Як вибрати посудомийну машину

Як вибрати посудомийну машину

Купівля посудомийній машинки може виявитися дуже дорогим вкладенням, тому вибір відповідної моделі під ваш бюджет дуже важливий. Як правило, високоякісні моделі будуть працювати набагато ефективніше, тихіше і мати ряд зручних функцій. Однак трата великих грошей на посудомийку не збільшить потужність її чистки. Бюджетні моделі так само ефективно почистять ваші тарілки, як і дорогі. Коли справа доходить до покупки посудомийної машинки, кілька правил великого пальця допоможуть вам вибрати модель, яка буде функціональною, ефективною і легкою в експлуатації.

Кроки

 1. 1

  Коли будете оглядати моделі посудомийки вперше, не забудьте врахувати розміри своєї сім`ї. Велика сім`я, яка часто миє посуд, потребує посудомойке великих обсягів. Якщо ж мова йде про один дорослому з невеликою кількістю тарілок, то оптимальним вибором буде невелика посудомийка, яка витрачає менше води та електроенергії.

 2. 2

  Виміряйте вільне місце для нової покупки. Більш поширені вбудовані моделі, але не всі кухні здатні їх вмістити. Портативна посудомийка є вдалим вибором для невеликих кухонь. Після використання її можна поставити в комору або в комору, щоб заощадити місце.
  • Точні розміри допоможуть вам розмістити посудомийку точно між шафками.

 3. 3

  Виберіть функції посудомийки, які найбільш важливі для вашого способу життя. Регульовані стелажі, датчики бруду, спеціальні цикли миття, фільтри і сенсорні тачпади збільшать загальну вартість посудомийки.

 4. 4

  Виберіть модель, внутрішня частина якої виготовлена з нержавіючої сталі або пластику. Оббивка з нержавіючої сталі більш міцна, хоча пластик теж надійний і коштує набагато менше.  • Якщо ви переживаєте на рахунок знебарвлення пластику, виберіть крапчато-сірий пластик. З часом на ньому з`являться сліди зносу і фарбування.

 5. 5

  Порівняйте енергетичний рейтинг на обраних моделях. Вони нададуть вам розуміння того, скільки води та електроенергії необхідно машині на роботу протягом року.
  • Переконайтеся, що ваш вибір ефективний у плані витрат. Економія зараз може означати, що ви заплатите більше грошей за воду і електрику протягом життєвого циклу посудомийки.

 6. 6

  Огляньте підлогу під посудомийкою. Він може бути нерівним, що може позначитися на висоті машини.

 7. 7

  Перевірте, скільки разів ви зазвичай миєте посуд. Нові високі моделі є гарним вибором для сімей, які щодня миють велику кількість посуду.


  • Сім`ям, які миють трохи посуду, більше підійдуть моделі, які встановлюються під раковину або в шафку. Це моделі миють у два рази швидше традиційних посудомийок.

 8. 8

  Порівняйте ціни в різних магазинах побутової техніки. В іншому магазині ціна на ту чи іншу модель може бути набагато меншою.

 9. 9

  Прочитайте коментарі людей, які вже купили ту ж модель, що ви маєте намір купити. Дуже часто ці коментарі допоможуть пролити світло на проблеми, які не вказані на етикетці.

 10. 10

  Прочитайте гарантію виробника відносно інформації по ремонту. У кожної посудомийки гарантійне зобов`язання буде відрізнятися, так що дізнайтеся, як йтиме справу з ремонтом, якщо він знадобиться вашій посудомийці.

 11. 11

  Подумайте над важливістю тихої роботи посудомийки. Дорожчі моделі зазвичай працюють помітно тихіше з менш помітним рівнем шуму.
  • Порівняйте ступінь ізоляції на обраних моделях, щоб вибрати ту, робота якої не буде такою галасливою.

Поради

 • Якщо ви регулярно миєте дуже невелика кількість посуду, подумайте над покупкою невеликої посудомийній машинки, яка встановлюється на стільницю. Її покупка буде більш розумною.
 • Портативна посудомийка є гарним вибором для невеликих кімнат, які не мають достатньо місця для вбудованих моделей.
 • Не купуйте додаткову гарантію, яку можуть запропонувати вам продавці. Досить часто вони не мають хорошої якості.

Попередження

 • Не намагайтеся встановити посудомийку самі, якщо, звичайно, ви не є професійним сантехніком. Неправильна установка може анулювати гарантію і привести до серйозних структурних пошкоджень будинку.