Як всю ніч не спати і не попастися (для дітей)

Вам ніколи не хотілося мати більше часу на ігри? Може, ви хочете просто разок-другий не спати всю ніч безперервно веселощів заради? Як би там не було, а ця стаття розповість вам усе, що потрібно для цього знати.

Кроки

 1. 1

  Сплануйте все заздалегідь. Якщо тільки ви не зовсім вже "нічний птах", то вам треба мати продуманий план. Щоб не спати всю ніч, вам слід чимось займатися. Якщо плануєте бродити по будинку, то заздалегідь зробіть карту. Перевірте підлоги, стільці, дивани, ліжка і відзначте на своїй карті, що з цього скрипить, тріщить і шумить, коли ви проходите поруч. Тепер ви майже готові почати. Тепер зберіть усе необхідне і можете починати - головне, сховайте речі понадежнее!
  • Візьміть з собою що-небудь поїсти і попити - так, про всяк випадок.

 2. 2

  Також подумайте, де, якщо ви плануєте ходити по будинку, вам буде спокійніше всього перебувати в темряві. Звучить безглуздо, але якщо ви боїтеся темряви, то врахувати це необхідно.

 3. 3

  Не поспішайте лягти спати занадто рано, щоб батьки нічого не запідозрили. Лягайте спати як завжди, ведіть себе абсолютно звичайним чином. Батьки не повинні нічого підозрювати! Якщо у вашій кімнаті стоїть комп`ютер або ігрова приставка, то варто відключити монітори. Самі розумієте, включаючись, ці пристрої шумлять, а раптовий шум в ночі може розбудити батьків.

 4. 4

  Тепер перебирайтеся в ліжко. Отже, стемніло, кругом тиша. Лежите і чекайте, поки ваші батьки не заснуть. На це може піти чимало часу, може, навіть більше години - але у вас є привід не спати. А от коли ваші батьки все ж поснули, пора починати веселитися!

 5. 5

  Займіться чимось тихим. Поки ваші батьки не заснули міцно-міцно (або якщо вони чуйно сплять), займіться чимось тихим. Не виходьте з кімнати, чекайте. Можете сісти за комп`ютер і зайнятися чимось, що не дасть вам заснути. Зрештою, вам треба чимось зайнятися, щоб не нудьгувати?
 6. 6

  Постарайтеся не заснути! Якщо ваші очі закриваються самі собою, то вийдіть з кімнати і прокрадемося у ванну. Вмивайтеся холодною водою. Чим холодніше, тим краще.

 7. 7

  Отже, вже годину ночі. Вам жахливо нудно. Є і хороша новина - тепер можна вибиратися з кімнати! Отже, веселість починається!

 8. 8

  Скористайтеся картою і обов`язково тримайте її при собі. Покладіть її в кишені, вибирайтеся з ліжка і намагайтеся не шуміти. Зовсім не шуміти! Розважайтеся тихо. Робіть все тихо. Навіть тапочки не надягайте, від них тільки зайвий шум. І мовчіть. мовчите, мовчіть ...

 9. 9

  На годиннику три ночі. Ви втомилися І сумуєте. Ви вже переробили все веселе, що запланували, зараз ви хочете спати! Вмийтеся-но ще раз, подивіться ТВ або зробіть домашню роботу. Варіантів у вас багато.

 10. 10

  Ну як, сподобалося? Обов`язково лягайте спати наступної ночі, інакше будете почувати себе дуже погано. ДУЖЕ ПОГАНО, вже повірте. До зустрічі!

Поради

 • Якщо батьки застали вас не в ліжку, то скажіть, що хотіли в туалет або просто не можете заснути.


 • Обов`язково поїжте.
 • Намагайтеся нікому не розповідати про вашу затії, навіть братам і сестрам - так, на випадок, щоб вони вас не здали ...
 • Зберіть все необхідне до того, як вляжеться в ліжко.
 • Гучність телевізора тримайте на мінімумі.
 • Якщо відчуваєте, що засинаєте, зробіть екран ТВ яскравіше.
 • Втім, яскравість екрану не повинна бути такою, щоб прокинулася вся родина.
 • Грайте у що-небудь на телефоні.
 • Грайте зі своїми іграшками, це може бути дуже захоплююче!
 • З`їжте якомога більше солодкого, щоб мало не упору. Допоможе!

Попередження

 • Ніч без сну - не кращий варіант перед школою, тому що ваше загальмований поведінку видасть вас з головою.
 • Не носіть чорні речі, краще - темно-сині, вони краще зливаються з темрявою.
 • Якщо у вас окрема кімната, то ця стаття вам не особливо-то і стане в нагоді.