Як розробляти програмне забезпечення

Стати розробником програмного забезпечення - це цілком пристойний кар`єрний план, благо що на IT-ринку зараз просто моторошний дефіцит фахівців. Чи зможете ви стати одним з них? Чи є у вас тяга до всього технічного, чи достатньо у вас навичок для розробки програми? Трохи брейнштормінга ... і ця стаття, звичайно ж, і все у вас вийде!

Кроки

 1. 1

  Навчіться програмувати. Програми інакше не пишуться. Мови програмування бувають різні, вам треба вибрати те, що здасться вам простим. Для того, щоб почати було простіше, почніть з більш простого мови.

 2. 2

  Знайдіть навчальні матеріали в мережі або в бібліотеці. Дізнайтеся і навчіться якомога більше! Обшукайте все навчальні ресурси в мережі і знайдіть все, що відноситься до обраної вами технології! Навчання - ключовий етап у створенні програмних продуктів.

 3. 3

  Вивчіть методологію розробки програмного забезпечення, по якій вам буде зручно працювати. Гнучкі і каскадні моделі - найкраще. Знову ж таки, Інтернет вам в помощь!
 4. 4

  Багато практикуйтеся. Тільки так можна досягти досконалості. Почніть з малого, поступово нарощуйте складність, відпрацьовуйте нові методи вирішення завдань і прийоми.

 5. 5

  Не припиняйте програмувати навіть у найгірші часи. Так, програмування може одного разу розчарувати вас - але не припиняйте займатися ним.

 6. 6

  Почніть зі створення невеликої програми. Наприклад, зробіть калькулятор, програму для перейменування файлів, блокнот і т.д. 7. 7

  Потім почніть розробляти більш складні програми. Від кроку до кроку переходите повільно.

 8. 8

  Потім почніть розробляти складні і серйозні системи.

Поради

 • Почніть з азів.
 • Новачкам не рекомендується використовувати С або С ++.
 • Велику програму за один присід не напишеш.

Попередження

 • Не переборщіть з програмуванням.