Як поліпшити почуття гумору

Чому ж так складно точно визначити гарне почуття гумору у людини? Для різних людей різні речі здаються смішними і те, що може здатися веселим для одних, буде образливим для інших. Тим не менш, гарне почуття гумору може позбавити від стресу, допомогти порозумітися з людьми на роботі і навіть стати більш успішним в спальні. Вкрай важливо подумати про те, як поліпшити своє почуття гумору. Для цього прочитайте нашу статтю.
Метод 1 з 3: Розвиток почуття гумору

 1. 1

  Кожна ситуація має забавну сторону, потрібно тільки її знайти. Навіть якщо у вас був поганий день і ви не бачите комізм положення, спробуйте подумати як цю ситуацію можуть сприйняти інші люди, але ні в якому разі не гнівайтесь. Сміх над невдалими поїздками, падіннями і провалами допоможе запобігти втраті самовладання, про що ви будете шкодувати пізніше.

 2. 2

  Вивчіть основні жарти. Для деяких людей дуже складно запам`ятати ту чи іншу жарт і тому вони відчувають себе не в своїй тарілці, коли інші розповідають смішні історії. Варто вивчити кілька жартів про запас або переробити смішну ситуацію в забавний анекдот.

 3. 3

  Пошукайте смішні листівки. Існує безліч смішних листівок, які можуть стати натхненням для поліпшення почуття гумору. Забавна листівка другові або члену сім`ї в потрібний момент покаже, що у вас гарне почуття гумору і що ви думаєте про них.

 4. 4

  Вчіться у друзів. Поспостерігайте за друзями у яких, на ваш погляд, гарне почуття гумору. Як вони поводяться в певній ситуації і як вони жартують? Чи можете ви щось у них запозичити?

 5. 5

  Вчіться у дітей. Проводьте час з дітьми і спостерігайте за тим, в яких ситуаціях вони черпають комізм. Дитячий гумор може запропонувати альтернативну перспективу і стати освіжаючим, якщо ви хочете знайти більш безтурботний підхід до гумору, ніж постійно вдосконалювати жарти для дорослих.

Метод 2 з 3: Що потрібно робити, щоб поліпшити почуття гумору

 1. 1

  Сходіть на концерт. Атмосфера і подання на концертах покажуть як люди реагують на жарти, а також ви зможете почерпнути кілька жартів для себе. Якщо у вас немає часу сходити на концерт, подивіться камеді шоу по телебаченню.

 2. 2

  Спробуйте малювати карикатури. Навіть, якщо у вас немає навичок малювання, експеримент з карикатурами в невдалий день це хороша затія. Простий малюнок з кумедною карикатурою або каламбуром може повернути погану ситуацію в інше русло.

Метод 3 з 3: Не забувайте про міру

 1. 1

  Уникайте образливих жартів. Перш ніж, жартувати, подумайте про те, чи може цей жарт образити людину. Те що може здаватися смішним вам, може запросто образити близьку людину, навіть, якщо у вас були благі наміри. Тримайтеся подалі від расистських, сексистських та будь-яких інших образливих жартів. Такі жарти не тільки не смішні, вони закріпили маргінальний ефект на людей, які є мішенню таких жартів. 2. 2

  Не перестарайтеся з гумором. Вимушений і незграбний гумор не буде ні для кого смішним, особливо для вас. Чітко спланований гумор не спрацює в соціальній ситуації, тому розслабтеся і нехай ваш гумор буде довільним. Спонтанні та позапланові жарти найкращі.

Поради

 • Знаходитеся серед людей, які вміють жартувати. Поспостерігайте за тим, як вони поводяться в складних ситуаціях.
 • Смішне вираз обличчя може допомогти.
 • Не квапте події. Не кожен народився з гарним почуттям гумору. Якщо ви вмієте сміятися, смійтеся. Виглядає трохи побите, але, насамперед, залишайтеся собою.
 • Читайте смішні книги, дивіться комедійні серіали.
 • Купуйте збірники анекдотів і виділяйте улюблені.

Попередження

 • Постарайтеся не сприймати себе надто серйозно. Потрібно вміти посміятися над самим собою.
 • Не забувайте про те, що іноді, погано пожартувавши, можна образити свою другу половинку.