Як розібратися що це: приятельські стосунки, дружба, захоплення чи любов

Вам здається, що ви закохалися? Прочитайте ці прості кроками, щоб трохи краще в цьому розібратися.

Кроки

 1. 1

  Запитайте себе, чому. Ви любите цього хлопця або дівчину тільки тому, що вам приємний той факт, що він грає у футбольній команді, а вона є капітаном групи підтримки? Ці хлопець чи дівчина змушують ваше серце битися частіше через те, що вони милі і розуміють вас, або вас приваблює тільки його або її популярність? Задумайтесь.

 2. 2

  З`ясуйте, чому ви їм подобаєтеся (т.е. якщо ви їм подобаєтеся). Чи є людина, до якої ви відчуваєте почуття, хорошим, тим, хто ні за що на світі вас не образить, або ж ця людина любить вас тільки за ваше красиве тіло і кине вас, як тільки ви наберете кілька зайвих кілограмів? Запитайте прямо або ж підкладіть під футболку вату і подивіться, що буде далі.

 3. 3

  Чи відчуваєте ви справжні почуття до даної людини або ж він є для вас запасним варіантом? Припустимо, вас тільки що кинули. Ви зустрічаєте людину, яка здається вам саме тим ЄДИНИМ, якого ви шукали все життя. Але ви, швидше за все, просто обманюєте себе, тому, що все ще не забули свого колишнього хлопця / дівчину. Не поспішайте, постарайтеся оцінити ситуацію і зрозуміти, чи є ваша любов справжньою.

 4. 4

  Якщо ви спілкуєтеся від випадку до випадку або просто вітається в школі, то, швидше за все, ви просто приятелі. Ви відчуваєте себе досить комфортно в їх компанії. Ви можете випадково розговоритися, але про серйозні темах мова не йде, так само як і про обговорення почуттів та емоцій. У дівчат найчастіше можуть поцікавитися про бажаних якостях коханого і т.д.

 5. 5

  Якщо ви проводите разом багато часу, допомагаєте вирішувати проблеми або навіть знаєте деякі їхні особисті секрети, то такі люди можуть вважатися друзями. Якщо ви відчуваєте себе вільно і ведете себе відкрито, не боячись поговорити на серйозні теми, то це хороший знак. Це означає, що вашому другу теж цікаво спілкуватися з вами. Хлопці зазвичай вітають один одного рукостисканням, а дівчатка - дружніми обіймами.
 6. 6

  Якщо ви дуже дружелюбно ставитеся до людини, готові у всьому йому допомогти, а також відчуваєте фізичний потяг, то, швидше за все, ви закохані. Більшість ознак закоханості пов`язане з фізичним / емоційним потягом, так що це явна ознака симпатії.

 7. 7

  Залежно від обставин, якщо ви перебуваєте у відносинах з цією людиною, то це може виявитися любов`ю. Одним з головних способів зрозуміти, закохані ви чи ні, це поставити людину на перше місце у своєму житті. Наприклад, якщо ви готові поділитися з цією людиною чимось особливим, то це може бути ознакою любові. Залежно від того, що саме ви розумієте під словом «любов», ви повинні сказати іншій людині про свої почуття.

Поради

 • Не приймайте наркотики чи алкоголь, щоб подобатися вашому партнерові більше. Якщо доводиться так чинити, щоб звернути на себе увагу, то ця людина вас не заслуговує.
 • Допоможіть людині вирішити його проблеми.
 • Якщо ви відчуваєте, що любите, то це добре, але якщо ви не отримуєте у відповідь повагу, турботу, відданість і взаємну любов іншої людини, то це означає, що він вам не підходить. Змиріться з цим і рухайтеся далі. Це простіше, ніж бути відкинутим.


 • Якщо вам здається, що ви не можете розлюбити людину, то попросіть друга розвідати, хто йому подобається. Тоді ви зробите перший крок, і не будете виглядати нерозумно або ніяково.
 • Подумайте про всі хороших якостях, які подобаються вам в конкретній людині. Уявіть, яка тварина він вам нагадує, як він ставиться до інших людей. Проаналізуйте інформацію, яку вам вдалося дізнатися про нього з розмови. Постарайтеся записати все це. Порівняйте свої почуття до цієї людини до і після вправи.
 • Якщо ви закохані в людини, яка любить когось іншого, то це не означає, що вам не можна відчувати ці почуття. Просто це означає, що до вас не відчувають взаємних почуттів.
 • Якщо він / вона спілкується з вами тільки коли відчуває матеріальні труднощі і знає, що ви напевно допоможете, то будьте впевнені, що це НЕ любов. Вас просто використовують! Припиніть спілкування з цією людиною!
 • Не віддавайте відносинам цілком. Чоловіки люблять завойовувати.
 • Намагайтеся не бути весь час з ним.
 • Чи не цілуйтеся заради розваги. Часті поцілунки можуть змусити людину думати, що ваші наміри серйозні. Але, в разі серйозних відносин, часті поцілунки можуть наштовхнути вашого партнера на думку, що ви з ним тільки через його привабливої зовнішності.

Попередження

 • Не тіште себе планами на майбутнє з людиною, яка складається у відносинах з кимось іншим. Звідки ви можете знати, що він не поведе себе з вами так само, коли ви будете разом?
 • Постарайтеся, щоб ваше серце не розбив симпатичний хлопець (дівчина). Не женіться за стосунками, адже бути одному не так вже й погано!
 • Якщо ви закохані без взаємності, то не варто відчувати себе знехтуваним. Можливо, людині просто потрібен час.