Як видалити BearShare

BearShare є файловим менеджером, що встановлює небажані аддони і розширення для браузера. Це може порушити нормальну працездатність вашого браузера, і принести вам незручності. Доклавши трохи зусиль, ви зможете повністю видалити BearShare зі свого комп`ютера. Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися як.
Частина 1 з 4: Видалення BearShare

 1. 1

  Примусово закрийте BearShare. Перед видаленням програми, закрийте усі вікна браузера, і натисніть Ctrl + Alt + Del, щоб відкрити Диспетчер завдань. Відкрийте вкладку Процеси, і знайдіть файл "bearshare.exe". Виділіть її та натисніть Завершити процес.

 2. 2

  Відкрийте Панель управління. Вам потрібен пункт Додати / Видалити програму. Для цього відкрийте Панель управління, доступну в меню Пуск. Користувачі Windows 8 можуть натиснути кнопку Windows + X, і вибрати пункт Програми та засоби.

 3. 3

  Знайдіть BearShare. Виділіть його, і потім натисніть Видалити. Відкриється майстер видалення програми BearShare.

 4. 4

  Зробіть необхідні настройки видалення. BearShare попросить вас вказати причину видалення, але ви можете вибрати будь-яку, оскільки це ніяк не вплине на процес видалення.

 5. 5

  Натисніть Uninstall Anyway (Видалити в будь-якому випадку). BearShare запропонує вам залишити програму. Щоб продовжити видалення, натисніть Uninstall Anyway (Видалити в будь-якому випадку). Дочекайтеся закінчення видалення.

Частина 2 з 4: Видалення пов`язаних програм

 1. 1

  Видаліть Wincore MediaBar. Це програма, яка зазвичай встановлюється разом з BearShare. У розділі Додати / Видалити програму або Програми та засоби, знайдіть Wincore MediaBar. Виділіть її та натисніть Видалити. Відкриється майстер видалення Wincore MediaBar.

 2. 2

  Натисніть Так, щоб почати процес видалення. Ви будете бачити, як файли видаляються з вашого комп`ютера. Після закінчення процесу, натисніть Закрити.

 3. 3

  Пошукайте інші сумнівні програми. У розділі Додати / Видалити програму або Програми та засоби, знайдіть програми, яких ви не знаєте і не пам`ятаєте. Подивіться, хто розробник програми - це можуть бути відомі вам компанії (Microsoft, Adobe, Google, Apple і т.д.), або невідомі.
  • Видаляйте будь підозрілі програми. Деякі надійні програми можуть встановлювати додатковий софт, який ви не знаєте, тому перевірте в інтернеті інформацію про це ПЗ, щоб не видалити важливі файли.

Частина 3 з 4: відновлення налаштувань браузера

 1. 1

  Відновіть налаштування Chrome. Натисніть кнопку Налаштування. Вона знаходиться в правому верхньому куті вікна Chrome, і виглядає як три горизонтальні смужки.
  • Виберіть Інструменти, і натисніть Розширення. Знайдіть у списку розширення BearShare, і будь-які інші підозрілі розширення. Натисніть на іконку урни поруч з BearShare, щоб видалити його.
  • Тепер, у лівому бічному меню натисніть Установки. У розділі Початкова група, виберіть Наступні сторінки, натисніть Додати, і видаліть адресу "search.bearshare.net". Замініть його на будь-який інший адресу на ваш вибір.
  • Поверніться в меню Установки. Перегорніть сторінку, поки не знайдете кнопку Управління пошуковими системами, в розділі Пошук. Виділіть "search.bearshare.net", і натисніть X праворуч, щоб видалити його. Якщо він був встановлений в якості пошукової системи за умовчанням, вам потрібно буде встановити іншу пошукову систему. 2. 2

  Відновіть налаштування Firefox. Натисніть на іконку Firefox в лівому верхньому кутку програми. Відкрийте Додатки.
  • У меню Розширення, виберіть BearShare, а також будь-яке інше сумнівне розширення. Натисніть Видалити поряд з розширенням, щоб видалити його.
  • Знову відкрийте меню Firefox, і натисніть Параметри. Виберіть вкладку Загальні, вгорі діалогового вікна. У розділі Домашня сторінка, видаліть "search.bearshare.net", і змініть домашню сторінку на будь-яку іншу на ваш вибір.
  • Натисніть на іконку пошукової системи в рядку пошуку вгорі вікна Firefox. Виберіть Управління пошуковими системами, і знайдіть BearShare, а також будь-які інші сумнівні розширення. Виділіть їх, і натисніть Видалити, щоб видалити їх. В якості пошукової системи за умовчанням встановіть ту, яка вам подобається.

 3. 3

  Відновіть налаштування Internet Explorer. Натисніть кнопку Інструменти. У більш нових версіях, вона виглядає як іконка шестерні в правому верхньому куті вікна.
  • У меню Інструменти, натисніть Налаштувати надбудови. Відкриється діалогове вікно. Перегляньте список і знайдіть BearShare, а також будь-які інші сумнівні розширення. Виділіть їх, і натисніть Припинити.
  • У вікні Керування надбудовами, натисніть Служби пошуку. Відкриється список встановлених пошукових систем. Виділіть BearShare, і натисніть Видалити.
  • Відкрийте меню Інструменти, і виберіть Властивості браузера. У вкладці Загальні, видаліть адресу "search.bearshare.net" в розділі Домашня сторінка, і замініть на будь-який інший на ваш вибір.

Частина 4 з 4: Очищення реєстру

 1. 1

  Відкрийте реєстр Windows. Для відкриття реєстру, натисніть кнопку Windows + R, щоб відкрити меню Виконати, введіть "regedit". Після цього відкриється редактор реєстру.

 2. 2

  Знайдіть файли, пов`язані з BearShare. Переглядайте реєстр за допомогою файлового древа ліворуч, і видаляйте відповідні файли і папки.

 3. 3

  Натисніть на них правою кнопкою, і виберіть Видалити.

 4. 4

  Перезавантажте комп`ютер. Після закінчення очищення реєстру, перезавантажте комп`ютер, щоб зміни вступили в силу. У вас більше не залишилося ніяких слідів BearShare.

 5. 5

  Скористайтеся програмами-дєїнсталлятора. Якщо ви як і раніше відчуваєте проблеми з видаленням BearShare, скористайтеся спеціальними програмами-дєїнсталлятора. Malwarebytes є безкоштовною програмою, яка сканує комп`ютер і видаляє будь підозрілі програми, такі як BearShare. CCleaner сканує ваш реєстр, і видаляє будь непотрібні записи. Обидві програми є безкоштовними.