ніж, тікати з дому.

Поради • Зупиніться там, де ви знаєте, що ваші батьки і влада не знайде вас, наприклад, у друга або знайомого.
 • Ви можете користуватися громадськими туалетами, що знаходяться в торгових центрах і в магазинах. Крім того піклуватися про своїх гігієнічних потребах ви можете в громадському басейні або в роздягальні тренажерного залу.
 • З іншого боку, не зупиняйтеся там, де ваші батьки або поліція можуть шукати вас. Члени сім`ї вашого друга / подруги і близькі друзі - це перші місця, куди нагрянуть батьки та поліція.
 • Уникайте місць, де про вас можуть повідомити в поліцію. Виберіть безпечну відстань від вашого будинку.
 • Надягайте одяг, якою ви зможете прикрити обличчя, наприклад, капелюх або толстовку.
 • Пам`ятайте, що, незалежно від того, наскільки успішний буде ваш втечу, швидше за все, в кінцевому підсумку ви повернетеся додому, тому, ймовірно, безглуздо бігти взагалі.

Попередження

 • Будьте обережні, якщо ви намагаєтеся знайти притулок у будинку якогось знайомого, тому що вашим знайомим можуть бути пред`явлені звинувачення у викраденні.
 • Не беріть мобільний телефон, дебетові або кредитні картки з собою, так як вони можуть бути використані для відстеження вашого місця розташування. Якщо вам необхідно зробити дзвінок, попросіть у когось телефон або використовуйте телефон-автомат. Якщо вам потрібно купити щось, розплачуйтеся готівкою.
 • Якщо вас зловлять, поліція відвезе вас додому.