Як отримати субтитри на Netflix

Субтитри або кодовані титри можуть бути корисні для тих телеглядачів ТВ / фільмів, які глухі чи погано чують, або для тих, хто вчить нову мову, і деяких людей, кому подобається мати можливість бачити аудіо письмово під час перегляду. Якщо ви дивитеся шоу або фільм через сервіси Netflix`s streaming, у вас піде всього кілька кліків на включення субтитрів.
Метод 1 з 3: Перегляд в браузері комп`ютера

 1. 1

  Виберіть шоу, яке хочете подивитися. Натисніть на трикутну кнопку Play, щоб почати перегляд.

 2. 2

  Знайдіть і виберіть меню "Audio / Subtitles". Воно розташоване в правому нижньому кутку вікна і схоже на хмару бесіди.

 3. 3

  Виберіть опцію субтитрів, яка вам потрібна. В англомовній версії майже всі шоу / фільми матимуть опцію "English (CC)". Вибравши, ви побачите галочку поруч з нею.

 4. 4

  Насолоджуйтесь переглядом з титрами.
  • Щоб відключити титри, просто повторіть кроки і натисніть "Off" в меню субтитрів.

Метод 2 з 3: Перегляд на iOS (iPad)

 1. 1

  Виберіть шоу або фільм, який ви б хотіли подивитися. Натисніть на трикутну кнопку Play, щоб почати перегляд.

 2. 2

  Знайдіть і доторкніться до меню "Audio / Subtitle". Воно розташоване у верхньому правому куті екрану і схоже на хмару бесіди.

 3. 3

  Виберіть потрібні вам субтитри. Наприклад, ви можете вибрати "English (CC)." Поруч з ним з`явиться галочка, коли ви його виберіть.

 4. 4

  Почніть перегляд шоу з титрами.


  • Для того, щоб знову відключити субтитри, повторіть вищевказані кроки і виберіть "Off" в налаштуваннях субтитрів.

Метод 3 з 3: Перегляд за допомогою Roku

 1. 1

  Виберіть фільм або шоу, яке ви б хотіли подивитися. Натисніть Play на вашому пульті дистанційного керування.

 2. 2

  Натисніть кнопку "Play / Pause" або "OK" на вашому пульті дистанційного керування. Ви повинні побачити прогресуючу смугу, яка спливе в нижній частині екрана.

 3. 3

  Натисніть на стрілку, що вказує вниз, на пульті дистанційного керування. Це дозволить виділити опцію "Audio Subtitles ". Натисніть" OK ", щоб вибрати її.

 4. 4

  Перегляньте опції "Audio Subtitles ". Натисніть на праву стрілку на пульті дистанційного управління, для переміщення курсора в стовпчик "Subtitles", потім натисніть на стрілку, що вказує вниз, для того, щоб вибрати потрібний вам субтитр. Натисніть "OK" на вашому пульті дистанційного керування і ви повинні будете побачити галочку поруч з вашим вибором.

 5. 5

  Натисніть на стрілку Повернутися / назад на вашому пульті дистанційного керування. Меню "Audio Subtitles "повинно зникнути. Щоб відновити перегляд, натисніть кнопку" Play / Pause ".
  • Щоб вимкнути функцію субтитрів, повторіть ці дії і виберіть "Off" в опціях субтитрів.

Поради

 • Нещодавно додані фільми і шоу не можуть негайно бути субтитровані, але до них додаються субтитри на протязі 30 днів з моменту їх появи на сайті.
 • Всі Netflix (США) шоу і фільми повинні пропонувати будь-якого роду субтитри. Після того, як Національна асоціація глухих подала позов проти компанії за не надання субтитрів, Netflix погодився додавати титри до всіх шоу і фільмів з 2014 року.