Як заспокоїтися і заснути

Ах, сон. Світ, у який ми можемо, нарешті, втекти після довгого дня, тільки так ми можемо перейти до нового дня. Припустимо, що ви не можете заснути. Що ви будете робити? Сподіваємося, ці кроки допоможуть вам.

Кроки

 1. 1

  Заспокойте себе. Це можна зробити, читаючи, розмірковуючи в темряві або за чашкою трав`яного чаю, що б ви не вибрали, змусьте себе заспокоїться. Причина, чому ви читаєте цю статтю, полягає в тому, що ви, швидше за все, не можете заснути, і швидше за все у вас стрес. Ви повинні очистити свої думки, саме так ми вирушаємо до чудового світу мрій.

 2. 2

  Прийміть гарячу ванну. Гаряча ванна допоможе вашому організму і думкам відпочити. Спробуйте використовувати ефірні масла, для релаксації (наприклад, лаванди) в якості додаткового бонусу.

 3. 3

  Слухайте музику. Зайдіть на https://playlist.com і створіть плейлист, з заспокійливої музики. Не знаєте, що шукати? Ці заспокійливі треки допоможуть вам заснути в найкоротші терміни.
  • "Scarborough Fair" - Hayley Westenra.
  • "May It Be" - Enya  • "Toys not Ties" - Nightnoise
  • "End Of The Evening" - Nightnoise
  • "Strathglass" - Phil Cunningham (Ви не зможете знайти це на playlist.com, але це дуже заспокійливі треки і, безумовно, стоять грошей, купити їх можна на ITunes.)

 4. 4

  Якщо ви не можете спати з граючої музикою, зменшіть звук, подумайте про те, що ви любите і просто відпочиньте. Якщо музика не втішає вас взагалі, вимкніть її. Ви також можете сидіти і слухати музику. Знайдіть тихе місце, де ви можете слухати розслаблюючу музику, краще, якщо це буде класична музика, вона також допоможе вам розслабитися. Якщо ви медитуєте або думаєте про медитації, тиха розслаблююча музика так само допомагає в цій справі (посередництво також може допомогти вам розслабитися в кінці дня, головна мета заспокоїти думки, дозволяючи організму відпочити).

 5. 5

  Ваша кімната повинна знаходитися в темряві. Світло змушує ваш організм прокинутися, коли ви спите. Якщо у вашій кімнаті темно, ви заснете швидше.

 6. 6

  Підтримуйте в кімнату комфортну температуру. Для людського тіла під час сну необхідна температура 16-21 градус за Цельсієм. Якщо занадто жарко можна відкрити вікно або використовувати вентилятор. Якщо занадто холодно, використовуйте обігрівач або додаткову ковдру. 7. 7

  Не думайте про свої проблеми, просто розслабтеся. Якщо ви почнете думати про повсякденні справи, ви тільки пролежіте зайву годину в неспокої. Замість цього розслабтеся повністю. Починаючи з голови до ніг. Уявіть теплий золотий світло, повільно йде від ваших пальців ніг до голови, і заповнює ваше тіло теплотою і розслабленням. Після того, як ви відчуєте розслаблення, уявіть себе що йде через будь-яке місце яке вас заспокоює, це може бути океанським узбережжям, сонячним лугом або будинком.

 8. 8

  Зробіть щось, чим ви дійсно насолоджуєтеся до сну: прогуляйтеся, поговоріть з другом по телефону, подивіться забавні передачі, прочитайте щось не пов`язане зі школою або роботою, прийміть ванну і так далі. Ідея тут полягає в тому, щоб відволіктися від туги, це приведе вас в сонний стан.

 9. 9

  Зробіть список справ на завтра, перед тим як лягти спати. Це допоможе бути вам більш організованим на наступний день і залишить вам менше занепокоєння і думок перед сном.

 10. 10

  Замість того щоб просто лежати з відкритими очима і думками, запишіть їх у щоденнику. Коли справу зроблено, закрийте щоденник і приберіть його. Краще залишити ваші думки на нічному столику, ніж брати їх з собою в ліжко.

Поради

 • Знайдіть найбільш зручну позицію для сну.
 • Якщо ви читаєте це, то швидше за все, вже пізно, і ви дійсно хочете заснути. Найкраще, що ви можете зробити для себе це відключити комп`ютер і трохи відпочити. Яскравість від екрану комп`ютера не даватиме вам заснути ще довго.
 • Уявіть собі, що ви перебуваєте на пляжі, і ви самі, і всі, що ви можете почути, тільки плескіт хвиль у ваших ніг.

Попередження

 • Не приймайте снодійне, за винятком дифенгидрамина HCl (Benadryl, США)! Вони небезпечні і є ризик ускладнень.
 • Уникайте напоїв з кофеїном перед сном.
 • Якщо ви збираєтеся медитувати, це краще зробити в ліжку, щоб не заснути на підлозі.