Як ростити солодкий перець

Як ростити солодкий перець

Перці солодкі іноді називають болгарськими перцями. Плоди солодкого, або болгарського перцю можуть бути червоного, зеленого і жовтого кольорів. Ви можете виростити перці солодкі на грядці або в квіткових горщиках. Для цього виконаєте наступні кроки.

Кроки

 1. 1

  В кінці зими посійте насіння перцю солодкого в закритому приміщенні.

 2. 2

  Для посіву насіння купіть грунт легкого механічного складу і 2-дюймові (5 см) горщики. Ці горщики досить великі для того, щоб розсада до висадки у відкритий грунт деякий час росла в кімнаті.

 3. 3

  Посадіть по центру кожного горщика 3 або 4 насінини. Заглибити насіння у ґрунт на глибину приблизно 1/4 дюйма (6 мм). Як тільки розсада зійде, потрібно буде прорідити сіни, залишивши один, найсильніший.

 4. 4

  Поставте розсаду на пряме сонячне світло. Важливо, щоб розсада отримувала достатньо світла для росту. Ви завжди можете в разі необхідності додавати флюоресцентні освітлення.

 5. 5

  Поливайте розсаду. При поливі розсади намагайтеся не порушити поверхневий шар грунту в горщиках. Хорошим способом поливу буде аерозольна зрошення. Ви можете також здійснювати полив шляхом занурення горщика з отвором у дні в неглибокий шар води.

 6. 6

  Для посадки солодких перців у відкритий грунт додайте в грунт компост і спушите її. Грунт 00должна бути добре дренувати. Якщо ви садите перці на грядку, вам треба буде добре розпушити грунт. Якщо ви садите в квітковий горщик, він повинен бути як мінімум 8 дюймів (20 см) в діаметрі.
 7. 7

  Пересадите розсаду на грядку чи в горщики на повне сонце приблизно через 2 - 3 тижні після того, як мине небезпека заморозків. Солодкі перці не люблять холоду.

 8. 8

  Викопайте на грядці ямки глибиною 18 - 24 дюйма (45 - 60 см). Отвори повинні бути досить великими, щоб розмістити рослину разом з грудкою землі.

 9. 9

  Встановіть рослина разом із грудкою землі в посадковій ямці. Якщо рослина перебуває в торфоперегнійні горщики, ви можете видалити верхню частину горщика, а решту разом з рослиною посадити в землю. Якщо перець буде в будь-якому іншому типі горщика, вам треба буде перевернути горщик з рослиною, щоб вийняти рослину разом з грудкою землі.

 10. 10

  Налийте в ямку трохи води і можете ущільнити землю навколо рослини.

 11. 11

  Удобрити перці солодкі після посадки і після появи перших плодів.

 12. 12

  Поливайте солодкі перці в посушливий період.

 13. 13

  За допомогою мотики рихлите землю навколо рослин, щоб не допускати появи бур`янів. Будьте обережні і не рихлите землю занадто глибоко, щоб не пошкодити коріння. 14. 14

  Зрілий перець відірвіть або відріжте від рослини.

Поради

 • Якщо ваша рослина маленьке і ви хочете виростити перець, виберіть якийсь певний перець або цветонос, з якого ви хочете виростити перець. Обірвіть всі інші квіти і плоди на рослині, навіть якщо вони не дозріли. Це забезпечить обраний вами перець достатнім для його дозрівання кількістю поживних речовин.
 • Перці солодкі дозрівають приблизно через 70 днів з дня посадки.
 • Ви може не вирощувати перці з насіння, а купити в садовому центрі готову розсаду.
 • Якщо на вулиці похолоднішає, накрийте кожну рослину перцю, щоб захистити їх, поки температура не підвищиться.

Що вам знадобиться

 • Насіння солодкого перцю
 • Грунт легкого механічного складу
 • Горщики
 • Вода
 • Садова мотика
 • Садова моторна грунтофреза
 • Добриво