Як допомогти дитині з вушної інфекцією заснути

Як правило, у дітей вушні інфекції розвиваються частіше, ніж у дорослих. На жаль, якщо у вас маленька дитина, у нього цілком може розвинутися вушна інфекція, яка проявляється в болю. Коли ви визначили, що саме турбує вашої дитини, зверніться до лікаря, щоб почати лікування. Ви можете виявити, що дитині дуже складно спати. Але це не біда. Спробуйте зробити все можливе, щоб забезпечити своїй дитині комфортний сон.

Метод 1 з 2: Допоможіть дитині заснути

 1. 1

  Для початку вам потрібно отримати рецепт від лікаря. Якщо ви помітили, що дитина відчуває характерні болі, відразу ж зверніться до педіатра. Лікар діагностує вушну інфекцію і призначить ліки, які допоможуть дитині впоратися з цією інфекцією. Швидше за все, лікар призначить антибіотики і, можливо, знеболюючі. Дотримуйтесь вказівок лікаря.
  • Довіряйте своїм інстинктам, коли справа доходить до пояснення симптомів. Вам необхідно пояснити лікареві, що, по-вашому, відчуває дитина. Довіряйте своїм інстинктам. Якщо ваша дитина виглядає нездоровим, краще не ризикувати і показати його лікаря.

 2. 2

  Майте на увазі, що деякі ліки можуть зробити дитину сонливою. Знеболюючі допоможуть дитині розслабитися, щоб він зміг нормально заснути. Іноді разом з знеболюючими прописують щось ще, що допомагає дитині заснути.
  • Якщо це так, ваша дитина буде сонним протягом декількох днів, поки ви будете давати йому препарат.

 3. 3

  Допоможіть дитині влягтися в зручне положення. Вушні інфекції доставляють незручність. Можливо, буде потрібно спорудити щось, щоб дитині не довелося стосуватися подушки. Можна підперти матрац, щоб дитині було зручно лежати, але не можна класти дитині на абсолютно плоску поверхню!
  • Якщо через інфекцію у вухах дитини з`являється рідина, то лежати на спині не можна, тому що через це може піднятися тиск. Можете якийсь час підпирати головку дитини, щоб в голові не підвищувався тиск ..

 4. 4

  Дайте дитині що-небудь випити, щоб очистити нутрощі вух. Вушні інфекції можуть викликати біль і дискомфорт під час їжі і пиття, так що може здатися трохи дивним рекомендація про те, що дитину потрібно напоїти. Тим не менше, кілька ковтків води або соку допоможуть стимулювати м`язи близько євстахієвих труб у вухах дитини.
  • Коли м`язи стимулюються, рідина з вух буде виходити більш ефективно. Це означає, що біль вщухне і дитина зможе спокійно спати.

 5. 5

  Обмежте кількість молочних продуктів, які споживає ваша дитина. Якщо це можливо, обмежте кількість молока, якщо вушна інфекція ще не пройшла. Молочні продукти збільшують слиз в організмі, яка заважає видаленню рідини.

Метод 2 з 2: Заспокойте дитини 1. 1

  Тримайте дитину і покажіть, що ви поруч. Через біль дитина може злякатися і розгубитися. Якщо ви розумієте, що дитина нервує і турбується, сповийте його в м`яку тканину і притисніть до себе.
  • Заспокойте малюка ніжним голосом, заспівайте йому, щоб він зрозумів, що ви поруч.

 2. 2

  Відволічіть дитини історією або піснею, коли ви кладете його в ліжко. Коли ви спробуєте укласти дитину в ліжко, швидше за все, він відчує приплив болю. Щоб відвернути його увагу, розкажіть малюку казку, заспівайте пісню. Перебуваєте поруч, поки він не засне.
  • Якщо ви будете відволікати дитину піснями і казками, він може заснути, незважаючи на біль.

 3. 3

  Спробуйте покачати дитини, але якщо він починає плакати - зупиніться. Гойдання на руках допомагає дитині заснути, але рух назад-вперед не допоможе позбутися від інфекції. Більш того, такий рух викликає переміщення рідини у вухах, що викликає біль.
  • Дотримуйтесь побажанням дитини. Якщо під час гойдання на руках він заспокоюється, продовжуйте.

 4. 4

  Зберігайте спокій, укладаючи дитину в ліжко. Якщо ви будете робити акцент на болі дитини, у нього буде стрес, і він не зможе заснути. Покажіть дитині, що ви спокійні, що скоро все налагодиться.
  • Коли ви зберігаєте спокій, швидше за все, дитині буде легше справлятися з болем.


Поради

 • Зверніть увагу на потреби вашої дитини. Навіть якщо він не в змозі спілкуватися і розповісти, що з ним відбувається, ви повинні оцінювати його стан за зовнішнім виглядом, реагувати на симптоми і будь-які невербальні сигнали.