Як видалити FBDownloader

Згідно з даними VirusTotal і численними відгуками користувачів, FBDownloader від HTTO Group, INC. і його "потенційно небажане програмне забезпечення" слід видалити з комп`ютера. Даний посібник розповість вам, як повністю видалити FBDownloader та інші небажані програми в Windows. Зверніть увагу, що процес деінсталяції залежить від способу установки програмного забезпечення (ПО). Процедура деінсталяції вельми втомлює, тому зберігайте спокій.

Кроки

 1. 1

  Щоб успішно видалити FBDownloader та іншої випадково встановлений мотлох, збережіть всі особисті і важливі дані, увійдіть в систему під обліковим записом адміністратора і запустіть диспетчер задач Windows, щоб завершити процес dca-monitoring.exe * 32, який є процесом однією з небажаних програм "Consumer Input".

 2. 2

  Натисніть на клавіатурі клавішу Windows і виберіть у меню Пуск рядок "Всі програми".

 3. 3

  Знайдіть і увійдіть в папку fbDownloader і запустіть звідти програму Uninstall.

 4. 4

  Щоб запустити "uninstall fbDownloader.exe "вам необхідні права адміністратора.
 5. 5

  Натисніть Так (Yes) у діалоговому вікні програми "fbDownloader 1.0.2 Uninstall".

 6. 6

  "Будь ласка, дочекайтеся деінсталяції fbDownloader".

 7. 7

  Натисніть OK у вікні програми деінсталяції, щоб коректно завершити процес.

 8. 8

  Збережіть відкриті файли, перезавантажте комп`ютер і знову зайдіть в панель управління Windows, потім в "Установка і видалення програм" ("Add / Remove Programs") або "Програми та засоби" ("Programs Features "). Знайдіть нижчеперелічені програми, які були встановлені разом з fbDownloader. За допомогою кнопки "Видалити", видаліть ці програми з Windows.


  • Знайдіть програму "SpeedUpMyPc" та натисніть кнопку "Видалити", а потім кнопку "ОК". Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб провести процедуру видалення.

  • Виберіть DriveScanner, натисніть Enter або кнопку "Видалити".

 9. 9

  Видаліть та інші небажані програми за допомогою диспетчера програм Windows.

 10. 10

  Потім збережіть відкриті файли і знову перезавантажте комп`ютер. Ще раз перевірте список встановлених у вас програм і веб-панелей.


Поради

 • Натисніть сюди, щоб почитати для чого використовується FB Downloader та відгуки користувачів про цю програму.
 • Натисніть сюди, щоб переглянути звіт антивірусної служби VirusTotal.
 • Щоб повністю видалити fbDOWNLOADER, слід розглянути можливість видалення всіх його спонсорованих компонентів, як то: Yahoo Toolbar, PricePeep, SearchDonkey, SaveDaily Deals, Consumer Input і т.д.