Як відчути свою значимість у житті

У такому заплутаному, неоднозначному суспільстві ви часом не розумієте, до чого все це. Часто люди відчувають себе нікому не потрібними в цьому світі. Але коли вам здається, що постійно світить сонце, подумайте, що де-небудь, на іншому краю планети постійно йде дощ. Принадність вашого життя в тому, що ви в силах все змінювати, все залежить від того, що ви хочете побачити.

Кроки

 1. 1

  Не переставайте вірити. Подумайте про всіх формах життя на Землі. Як щось подібне відбувається в такий великий широкої галактиці? Неважливо, чи вірите ви в Великої Людини в Білому, Ісуса, або навіть в Неземні Вторгнення, в цьому є щось особливе. Може бути, ви повинні побачити все це самі, або повинні допомогти іншій людині зрозуміти те ж саме, що й ви. Все в ваших руках!

 2. 2

  Не варто щось змінювати в житті, якщо ви цього боїтеся. Не треба! Якщо ви не відчуваєте себе значущим або здаєтеся неадекватним, то необхідно змінитися і почати жити по-іншому. Можливо, потрібно просто спробувати щось нове, видзвонити пару старих знайомих, завести нових друзів, або навіть очолити гаражну музичну групу. Поворушіть мізками і спробуйте щось таке, що вимагає не тільки ваших зусиль. Друзі завжди можуть впливати один на одного.

 3. 3

  Працюйте в команді! Ви не одні. У вас є щось, що ви можете дати, що може змінити чуже життя. Іноді наш час - це найцінніше, що ми можемо подарувати один одному.

 4. 4

  Відкрийте для себе релігію. Багато людей знаходять мету в житті, починаючи вірити у вищі сили. Релігія - це відмінний спосіб змінити вашу точку зору, і навіть якщо ви не станете віруючим, то завжди зможете зустріти нових людей.
 5. 5

  Знайдіть себе! Звичайно, якби у вас була карта, ви могли б позначити своє місце розташування, але, можливо, вам варто придивитися до того, що вами рухає.

 6. 6

  Ви не повинні змінювати світ. Ми не живемо в суспільстві, в якому обов`язково потрібно або злетіти, або померти. Існує достатньо всього, за чим можна спостерігати і залишати інший слід. Найбільш важлива персона для вас - ви самі.

 7. 7

  Багато людей робили самовіддані вчинки, і навіть не помічали цього. Але навряд чи вони знають, що ті, кому вони допомогли, дуже сильно їм за це вдячні. Як якщо б ви запропонували свій, чи не з`їдений бублик комусь в кафе, і не надали б цьому значення. Ця людина могла відчувати фінансові труднощі, і не міг дозволити собі купити їжу в день свого співбесіди при прийом на роботу. Ваша доброта могла б подарувати йому гарний настрій, і дозволила б отримати роботу. Але якби ви не були живі, він би, швидше за все, не зміг отримати роботу і як і раніше переживав би важкі часи. Ви щодня робите безліч добрих справ, навіть не помічаючи, і ваші дії дуже сильно впливають на оточуючих.

 8. 8

  Зрозумійте, який вплив ви справили на світ. У вашому розумінні, ви себе вважаєте просто ще однією особою в натовпі. Ще одна пара рук, ще один недосконалий чоловік. Але це неправильно. Ваше ставлення визначає всю вашу сутність, і всі погляди заразні. Змініть своє ставлення до себе, якщо воно не в порядку.
  • Добре ставитеся до життя. Якщо ви будете просто посміхатися всім, кого ви бачите, у оточуючих буде набагато більше шансів, що їх день пройде вдало. Просте прояв посмішки робить вас щасливим, і ваш настрій буде передаватися іншим людям.


  • Не слід поширювати ваші погані точки зору. Коли у вас поганий день, і ви просто не в змозі впоратися зі своєю панікою, нехай інші про це не знають. Спробуйте зібрати всю свою волю в кулак, щоб весь день демонструвати оточуючим свою посмішку. Це зробить їх щасливішими, і спостерігаючи посмішки багатьох людей, ви, швидше за все, теж станете щасливим. Якщо ви будете хмуритися на кожного, кого ви бачите, ваш настрій буде їм передаватися, і у всіх у них теж буде поганий день.

 9. 9

  Пам`ятайте про свої здібності. Зрозумійте, що якщо ви дуже постараєтеся, ви можете досягти всього, чого б ви хотіли. Якщо ви дійсно досить сильно в щось вірите, і постійно відстоюєте свої переконання, ви «зможете» змінити світ. Майже всі відомі люди, про яких ви чули, зробили різні внески у світ, більшість з них - на краще. І багато людей, про яких ви ніколи не чули, внесли зміни, які впливають на ваше життя і донині. Наприклад, Розалінд Франклін. Якби не ця невідома жінка, ми б не знали, як виглядає ДНК. Якби вона вирішила, що не зможе ніяк змінити світ, ми б, швидше за все, досі не знали про ДНК.

Поради

 • Обов`язково докладіть зусиль, щоб допомогти тим, хто цього потребує.
 • Кожна людина приходить на цю Землю не дарма. І ви тут, чи не так?
 • Поважайте і вивчайте релігію. Люди, які вірять у вищі сили, будь то християнство, буддизм, іудаїзм, іслам, або просто духовність, розділяють почуття власної ролі і значущості в світі і почуття внутрішнього спокою і сили, незалежно від того, як вони називають свого Бога.
 • Зрозумійте, хто ви, перш ніж намагатися зрозуміти свою значимість у житті.
 • Пошукайте релігію, в яку ви готові вірити. Це допоможе вам краще зрозуміти своє призначення в житті.
 • Визначте перспективи. Займайтеся волонтерством, навіть всього лише на годину або два, на кухні, у безкоштовній клініці, притулку для бездомних та ін. Такий життєвий досвід по-справжньому «виграш - виграш». Ви зможете не тільки допомогти іншим людям, а й, найімовірніше, відчуєте велику вдячність за ваші власні обставини і можливості.