Як приготувати цукровий віск

Воскова епіляція брів, ніг і рук в салоні часом буває дуже болючою. А також в деяких салонах вона дуже дорога, тому навіщо стільки платити, якщо ви можете зробити її вдома, використовуючи 3 простих інгредієнта?

Кроки

 1. 1

  Зберіть інгредієнти. Вам знадобиться всього лише склянка цукру, 4 чайні ложки лимонного соку і 4 столові ложки води. Ви можете взяти будь-який вид цукру, як білий, так і коричневий, але він повинен бути гранульованим. Цукрова пудра не підійде. Помістіть всі інгредієнти в чашку або ємність.

 2. 2

  Візьміть каструлю середнього розміру. Причина того, що вам потрібна така велика каструля для невеликої кількості інгредієнтів у тому, що суміш буде кипіти і пузиритися, і з маленької ємності вона може вилитися.

 3. 3

  Помістіть суміш у каструлю і включіть плиту на середній вогонь.

 4. 4

  Коли суміш почне міхур, почніть її заважати дерев`яною або металевою / срібною ложкою. Пластикова ложка розплавиться.
 5. 5

  Після появи пухирців заважайте суміш протягом 5-8 хвилин, а потім зніміть каструлю з вогню і почекайте, поки бульбашки не зникнуть. Перевірте колір і консистенцію воску. Якщо він густий і має темно-коричневий колір - значить він готовий. В іншому випадку поверніть каструлю на вогонь і поваріть ще трохи.

 6. 6

  Як тільки ви зніміть каструлю з вогню, рекомендується негайно налити віск у банку. В іншому випадку віск прилипне до каструлі, що призведе до небажаних наслідків. Знайдіть якусь непотрібну банку, налийте туди віск і дайте йому охолонути протягом 5-7 хвилин.

 7. 7

  Щоб нанести віск на шкіру, використовуйте паличку від ескімо. Наносите віск на бажану ділянку в протилежному зростанню волосся напрямі.

 8. 8

  Візьміть паперові листи, накладіть їх на віск і притисніть до шкіри. Потім відірвіть лист в протилежному напрямку від росту волосся. Якщо жоден волос не висмикнули - значить ваші волоски занадто короткі для епіляції або ж ви неправильно приготували віск.


Поради

 • Замість використання воскових смужок, ви можете видалити віск просто руками.


 • Будьте дуже уважні у вимірі продуктів, бо інакше віск може не вийде.
 • Зверніть увагу на колір бульбашок. Якщо ви використовуєте коричневий цукор, бульбашки, ймовірно, вже будуть коричневого кольору. Коли ви зніміть ємність з плити, почекайте, щоб бульбашки зникли, а потім перевірте консистенцію.
 • Перед тим, як приступити до епіляції, постеліть собі рушник, на якому ви будете сидіти, а також підготуйте миску з водою для полоскання пальців і ще одну ємність, куди можна буде класти використані воскові смужки. Це дуже липкий процес!

Попередження

 • Не залишайте віск в каструлі, інакше він прилипне. Холодна вода тільки погіршить ситуацію і зробить віск більш твердим.
 • Зачекайте, поки віск не охолоне, інакше ви можете обпекти пальці.

Що вам знадобиться

 • 1 склянка цукру
 • 4 столові ложки лимонного соку
 • 4 столові ложки води