Як вирішити конфлікт з вашим кращим другом

Багато людей іноді сваряться зі своїми кращими друзями, але це не робить їх ворогами. Найкраще що можна зробити - це спробувати вийти з конфлікту (звичайно, після його рішення!) Без ускладнення відносин або образ. Нижче ви можете дізнатися, як це зробити.

Кроки

 1. 1

  Розберіться, у чому проблема. Іноді це очевидно, а іноді дуже важко визначити. Також переконайтеся, що це насправді є проблемою, і у вашого друга не просто поганий день або важкі часи, які не мають ніякого відношення до вашої дружбу.

 2. 2

  Залишіть вашого друга в спокої. Замість того, щоб засипати його запитаннями та вимогами, дайте йому заспокоїться і поміркувати над ситуацією. Як би довго це не тривало, не чіпайте його, поки він не перестане марнувати вас поглядом у коридорах, ображати вас, поширювати чутки, кричати і т.д.

 3. 3

  Розгляньте варіанти. Класичні: «поговорити з одним і запитати в чому справа», «попросити друга поговорити з вашим другом» або навіть «залишити його, поки всі про це не забудуть». Звичайно всі ситуації дуже різні, але майже завжди поговорити безпосередньо зі своїм другом - кращий варіант, навіть якщо вас це лякає.

 4. 4

  Виберіть варіант і дійте. Краще залишатися стриманим замість того, щоб стояти на п`єдесталі і розігрувати безневинну жертву. Визнавши всі ваші помилки, ви змусите цієї людини відчути себе краще, і це додасть йому мужності вчинити так само.

 5. 5

  Чекайте і дивіться. Дозвольте вашому другу подумати про це.

 6. 6

  Прийміть результат. Якщо ваш друг хоче припинити дружбу, нічого не поробиш. Не ставайте злісними і ехідним- прикладіть всі ваші зусилля до того, щоб стати новим кращим другом, залишивши старе позаду, продовжуйте вітатися в коридорах і т.д. Є шанс, що після того, як ви покажете йому / їй, наскільки ви насправді хороші, він / вона знову захоче стати вашим другом.

 7. 7

  Поки можна що то виправити, не залишайте конфлікт недозволеним, якщо ви затягнете час, ваш друг не зверне на вас увагу і буде рухатися далі.
 8. 8

  Не намагайтеся викликати в нього ревнощі, тому що можливо це його не хвилює, а ви зганьбили, або він може звернути на це увагу і зненавидіти вас ще більше.

 9. 9

  Не робіть нічого поганого, кажучи, що ви «повертаєте йому назад» те, що він зробив, або що це «карма». Якщо ви жертва, нехай карма повернеться по іншому, адже якщо ви це зробите, карма повернеться і до вас теж.

 10. 10

  Не робіть того, про що будете жаліти.

Поради

 • Знайте, що ви робите правильно, навіть якщо ваш друг не прав, але не кажіть йому про це. Просто відчуйте себе добре від того, що ви зробили все можливе, щоб допомогти, і все неможливе, щоб вирішити проблему.
 • Розкажіть, що ви відчуваєте і, може бути, ви помиріться, розберетеся, що до чого.
 • Розкажіть і обговоріть це.
 • Не затягуйте з вирішенням проблеми. У той час як ви уникаєте вашого друга, він може зважитися рухатися далі з іншим приятелем, якому він буде довіряти більше, ніж вам.


 • Робіть все можливе, щоб вирішити проблему, і обов`язково скажіть йому, що саме ви відчуваєте. В іншому випадку ви ніколи не вийдіть з цього бою живим.
 • Скажіть вашому другу, що ви дійсно жалкуєте і просите пробачення.
 • Дійте швидко. Інакше незабаром ви втратите його і віддалитеся один від одного, якщо будете чекати надто довго. Вперед, вирішуйте проблему.
 • Драма нічим не допоможе. Залиште образи, крики, чутки і плітки при собі, там, де ніхто не зможе використовувати це проти вас.
 • Помста - не спосіб вирішити проблему.
 • Ніколи до цього не повертайтеся. Залиште все погане в минулому і відкрийтесь всьому хорошому в майбутньому.
 • Поговоріть про це з мамою або близькими людьми старшого віку, вони не розкажуть усім в школі, про що була ваша бесіда, і не будуть використовувати цю інформацію проти вас, плюс, вони зустрічалися з цим раніше і знають, як чинити в таких випадках, так що варто прислухатися до їхніх порад!
 • Попросіть у неї / нього вибачення, не дивлячись на те, як ви себе почували, коли він від вас відвернувся.
 • Говорите своєму другові тільки правду. Розкажіть йому про всі ваші почуття.
 • Якщо ви вважаєте що проблема нерозв`язна, спробуйте знайти нового друга, але спочатку все ж варто спробувати вирішити проблему, як би важко не було.

Попередження

 • Якщо ви не ввічливі, вашому другу знадобиться ДУЖЕ багато часу, щоб пробачити вас.
 • Тільки тому, що ви зараз зліться, не робіть те, що може вам нашкодити, не варто поширювати чутки або розповідати його секрети.
 • Будьте готові до будь-якого розвитку сценарію, навіть до припинення дружби, і якщо так трапиться, будьте завжди доброзичливі і заведіть нових друзів, яким можете довіряти.

Що вам знадобиться

 • Повага до своїх друзів і їх побажанням.