Як запобігти пограбуванню

У жорстких умовах сучасної економіки, домашні вторгнення стають реально небезпечними. Люди позбавляються своїх речей, а багато більше не зможуть ніколи побачити їх знову. Якщо ви не хочете, щоб ваш будинок був пограбований, це керівництво дасть вам кілька простих порад, які допоможуть запобігти злому.

Кроки

 1. 1

  Працююча сигналізація завжди хороше рішення. Придбати таку досить нескладно і недорого. Ці аварійні сигнали можуть бути хорошим стримуючим фактором для грабіжників. Переконайтеся, що вона професійно встановлена.

 2. 2

  Ще один хороший рада - блокування вікон і дверей. Розблоковані вікна та двері є запрошенням для когось, щоб пограбувати вас. Якщо блокування не працює, потрібно її виправити негайно.

 3. 3

  Знищіть коробки. Це може здатися дивним, але люди можуть захотіти пограбувати вас за те, що ви накидали коробок на дорозі. Якщо у вас є вікно, через яке помітний плазмовий телевізор або щось дуже дороге, краще прибрати це від загальних поглядів.

 4. 4

  Залишайте світло, коли їдете. Якщо ваш будинок виглядає порожнім і непідготовленим, він може стати жертвою пограбування. Залишайте світло для безпеки свого житла.

 5. 5

  Довіряйте своїм сусідам. Якщо ви збираєтеся поїхати на якийсь час, сусіди можуть доглянути за вашим будинком.
 6. 6

  Закрийте свій гараж. Залишивши його відкритим, навіть на день, ви залишаєте свій автомобіль незахищеним і також піддаєте небезпеці весь вміст гаража. Будьте особливо обережні вночі. Якщо ви бачите, що ваші сусіди залишили гараж відкритим на нічний час, наберіть їх, щоб повідомити. Вони повинні оцінити ваше занепокоєння і, ймовірно, відплатять вам тим же, у разі вашої необережності.

 7. 7

  Тримайте ваші речі поза поле зору, якщо це можливо, сторонні не зможуть розгледіти цінності через ваші вікна. Ця рада також підійде для вашого автомобіля.

 8. 8

  Якщо у вас є скло поруч із зовнішнього дверима, використовуйте засув, щоб ніхто не зміг дістати через розбите скло до нього і відімкнути двері. Тримайте запасний ключ завжди всередині будинку, поруч з виходом, щоб ви завжди могли вибігти з будинку у випадку пожежі.

 9. 9

  Вирощуйте колючі чагарники біля вікон, які можуть бути уразливі, це стримає злодіїв.

 10. 10

  Видаліть високі чагарники, біля дверей та вікон, які дозволять злодіям ховатися від пильних сусідів, якщо хтось спробує проникнути у ваш будинок.

 11. 11

  Будьте пильні, щоб убезпечити ваші віконні прорізи в гаражі. Для розсувних вікон використовуються канальні замки, які затискаються або замикаються на клямку, що тримає вікно відкритим. Після того, як у вашому гаражі попорпалися злодії, у них буде більше інструмента для злому вашого будинку. На жаль, як тільки двері в ваш гараж буде розблокована, буде і доступ до вашої оселі. Потрібно закривати його на засув і тримати його закритим, якщо ви пішли або лягли спати. 12. 12

  Закріпіть верхні вікна і, особливо, двері веранд верхніх поверхів або балконів. До них легко може дістатися спортивна молодь або досвідчені злодії, які шукають легкий доступ до житла.

 13. 13

  Додайте зовнішнє освітлення у вашому будинку, щоб відвідувачі завжди були на виду у ваших сусідів. Залиште світло, коли ви йдете, або залиште датчики руху та або датчики світла, щоб вони спрацьовували, коли хто-небудь наближається до вашого будинку.

 14. 14

  Якщо у вас є можливість паркувати ваш автомобіль на вулиці, парки його в освітленому місці і тримайте його закритим. Ви можете придбати автомобільну сигналізацію вдобавок.

 15. 15

  Не тримайте ключі до вашого будинку захованими зовні. Найпродуманіші злодії знайдуть захований ключ в лічені секунди, особливо, якщо у них є час на пошуки. Якщо у вас немає вибору і потрібно приховати ключ, ховайте його біля сусідського будинку. Можна навіть, щоб сусіди не знали про це, якщо ви сильно будете переживати про збереження.

 16. 16

  Якщо у вас є кодова гаражні двері, встановлюйте її за межами вашого будинку, продумуючи ваш код. Не використовуйте простих чисел, які злодій може підібрати. Уникайте днів народження, адрес, номерів телефонів або зручно повторюваних чисел. Краще використовувати комбіновані числа. Наприклад, перші дві цифри вашого номера телефону, потім місяць вашого народження. Або можна використовувати дві цифри дати народження вашої мами плюс дві цифри дати народження вашого тата. Нікому не повідомляйте ці цифри, крім ваших родичів.

 17. 17

  Будьте обережні з працівниками, підрядниками, які працюють у вашому будинку або в будинку сусідів. Якщо у вас є цінне обладнання або інструменти, приберіть їх подалі від стороннього погляду. Для декого це може здатися привабливим привласнити собі ваші речі або розповісти другу, де є такі цікаві предмети, щоб приберегти їх на час.

Поради

 • Приберіть ваші фотографії з цінностями, ювелірними виробами і переконайтеся, що ви зберігаєте всі документи і квитанції. Якщо вас пограбують, а ви захочете грошей від страхової компанії, вам вони знадобляться, щоб повернути ваші гроші.
 • Чи не ховайте цінності в спальні, це - те місце, де грабіжники проведуть найбільше часу. Коли грабують будинки, ці місця є самими злачними, приховуйте ваші речі десь в іншому менш очевидному місці або потратьте більше часу, щоб створити більше тривоги для грабіжників і змусити їх покинути ваш будинок.
 • Перевіряйте системи безпеки і замки частіше, щоб бути впевненим у їх працездатності.

Попередження

 • Якщо у ваш будинок вторглися, а ви всередині, зателефонуйте в поліцію! Злодії можуть бути озброєні, і втрата нової X box буде краще, ніж втрата звий життя !!