Як залучити хлопчика постарше

Ви хочете привернути хлопця постарше тому, що втомилися від своїх ровесників, які поводяться грубо, зухвало і по-дитячому. Не дивлячись на те, що досвід спілкування з дорослими хлопцями досить цінний, потрібно бути обережніше. Ви все ще шукайте того, хто буде з вами добре звертатися, а того, хто прикидається дорослим, щоб домогтися певних цілей і кинути вас після цього.

Кроки

 1. 1

  Постарайтеся довести дорослому хлопцеві, ви найкраща дівчина для побачень, але не варто відразу наполягати на відносинах. Получше дізнайтеся один одного, придивіться до того, як він веде себе поряд з вами. Чи подобається йому ваше суспільство і чи захоче він будувати з вами стосунки.

 2. 2

  Огляньте свій гардероб і виберіть найкращий наряд і взуття. Вони повинні бути сексуальними і зухвалими, старші хлопці це люблять. Не потрібно одягати майку зі Спанч Бобом і старі шорти. Носіть те, що підходить вам за розміром, виглядає акуратно і підкреслює достоїнства фігури. Однак якщо ви будете намагатися занадто сильно, це буде помітно.

 3. 3

  Зробіть зачіску або випрямити волосся. Постарайтеся підібрати стиль, відповідний для вашого обличчя. Якщо ваша зачіска вам не підходить, багато людей можуть на вас косо дивитися. Якщо ваше волосся важко піддаються укладанню, використовуйте лак для волосся.

 4. 4

  Зробіть макіяж, як вам подобається, але не переборщіть. Це може відлякати хлопця !!

 5. 5

  Проходячи повз хлопця, що не подавайте увазі, що знаєте, що добре виглядаєте. Ні виляти попою і не робіть неприродних рухів. Ведіть себе як завжди. Це зведе його з розуму. Якщо ви будете намагатися занадто сильно, ви будете виглядати дивно і втратите свого потенційного хлопця ще на початковому етапі.

 6. 6

  Якщо він намагається привернути вашу увагу, почніть з невеликої бесіди. Поговоріть про речі, які, на вашу думку, вам цікаві. Нехай бесіда тече сама по собі. Намагайтеся не згадувати інших людей занадто часто. Дорослі хлопці люблять розумних дівчат, а не дуреп. Переконайтеся, що ви в курсі останніх подій у світі і у вашій країні, знаєте трохи про спорт і музиці.
 7. 7

  Будьте собою і ведіть себе по-дорослому! Дорослі хлопці люблять зрілих дівчат тому, що вони милі і цікаві. Але не потрібно здаватися занадто заумної для своїх років. Спілкуйтеся з людьми, рівними вам по розуму. Вам не обов`язково шукати дуже дорослого хлопця для цього. Не потрібно сильно змінюватися заради того, щоб когось вразити.

 8. 8

  Знову ж таки, вмійте веселитися. Так, хлопці люблять зрілих дівчат, але ви не повинні бути завжди серйозною і нудною. Смійтеся над смішними речами, але не смійтеся постійно. Немає нічого страшного, щоб бути трохи дитиною в потрібний час і в потрібному місці. Люди зрозуміють, що ви всього лише жартуєте. У вас має бути почуття гумору.

 9. 9

  Намагайтеся не бути незграбною і переживати через дрібниці. Якщо ви хочете здаватися дорослою, вас не повинні хвилювати такі проблеми, як пролита лимонад або павук на підлозі. Так ви будете більше схожим на дратівливу молодшу сестричку. Якщо трапилося щось, що змусило вас поежиться, просто згадайте про це і забудьте. Так роблять дорослі, не переходьте межу дитячості.

 10. 10

  Якщо у вас проблемна шкіра, нанесіть трохи макіяжу, але не перестарайтеся. Дорослі хлопці люблять, коли макіяж виглядає природно, а не дешево / яскраво-надмірно. Нанесіть трохи тонального крему і зволожуючого засобу, особливу увагу приділяючи області очей. Вам підійде трохи блиску для губ і тіней натурального відтінку.

 11. 11

  Доглядайте за своїм тілом і шкірою. Приймайте душ щодня. Двічі на день вмивайтеся. Вранці наносите сонцезахисний крем з SPF-захистом не менше 15.

Поради

 • Дорослі хлопці часто користуються маленькими дівчатками. Будьте обережні і Не робіть нічого, що викликає у вас дискомфорт.


 • Не старайтесь мудрувати або грубити. Він вас відкине. Пам`ятайте, так як він старший, він любить дорослих дівчат.
 • Будьте собою. Він не повинен закохатися в ту, ким ви не є.
 • Не ведіть себе по-дурному.
 • Будьте впевнені в собі.
 • Не ведіть себе зарозуміло. Хлопці цього не люблять, і ви залишитеся одна.
 • Чи не признавайтесь в коханні першою.
 • Не ведіть себе так, ніби знаєте, що ви гарненька. Хлопець подумає, що ви занадто намагаєтеся і не захоче з вами зустрічатися.
 • В першу чергу думайте про себе. Переконайтеся, що вас не змушують робити щось проти вашої волі, наприклад, пити алкоголь, вживати наркотики чи займатися сексом. Якщо він старше вас більше, ніж на 2 роки, можливо, він ще вам не підходить. Якщо йому вже більше 18 років, а вам приблизно 15-16 або менше, краще пошукати хлопця в своєму оточенні або почекати з цим деякий час. Насолоджуйтесь свободою та спілкуванням з друзями. Це не обов`язково повинні бути ровесники, але з ними ви не повинні прикидатися.
 • Ведіть себе по-дорослому, інакше ви навряд чи сподобаєтеся хлопцеві.
 • Будьте сексуальної. Старші хлопці люблять сексуальних дівчат.

Попередження

 • Не ігноруйте хлопця, якщо він здається занадто розумним або зарозумілим! Дізнайтеся його трохи краще, можливо, з нього вийде хороший хлопець.
 • Стійте на своєму, якщо він говорить або пропонує щось неприйнятне або щось, що вам не подобається!