Як заспокоїти місце укусу або опіку за допомогою горілки

У розпалі пляжної вечірки ви раптом відчули печіння від комариного укусу? Якщо у вас немає під рукою антисептичний крему або засоби проти свербіння не хвилюйтеся. Покопайтеся в їстівних запасах для вечірки і хлюпніть трохи горілки на місце укусу. Спиртової компонент вбере "токсини" будь-якого роду і одночасно очистить місце укусу.
Метод 1 з 3: Рясно нанесіть на місце опіку отруйним плющем

 1. 1

  Полийте горілкою уражену зону відразу після контакту з рослиною. По можливості перед цим промийте місце опіку водою і нежирним милом, але якщо їх немає під рукою, переходите прямо до горілки.

 2. 2

  Тримайте уражену ділянку над раковиною або абсорбуючій поверхнею (на відкритому повітрі). Повільно полийте шкіру горілкою. Не шкодуйте спиртне.

 3. 3

  Чи не промаківайте і не сушіть. Замість цього нехай горілка вбереться в шкіру і висохне на повітрі. Чи не чешіть і не торкайтеся до обробленої ділянки шкіри, оскільки він все ще може бути заразним.

Метод 2 з 3: Використовуйте як репелента

 1. 1

  Перед виходом на вулицю налийте горілку в невелику пляшку з розпилювачем. Візьміть маленьку пляшечку, щоб бризки не влучили вам в очі під час розпилення.

 2. 2

  Побризкайте горілкою шкіру з настанням вечора. Не переборщіть, лише злегка розпорошите горілку на шкіру.

 3. 3

  Залиште горілку сохнути на шкірі. Спирт виступить в якості природного репеленту.

 4. 4

  Побризкайте безпосередньо на комарів, особливо якщо їх цілий рій.

Метод 3 з 3: Полегшите біль від опіку медузи 1. 1

  Огляньте місце опіку відразу після контакту з медузою. Крім того, перш ніж діяти, постарайтеся встановити, що це саме медуза вас обпекла. При укусах і опіках від деяких морських тварин горілка може бути малоефективна (або взагалі марна).

 2. 2

  Насухо промокніть уражену область рушником. Місце опіку можна промити морською водою. Видаліть бруд або пісок з ураженої області і ретельно огляньте область в пошуку жалких клітин. Якщо ви побачите жалкі клітини на шкірі, акуратно їх видаліть, щоб їх частини не залишилися в шкірі.
  • Видалити жалкі клітини можна за допомогою крему для гоління або піску. Нанесіть їх на шкіру і легко соскребіте за допомогою, наприклад, кредитної карти.

 3. 3

  Полийте горілкою безпосередньо пошкоджену ділянку шкіри. Залиште горілку на поверхні шкіри. Горілка не тільки зменшить печіння, але й очистить уражену ділянку шкіри.

Поради

 • По можливості використовуйте 50 ° -ву горілку при укусах і опіках. Деякі експерти стверджують, що тільки така горілка ефективно зменшує біль і свербіж.
 • Застосовуйте цей метод тільки під наглядом дорослих і використовуйте згодом традиційні методи обробки місця укусу або опіку.

Попередження

 • Негайно зверніться за медичною допомогою, якщо ви відчуваєте проблеми з диханням, будь-яку форму запаморочення або нудоти, або якщо у вас на шкірі з`явився алергічний висип (чи інші подразнення).