Як шліфувати дерев'яні підлоги

Багато людей мріють про наявність приголомшливого паркету в їхньому будинку. Але багато хто не розуміє те, що для отримання такої приголомшливого результату, ви повинні піклуватися про покриття підлоги, що включає в себе періодичне шліфування підлоги та оздоблення. Шліфування підлоги можна робити не частіше, ніж кілька разів на рік. Будь ласка, прочитайте подальші інструкції, щоб знати, як шліфувати підлогу. Майте на увазі, що кращі результати будуть досягнуті за допомогою роботи професіоналів.

Кроки

 1. 1

  Повністю приберіть кімнату або те приміщення, в якому відбуватиметься шліфування.

 2. 2

  Спробуйте потренуватися процесу шліфування на непомітній ділянці вашого статі.

 3. 3

  Використовуйте стрічковий шліфувальний верстат з дуже грубої папером 36-ий зернистості, щоб видалити всі ущільнення і вирівняти підлогу. Шліфувальний верстат повинен котитися і ковзати по підлозі гладкими круговими рухами, злегка знімаючи верхній шар підлогового покриття. Завжди шліфують підлогу, по волокну дерева або під 45 градусів, щодо волокна. Уникайте різких рухів, які можуть бути небезпечними для вашого статі і зробити його вигляд ще гірше, ніж він був, до ремонту.

 4. 4

  Почніть процес згладжування підлоги за допомогою шліфувальної стрічки п`ятидесятих зернистості. Вона видалить подряпини, залишені попередньої 36-ий стрічкою для шліфуванн.

 5. 5

  Використовуйте стрічку 80-ій зернистості для шліфування, щоб видалити подряпини, залишені 50-ти зернистою стрічкою.

 6. 6

  Використовуйте спеціальний роторний шліфувальний верстат з диском сотих або сто двадцятий зернистості, щоб видалити дрібні подряпини, залишені 80-ій стрічкою. Він зробить підлогу дуже гладким і підготує підлогу для грунтування ..
 7. 7

  Нанесіть на паркет базову ґрунтовку, щоб підготувати дерев`яну підлогу для лакування.

 8. 8

  Запустіть буферну машину по ньому з диском сто п`ятидесятий зернистості, щоб видалити будь-яку зернистість, роблячи підлога дуже гладким після того, як ви загрунтували дерев`яна підлога.

 9. 9

  Пропилососьте підлогу, щоб видалити всі сліди пилу і почніть наносити лак валиком, наприклад, лак Бона або Юнкерс.

 10. 10

  Нанесіть другий шар лаку після того, як перший шар висохне.

 11. 11

  Нанесіть третій шар лаку, якщо це область більш інтенсивного впливу на підлогу, для більшого захисту статі після того, як другий шар висохне.

 12. 12

  Намагайтеся з усіх сил, щоб на підлогу не потрапляли пісок і бруд, щоб підлога, виглядав якнайкраще.

Поради • Видаліть всі дерев`яні стружки і пил до початку кожного етапу шліфування і покриття лаком для досягнення найкращого результату.
 • Використовуйте широкий верстат, щоб отримати бажаний результат.
 • Уникайте продовження роботи по нерівностях з надією, що вони пропадут- тому що вони не пропадуть.
 • Кращим варіантом для шліфування підлоги буде оренда машини, яка спеціально призначена для таких цілей.
 • Переконайтеся, що завжди використовували подібне обладнання.
 • Ідіть у напрямку волокон дерева.
 • Ви повинні попрактикуватися на тій ділянці, якій знаходиться на невидно місці, наприклад, під килимком, щоб не було образливо, якщо ви помилитеся.

Попередження

 • Одягайте респіратор
 • Шліфування полів не є домашньою роботою. Насправді, це робота для професіоналів. Шліфування підлоги не завжди доступно одній людині. Це професійна робота. Якщо ви раніше ніколи не використовували шліфувальний верстат для підлоги, то будьте внімательни- ви можете завдати більше шкоди, ніж користі вашому підлозі, за короткий час.
 • Завжди будьте впевнені, що є необхідна вентиляція під час шліфування підлоги і покриття його лаком.
 • Не залишайте барабанний шліфувальний верстат в одному місці, це залишить великий слід від барабана!
 • Використовуйте затички для вух.