Як розділити .PDF документ посторінково без Adobe Acrobat, використовуючи Google Chrome

Ця стаття навчає користувача способу поділу .PDF-документа посторінково за допомогою Google Chrome.


Попередження: Цей метод не буде працювати на тих типах PDF, які не підтримуються Chrome PDF Viewer. Це невелике підмножина документів, включаючи форми XFA (досить рідко) і підпис підтверджених документів (найбільш рідко). Chrome Viewer майже завжди видасть попередження, що деякі функції не будуть відображатися без Adobe Reader, але це повідомлення можна найчастіше безпечно ігнорувати.

Кроки

 1. 1

  Встановіть Google Chrome, якщо ви ще цього не зробили. Chrome можна завантажити за наступною адресою: https://google.com/chrome/.

 2. 2

  Перейдіть на сторінку плагінів Chrome і переконайтеся, що Chrome PDF Viewer включений. Щоб зробити це, введіть: "chrome: // plugins" в адресному рядку без лапок. Переконайтеся, що є лінія, яка виглядає, як показано нижче, натиснувши на кнопку "enable", якщо ні.
 3. 3

  Керуйте PDF або через веб-адреса, або шляхом завантаження.PDF з вашого комп`ютера. Якщо .PDF-документ знаходиться поза Інтернетом, просто перейдіть в потрібне місце. Якщо PDF на вашому комп`ютері, відкрийте вікно провідника і перейдіть до папки, де знаходиться .PDF. Перетягніть документ у вікно Chrome.

 4. 4

  На PDF панелі інструментів, зображеної на фото нижче, натисніть на значок принтера в дальньому правому куті. Ви, ймовірно, повинні навести курсор миші на нижню частину меню, щоб він з`явився. 5. 5

  У діалоговому вікні друку, яке з`явиться, змініть місце розташування для "Save as PDF"

 6. 6

  Змініть перемикач Pages з All на кнопку поряд з текстовим полем. Продовжуйте вводити в текстове поле сторінки, які хочете зібрати в новому документі. Ви можете зробити це, ввівши окремі сторінки (1,2,5,6), діапазони (1-5) або їх комбінації. Зображений набір сторінок збере 5 сторінок в новий документ.

 7. 7

  Натисніть кнопку Save і виберіть місце і ім`я файлу для нового документа.