Як потрапити на вежі-близнюки "Петронас"

Вітаємо тих, хто зміг побувати в найвищому критому переході між малазійськими вежами "Петронас" у Куала-Лумпурі! Сподіваємося вам сподобалося. Нижче наведені деякі поради та секрети бажаючим туди потрапити і тим, кому раніше це не вдалося.
Метод 1 з 5: Критий перехід "Петронас"

 1. 1

  Короткий опис
  • Висота: 170 метрів над землею, на рівні 41 і 42 поверхів.
  • Довжина: 57 метрів.
  • Вага: 750 тонн.
  • Годинники для відвідування: щодня з 9 ранку до 9 вечора, крім понеділка та святкові дні.
  • Каса квитків відкрита: з 8:30 ранку і знаходиться у вестибюлі.
  • Функції: міст є переходом на ліфт, що піднімається на поверхи вище. Він також використовується в якості додаткового аварійного виходу.

 2. 2

  Завдання переходу "Петронас".

 3. 3

  Перехід "Петронас" побудований не тільки для переміщення між вежами, він має також і символічне значення - знак "Vision 2020" (план розвитку країни до 2020 року).

 4. 4

  Це одне з важкодоступних місць в Малайзії. Через безкоштовних квитків на відвідування кількість бажаючих потрапити туди величезне. Але з міркувань безпеки, кількість видаваних в день квитків обмежена. Вся проблема полягає в тому, як отримати цей безкоштовний квиток.

Метод 2 з 5: Отримання квитка

 1. 1

  Вам повинні бути на місці до відкриття кас. До 8:30 (моменту відкриття) біля кас вишиковуються багатометрові черги. Іноді чергу буває вже в 6 ранку. Таким чином, до 9:30 ранку весь денний ліміт квиток може бути вичерпаний. 2. 2

  Перехід "Петронас" відкритий для відвідувачів з 9 ранку до 17 години вечора щодня, крім понеділка та державних свят. Попереднього бронювання та викупу квитків немає, квитки видаються тільки на поточний день.

 3. 3

  Відвідування починаються через 15-хвилинний інтервал по 20 відвідувачів за раз. Отримавши квиток, ви маєте всього 15 хвилин щоб підтвердити його або перенести на інший час. Якщо прийдете до каси дуже рано, то зможете вибрати підходящий вам інтервал часу. Відвідування розпочнеться з галереї, де вам виставлені цікаві експонати, пов`язані з вежами. Є, наприклад, експозиція, що показує що відбувається при ураженні високих будівель блискавкою. Також має лазерний сенсор, що порівнює ваш зріст з висотою будівлі, через що не може не захоплювати дух ...

 4. 4

  Після цього вас запросять в 3-D зал. Вам видадуть окуляри "Polaroid". Тут ви дізнаєтеся все про будівництво та конструкції веж-близнюків "Петронас".

 5. 5

  Перед відвідуванням переходу ви піддастеся перевірці безпеки. Вас буде супроводжувати гід, який буде розповідати вам усе, що пов`язано з цими вежами і відповідати на ваші запитання аж до закінчення екскурсії. Знаходження в переході триває близько 10 хвилин. Якщо буде дути сильний вітер, ви зможете відчути хитання веж. Іноді їх розгойдує до 30 см.

Метод 3 з 5: Відвідування критого переходу "Петронас"

 1. 1

  Жертви для відвідування повітряного переходу. Якщо ви не хочете стояти в черзі за квитком, попросіть когось (особливо водія таксі), щоб він придбав для вас квиток. Одна людина може придбати до 5 квитків.

Метод 4 з 5: Відвідування повітряного мосту (цілком таємно)

 1. 1

  Можна прийти сюди з 15 до 16 години дня (звичайно ж в цей час ви не знайдете квитків) і спробувати взяти жалістю. Ви повинні розповісти жалісну історію чому для вас так життєво важливо відвідати перехід. Враховуючи що квитки безкоштовні і ті, хто стояв з ранку вже пішли не зможуть звинуватити вас в нахабства. Тому, зробивши жалібне особа, можете спробувати отримати квиток без простоювання в довгій черзі.

 2. 2

  Проте будьте обережні, все залежить від людини, що чергує на вході. Вони іноді трапляються добрі, а іноді не дуже. Крім того, ніколи не ходіть великими групами. Більше шансів отримати квиток, якщо ви один або в парі. Якщо вам не пощастило, не падайте духом, можливо, пощастить в інший день.

Метод 5 з 5: Альтернатива переходу "Петронас"

 1. 1

  Можете відвідати вежу Менара в Куала-Лумпурі. Звідти відкривається найкращий вид на місто, там менше відвідувачів і не доведеться стояти в черзі. Вхід туди платний і добиратися доведеться на таксі. Можна прогулятися і пройтися пішки, це займе 30-40 хвилин.

 2. 2

  Можна піднятися на вежі як це зробив "людина-павук" (НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ!). 20 березня 1997 "людина-павук" француз Ален Робер піднявся на вежі без страховки. Поліція зупинила його на 60-му поверсі, а критий перехід знаходиться на рівні 41 поверху. Десятьма роками пізніше, він знову повторив спробу, але був зупинений на тому ж поверсі.

 3. 3

  Про це докладно писали в місцевій газеті "The Star".

 4. 4

  Якщо серйозно: то шкільні екскурсії кількістю до 120 осіб отримують спеціальний дозвіл на групове відвідування. Можна записатися з ними і уникнути черги.