Як реагувати на жарти

Веселощі - це веселощі. Але якщо жартують над вами, іноді важко зрозуміти, як реагувати, відповідати, а після цього і далі веселитися. Якщо ви хочете знати, як реагувати на жарти, тоді вам потрібно навчитися залишатися спокійним, добродушним і розуміти, що жарт не спрямована на те, щоб вас зачіпати. Однак якщо жартом дійсно розраховували вас образити, тоді пора постояти за себе. Прочитайте більш детальну інструкцію про те, як реагувати на жарти.

Кроки

 1. 1

  Просто посмійтеся. Спробуйте згадати, що більшість жартів - це нешкідлива спроба бути веселим. Іноді ми вибираємо найпростіший шлях і в підсумку намагаємося виграти за рахунок іншої людини. Якщо жарт спрямована на вас, постарайтеся пам`ятати, що людина просто намагається пожартувати - і справа швидше в ньому, а не в вас.

 2. 2

  Тримайте себе в руках. Не можна реагувати на жарт сплеском гніву. Заспокойтеся, знову і знову повторюючи собі, що злитися не можна.

 3. 3

  Ігноруйте. Якщо жарт вас ображає - пропустіть її повз вуха. Не смійтеся над нею. Якщо жартівник скаже «Ой, ти (ваше ім`я) не розумієш жартів!» Просто ігноруйте його. Ви взагалі можете посміятися самі над жартівником, подивившись на нього неодмінно і сказавши щось на кшталт «Ох, це був жарт? Ось як ». Покажіть іншим, що ви не бачите в цьому нічого смішного, тим самим виставивши жартівника не в кращому світлі, але в той же час ви не будете виглядати як ідіот.

 4. 4

  Постарайтеся пам`ятати, що більшість жартів не розраховані на те, щоб вас образити. Жартами всього лише намагаються розвеселити. Замість того щоб злитися, ви могли б посміятися з іншими або навіть пожартувати над цією людиною, або, може бути, додати щось смішне про себе (навколишні вирішать, що у вас гарне почуття гумору і, як бонус, подумають, що ви дуже впевнена у собі людина, якщо не боїтеся глузувань над собою). Але робіть це тільки заради веселощів, а не в якості помсти ініціатору жарти.
 5. 5

  Спокійно висловлюйте свої почуття. Іноді ви відчуваєте, що хорошого потроху, або ви просто не в настрої ставати об`єктом жарту. Якщо ви відчуваєте, що більше не можете терпіти або розумієте, що вже кіпіте всередині, тоді скажіть людині, що ви відчуваєте, і є шанси, що він або вона зрозуміють.

 6. 6

  Подумайте про ініціатора жарти. Деякі люди видають дурні жарти тільки тому, що люблять чути звук власного голосу. Деякі невірно вважають, що образи - це весело, тому вони ображають вас, незважаючи на те, яка частка правди в цьому висловлюванні. Розповідати жарт, яка насправді не є правдою, - брехня. Наприклад: «Ти схожа на тупу блондинку». Знайте, що ви не є тим, що говорять погані слова-якщо ви знаєте, що ви не дурна блондинка, слова стають безглуздими.

 7. 7

  Посміхайтеся і підігравайте (іноді). Є кілька сценаріїв, коли така реакція може бути придатною, наприклад, у школі, коли той, хто жартує, погано вас знає або не розуміє, як сильно злить вас. Часом, якщо ви можете показати своє гарне почуття гумору, ви можете завоювати чуже повагу своїм ставленням і дістати собі нових друзів. Інший сценарій передбачається у випадку, якщо ви зробили дійсно щось смішне, що спровокувало жарт, наприклад, розлили на себе воду. Всі засміються, а який-небудь йолоп обернеться і скаже «Гей, дивіться! Хтось вирішив скупатися! »Або іншу нісенітницю, як ніби ви і так не відчуваєте себе розсіяною і збентеженою. Але замість того, щоб розсердитися, зрозумійте, що ви все одно будете мокрою, так що розслабтеся. Розсмійтеся, покажіть на мокре пляма і скажіть «Да уж! І я як на зло залишила рушник вдома! »Інші теж будуть сміятися, але останнє слово залишиться за вами. Як приємне доповнення: ви можете повернутися до самого симпатичному хлопцю (або самої симпатичній дівчині) в кімнаті і, з натяком піднявши брови і посміхнувшись, сказати: «Не позичиш свою футболку?»

 8. 8

  Будьте добродушні. Найчастіше кращий спосіб впоратися з ідіотами - просто плисти за течією. Завжди є багато (особливо молодих) людей, які не розуміють тонкощів справжнього гумору. Вони вважають, що такі випадкові відповіді і випади проти когось можуть бути веселими, тому й кажуть їх, не розуміючи, що такі випадкові фрази будуть смішні тільки в несподіваних випадках, а випади - тільки ті, що не можуть образити людину. Кращий спосіб справитися з таким особистостями - посміятися, а потім знайти спосіб змінити тему (найкраще придумавши свою, ще більш смішний жарт). 9. 9

  Не будьте ганчіркою. Одна справа залишатися приємним і добродушним людиною, яка спокійно реагує на жарти, інша справа - виставити себе ганчіркою. Якщо хтось постійно використовує вас як груші для биття, це набридає. Вам потрібно постояти за себе. Якщо знадобиться, відкличте цієї людини в сторону і скажіть: «Гей, друже, у мене гарне почуття гумору, але мені набридло. І те, що ти говориш, мені неприємно. Будь ласка, припини. Не потрібно вибирати інший об`єкт для жартів, просто припини це робити ». Якщо вона або він відразу почне виправдовуватися і / або продовжить знущатися над вами, не намагайтеся згладжувати кути і замовчувати проблему. У присутності інших скажіть «Знаєш, я намагалася / намагався поговорити з тобою особисто, і думав, що ми прояснили ситуацію. Ти мені набридаєш. Мені неприємно все це вислуховувати і ти мене цим тільки злиш. Припини ». Це буде ефективним запорукою того, що ви поставили його / її на місце в присутності великої кількості людей. Далі вона / він чи пробормочет вибачення і залишить вас у спокої, або ж знову продовжить нерозумно жартувати. Цього разу вам не доведеться нічого робити - все тут же встануть на ваш захист, оскільки ви сказали, що вам такі жарти не до душі. Якщо ніхто не відреагує - вам краще знайти інших друзів.

Поради

 • Запам`ятовуйте жарти - якщо це дійсно жарти (наприклад, як у випадках з блондинками). Якщо жарт, сказану на вашу адресу, ви почуєте в сотий раз, вам буде простіше її стерпіти або ж придумати відповідний відповідь перш, ніж це зробить хтось інший. Такий хід явно здивує вашого супротивника і покаже йому, що жартувати над вами марно.
 • Якщо нічого із запропонованого не працює, спробуйте сказати: «З мене і так на сьогодні було досить, але вперед, може, у тебе вийде ще краще». Нехай людина скаже свою гостроту, і після цього додайте: «І це все? Ти нічого кращого не зміг придумати? »Будемо сподіватися, що ця людина все зрозуміє. Якщо нападки будуть продовжуватися, посміхніться, покачайте головою і скажіть усім, що деякі просто не знають, коли варто пригальмувати. У такому випадку ви станете в кращому світлі, ніж ваш опонент.
 • Завжди намагайтеся звести нанівець будь-яку жарт. Якщо все продовжується - тоді поговоріть з порушником.
 • Усмішка і глузливе вираз обличчя завжди служать хорошим захисним механізмом.

Попередження

 • Навчіться визначати різницю між жартом і знущанням. Іноді з дуже образливими жартами краще справлятися з гумором. Не дозволяйте їм виводити вас із себе. І якщо спроба розібратися призводить тільки до ще більшої кількості «жартів», не зважайте на них уваги або попросіть допомоги.
 • Пам`ятайте, що іноді краще просто піти від певних ситуацій. Захищаючи себе, ви, на жаль, можете зробити з себе ще більшу мета для насмішок і знущань.