Як утримувати бретельки бюстгальтера на місці

Бретельки, які зісковзують з плечей, дратують і незручні. Через них ліфчик може слабкіше підтримувати груди, що повністю суперечить основній меті бюстгальтера.

Метод 1 з 3: Носіть правильний бюстгальтер

 1. 1

  Зніміть мірки. Це дозволить вам знати який у вас розмір при покупці. Багато жінок носять неправильний розмір бюстгальтера, навіть не підозрюючи цього.
  • Шукайте продавців у магазинах нижньої білизни і в магазинах жіночого одягу. У більшості місць, де продають бюстгальтери, є співробітники, які знають, як вас правильно виміряти.

 2. 2

  Зверніть особливу увагу на розмір чашки. Якщо чашка бюстгальтера неповністю заповнена, бретельки сповзуть вниз.

 3. 3

  Виміряйте обхват грудей. Розмір обхвату грудей також важливий, тому що якщо окружність бюстгальтера занадто велика, бретелі будуть знаходитися далеко один від одного і можуть зісковзувати.

 4. 4

  Пробуйте бюстгальтер в іншому стилі. Популярні: бюстгальтери із застібкою попереду, а не на спині, які більш надійно утримують бретельки на місці.

 5. 5

  Спробуйте бюстгальтер зі спинкою як на купальнику. Цей бюстгальтер зі спини виглядає як купальник замість вертикальних бретелей бюстгальтера.

 6. 6

  Погодьтеся, що практичність важливіше краси. Магазини білизни пропонують міцні, що підтримують бретелі, в той час як в мереживній бюстгальтері бретельки можуть бути елегантними.

 7. 7

  Не здавайтеся. Спробуйте декоративні бретелі бюстгальтера. Ці бретелі призначені добре виглядають, утримують груди і зручні.

Метод 2 з 3: Відрегулюйте правильно бретельки

 1. 1

  Натягніть бретелі бюстгальтера. Налаштуйте їх так, щоб бюстгальтер якомога ближче прилягав до вашого тіла, якщо це правильний розмір, але при цьому лямки повинні залишатися рухливими.

 2. 2

  Натягніть бретелі бюстгальтера. Щоб забезпечити належну підтримку, вони повинні бути досить жорсткими, щоб триматися на місці, але не дуже сильно, щоб вони не перетягнули бюстгальтер.

 3. 3

  Коли ви одягаєтеся, розташуйте правильно бюстгальтер.
  • Переконайтеся, що ваша груди зручно розташована всередині чашки. Якщо необхідно, нахиліться в потрібну позицію.


  • Візьміть задню частину бюстгальтера і потягніть його вниз нижче лопаток, так щоб вона збіглася з передньою частиною бюстгальтера. Коли ваш бюстгальтер знаходиться дуже високо, це викликає дискомфорт і спадають бретелі.

Метод 3 з 3: Використовуйте товари від ковзання для підтримки бретелей

 1. 1

  Спробуйте бюстгальтер, який створений проти зсковзують бретелей. Наприклад, бренд Ольги має лінію "Комфорт Назад", яка застібає лямки ближче один до одного.

 2. 2

  Шукайте модні стрічки. На додаток до ваших бретелям бюстгальтера, використовуйте клеять бретелі, які будуть прикріплюватися до шкіри. Бретелі бюстгальтера залишаться на місці.
  • Купуйте модну стрічку в магазинах білизни, універмагах, поряд з бюстгальтерами та аксесуарами для бюстгальтера. Ви можете робити покупки онлайн від $ 8 до $ 12.

 3. 3

  Подумайте про використання тримача для ремінців бюстгальтера. Такі утримувачі, як "The Strapper" і "Magic Clip Strap Holder" з`єднують ремінці бюстгальтера у верхній частині спини, і затиск тримає їх на місці. Затиск залишається прихованим під сорочкою.

 4. 4

  Використовуйте подушечки під ремінці бюстгальтера, щоб тримати ремінці на місці і забезпечити комфорт вашим плечам. Якщо ремені вашого бюстгальтера впиваються в шкіру, подушечки полегшують тиск і тримають їх на місці.

 5. 5

  Спробуйте декоративну стрічку. На strappys.com представлений широкий вибір ременів з бісеру, тканини і гірського кришталю.

Поради

 • Тримайте лямки бюстгальтера на місці, носите правильний бюстгальтер для вашого типу статури, регулюйте бретелі бюстгальтера і замикається правильно, а також випробуйте такі аксесуари, як зажим для бюстгальтера і модні стрічки.
 • Міняйте бюстгальтери, коли вони стають старими і розтягнутими. Якщо ваші ремені спадають, значить, вони втратили еластичність, і ви повинні купити новий бюстгальтер.
 • Не забувайте частіше прати бюстгальтер. Коли ви перете бюстгальтер, він іноді приходить у форму після носіння. Це дозволить зберегти ваші бретелі на місці і зробити ваш бюстгальтер чистим.
 • Є кілька продуктів на ринку, які призначені, щоб утримувати ремені бюстгальтера.