Як продати будинок в розстрочку

У продажу будинку в розстрочку є багато переваг. І покупець, і продавець можуть використовувати розстрочку в своїх інтересах. Але є процедурні питання, а також важливі фактори, які слід взяти до уваги власнику, що продає будинок. Вивчіть наступне, якщо думаєте про продаж будинку в розстрочку.

Кроки

 1. 1

  Зробіть оцінку або отримаєте думка про ціну вашого будинку від агента з продажу нерухомості. І покупець, і продавець можуть найняти власного оцінювача або агента з продажу нерухомості, щоб визначити ціну. Продавець отримує оцінку, щоб правильно встановити ціну за будинок, а покупець бажає отримати підтвердження того, що заявлена ціна справедлива.

 2. 2

  Зверніться до місцевого експерту з видачі іпотечних позик та юристу по нерухомості за допомогою у створенні документа про продаж будинку в розстрочку. Експерт по іпотеці не тільки надасть продавцеві / кредитору інформацію для прийняття правильного рішення, але надасть покупцеві / позичальникові прозору угоду, яка виключає майбутні проблеми. Експерт спільно з юристом допоможуть підготувати необхідні документи. Обидві сторони можуть уповноважити свого власного юриста або використовувати агента з продажу нерухомості, щоб спроектувати договір купівлі-продажу. Цей документ повинен включати узгоджену ціну, умови позики, процентну ставку і графік виплати. Покупець може включити захисне застереження на випадок, якщо об`єкт доведеться продавати у зв`язку з життєвими обставинами, переміщенням або втратою роботи, розлученням або смертю. Інші питання ... [OwnerFinanceDisclosures.com]

 3. 3

  Закріпіть план дій на випадок дефолту, втрати права викупу або конфіскації будинку. Нехай ваш експерт підготує акт передачі на зберігання, іпотеку і т.д., щоб захистити вас і залишитися в правовому полі. Досліджуйте свої можливості і переконайтеся, що ви не будете захоплені зненацька при будь-яких обставин.
 4. 4

  Організуйте перевірку даних покупця, для зниження ризиків власника, що продає в розстрочку. За допомогою експерта продавець зможе оцінити фінансові можливості і кредитні рейтинги покупця. Це може бути гарантією продавцеві на випадок, якщо покупець вирішить зробити рефінансування за рахунок традиційної позики в кінці обумовленого терміну розстрочки. Покупець може також отримати вигоду з перевірки даних, особливо якщо фінанси продавця показують брак відповідальності. Зверніть увагу, якщо продавець все ще тримає іпотеку на будинку, все ще є ймовірність дефолту, і використання ліцензованої компанії з управління боргом знизить цю ймовірність.

 5. 5

  Обговоріть справедливий авансовий платіж і процентну ставку з вашим експертом або юристом. Продавець дійсно управляє деталями розстрочки, так як ризик знаходиться, насамперед, на його кінці контракту. Тому продавець повинен запросити істотний (зазвичай 10%) авансовий платіж. Крім того, так як продавець - не банк або великий кредитор, процентна ставка при розстрочці від власника зазвичай вище. 6. 6

  Домовтеся про процентну ставку і термін з покупцем. Ваш експерт вирахує узгоджену суму залежно від проміжку часу і того, домовилися ви про великому разовому платежі в погашення боргу чи ні. Наприклад, розрахуйте щомісячну суму платежу на випадок, якщо основну вартість будинку покупець профінансував за рахунок 30-річної іпотеки, і ви домовилися про виплату залишку за 5 років. Експерт також підготує необхідні для покупця і продавця заяви про розкриття інформації.

 7. 7

  Вирішіть, чи хочете ви, як продавець, користуватися послугами з управління платежами. Відповідна компанія не тільки збирає платежі, послуга зазвичай включає умовне депонування і турботу про податковий декларуванні, а також відстеження своєчасності платежів по страховці і податків, а також послуги з інкасації.

 8. 8

  Переконайтеся, що контракт між сторонами зареєстрований за законом. Виконання цієї умови дозволить покупцеві і продавцеві використовувати в своїх інтересах податкові відрахування. Укладення угоди офіційним способом також доводить, що продаж мала місце.

Поради

 • Продавець повинен зробити договір на землю. Це підтверджує, що продавець підтримує угоду. Обговоріть це питання з юристом.
 • Продавець повинен попросити, щоб покупець купив страховку домовласника і вказав у ній продавця як заставодержателя.