Як включити пристрій за допомогою універсального пульта дистанційного керування

Універсальні пульти дистанційного обладнання (ПДК) можуть стати в нагоді в тому випадку, коли у вашому будинку є безліч пристроїв, які управляються за допомогою ПДУ, або при втраті пульта від одного з пристроїв.

Кроки

 1. 1

  Виберіть універсальний пульт. Вам підійде найпростіший пульт, щоб замінити втрачений, або багатофункціональний пульт, якщо у вас є система об`ємного звучання або безліч інших пристроїв (DVD, Blu-Ray, кабельне / супутникове телебачення і т.д.). Простий пульт відносно недорогий, але за багатофункціональний доведеться заплатити чималу суму ($ 150 - $ 500 або навіть більше).

 2. 2

  Відкрийте упаковку. Переконайтеся, що керівництво знаходиться у вас під рукою.

 3. 3

  Вставте батарейки / акумулятори. Більшість пультів комплектується батарейками.
 4. 4

  Дотримуйтесь інструкцій з налаштування кодів для дистанційного керування пристроями. Коди, як правило, наводяться в кінці керівництва.

 5. 5

  Щоб включити пристрій, натисніть відповідну кнопку (TV, VCR, DVD і т.д.), а потім натисніть кнопку Power / On.

Поради • Якщо пристрій не реагує на сигнали пульта, переконайтеся, що ви вибрали правильний пристрій. У цьому випадку натисніть на кнопку, відповідну пристрою. Якщо проблема не вирішена, поміняйте батарейки.
 • Більшість пультів має, принаймні, 3-5 кнопок для різних пристрою.
 • Тільки багатофункціональні пульти можуть повністю управляти всіма функціями конкретного пристрою.

Попередження

 • Щоб зберегти коди при заміні батарейок, витягніть одну і замініть її новою. Потім витягніть другу і замініть її новою. Таким чином, ви забезпечите достатню напругу для збереження кодів в пам`яті. НЕ витягуйте відразу дві батарейки.
 • При зміні батарейок коди будуть стерті. Тому зберігайте керівництво в доступному місці, щоб можна було перезаписати коди.