Як зрозуміти: чи любите ви свого партнера

Любов - це слово, навколо якого все крутиться. Якщо ви не можете вирішити, наскільки серйозні ваші почуття, то прочитайте цю статтю, щоб дізнатися любов, коли ви її зустрінете.


Кроки

 1. 1

  Подумайте про все, що стосується ваших взаємин. Зрозумійте, що таке любов не в загальному сенсі, а що це таке у вашому особистому поданні. Ви повинні обов`язково подумати над тим, як ВИ бачите себе у відносинах. Важливо вам мати підтримку? Важливо вам почувати себе впевненим? Бажаним? Подумайте над цим і напишіть на папері, щоб краще проаналізувати. Ті відносини, які вам хочеться бачити, правильні вони? Може, одному партнеру дістається більше роботи, ніж іншому?
  • Утримайтеся від спокуси просто описати людину, яку хочете бачити поряд з собою. Дуже легко переплутати почуття до партнера з думками про любов взагалі, так що будьте чесними і об`єктивними із самим собою.
  • Ви повинні чітко бачити різницю між любов`ю і пристрастю або захопленням. Пристрасть - це сексуальне бажання без будь-якого емоційного супроводу. Захоплення робить вас «божевільним» по відношенню до кого-небудь, але за визначенням, проходить з часом. Якщо ви зі своїм партнером тільки недавно почали будувати відносини, то подумайте, чи не чи швидко вони розвиваються, може, у вас дитяче захоплення?

 2. 2

  Подумайте про свої почуття до партнера. Це стосується всього: зовнішнього вигляду, гігієни, розуму, особистості, почуття гумору, вдумливості і т.д. Напишіть і достоїнства, і недоліки. Потім порівняйте їх. Чого більше: переваг або недоліків? Що найбільш важливо: суттєвих недоліків або несуттєвих достоїнств? Якщо виявиться всього 30 незначних достоїнств і всього кілька суттєвих, то, можливо, цього не достатньо для серйозних відносин або ... ви просто вже не любите цю людину, як колись.
  • Запитайте себе, чи приймаєте ви цієї людини повністю? Може, ви закриваєте очі на щось, намагаєтеся виправдати його поведінку або навіть обманюєте себе, коли думаєте про партнера? Ви любите свого партнера або вам просто подобається ця людина? Пам`ятайте, що партнер - це одне ціле, якщо ви не приймаєте його недоліки, то відносини, можливо, не такі сильні, як вам здається.
 3. 3

  Подумайте про те, як ви себе почуваєте, перебуваючи поруч з цією людиною. Зауважте, що відчувати себе поряд з партнером не те ж саме, що відчувати, коли ви думаєте про партнера. Запишіть і позитивні, і негативні емоції по відношенню до цієї людини. Ваші стосунки з цією людиною змушують почувати себе впевненіше в собі чи навпаки? Ви приховуєте свої почуття або, навпаки, діліться ними? Також запитайте себе, наскільки щасливішим і впевненіше в собі ви стаєте завдяки цим відносинам? Може, поруч з цією людиною ви відчуваєте свою незламність, але ваші почуття не настільки глибокі, чи любите ви партнера або його інтерес до вас?
  • Якщо вам важко визначитися, то пишіть від третьої особи, як ніби ви говорите про когось іншого. Наприклад, Петя відчуває ... Ви можете змінити ім`я. Тепер прочитайте те, що написали. Або попросіть свого друга прочитати це вам. Людина, яку ви описали, виглядає таким, як вам хочеться?

 4. 4

  Подумайте над тим, що ви шукаєте у відносинах. Наскільки ваші відносини далекі від досконалості? Що ви самі робите для стосунків?
  • Не поспішайте погоджуватися. Компроміс важливий у будь-яких людських стосунках, однак угода означає, що ви отримуєте менше, ніж заслуговуєте. Може, ви витрачаєте час замість того, щоб знайти когось більш підходящого.
  • Пам`ятайте, що любов тільки одного з партнерів не здатна підтримувати відносини двох. Незалежно від того, отримуєте ви чи даєте більше, такі відносини не триватимуть довго, якщо двоє не прикладають однакових зусиль.

Поради • Завжди звертайте увагу наскільки слова сходяться з діями людини. Краще бути з тим, хто менше говорить, але вчинками доводить свою любов, ніж з тим, хто говорить про свою любов до вас, а веде себе нерозважливо.
 • Постарайтеся провести один день без свого партнера. Потім подумайте, як ви себе почували цілий день без партнера.
 • Ви постійно читали його текстові повідомлення? Ось вам і доказ.
 • Любов - це не почуття одного дня.
 • Зрозумійте, що існує різниця між тим, щоб любити когось і бути закоханим. Ви можете любити сім`ю, друзів і т.д., але бути закоханим в когось - це набагато більш інтимне почуття.
 • Вчинки важливіші слів.
 • Постарайтеся зважити те, що вам подобається і не подобається в цій людині. Що переважить?

Попередження

 • Не слід вагатися, завжди будьте впевнені в собі.
 • Не слід постійно перебувати в пошуках кохання. Коли ви зустрінете справжню любов, ви все зрозумієте. Це буде просто.
 • Не поспішайте, не слід кидатися словами «я тебе люблю».