Як зустріти дівчину азіатку (для дівчат)

Дівчата з Азії дуже красиві. Звичайно, у кожної національності дівчата красиві по-своєму. Багатьом дівчатам подобаються азіатки. Ми розповімо вам, як познайомитися з дівчиною азіаткою, якщо ви - дівчина.


Кроки

 1. 1

  Ідіть у місце, де дівчата зазвичай знайомляться з іншими дівчатами. Все залежить від вашого віку. Якщо ви вже повнолітня, спробуйте сходити в бар або в клуб. Якщо ви ще неповнолітня, спробуйте піти в клуб, на збори людей нетрадиційної орієнтації. Існує дуже багато місць, куди можна піти!

 2. 2

  Знайдіть дівчину. Коли ви побачите дівчину, яка вам подобається, обов`язково підійдіть до неї. Посміхайтеся і ведіть себе дружелюбно. Ведіть себе нормально, так само, як і з будь іншою дівчиною.
 3. 3

  Запросіть її на побачення. Після деякого час спілкування запросіть її на побачення. Якщо ви соромитеся, запросіть її для початку погуляти з вами і з вашими друзями. Запитайте, чи не хоче вона приєднатися до вас і вашим друзям в суботу ввечері, або щось подібне. Якщо ви зібралися з друзями в кіно, запросіть її піти з вами. Будь-які стосунки починаються з дружби. Після того, як ви дізнаєтеся дівчину трохи краще, запросіть її на побачення або запропонуйте зустрічатися. 4. 4

  Призначте побачення. Будьте дуже доброзичливі. Будьте собою. Ніколи не брешіть і не придумуйте нічого.


Поради

 • Поважайте батьків своєї дівчини. У азіатів культура відрізняється від нашої, західної. Батьки дівчини повинні поважати вас.
 • Завжди проявляйте розуміння і повагу до чужої культури.