Як бути з подругою свого хлопця

У вас є хлопець, якого ви любите і яка любить вас у відповідь. Ідеально, чи не так? Але почекайте, він познайомив вас з дівчиною, яку вважає своїм кращим другом, і ви не можете знайти жодної причини, чому вона повинна вам подобатися. Ваше життя перетворюється на муку, бо щоразу, коли він згадує її або щось з нею пов`язане, ви відчуваєте укол болю. Ви знаєте, що це недобре, так як заподіює шкоду вашим відносинам, які без цього були б просто чарівні. Нижченаведені рекомендації можуть вам і не допомогти, але, принаймні, ви будете знати, що не самотні у своїх переживаннях з приводу подібної дилеми.

Кроки

 1. 1

  Поговоріть зі своїм хлопцем, скажіть йому, що вам не подобається його подруга. Можливо, це завдасть йому біль, але набагато болючіше, коли подібні речі приховують.

 2. 2

  Якщо можливо, поясніть йому причину. Це може здаватися дивним, але дівчатам іноді не подобаються інші дівчата без усякої на те причини-хлопці просто цього не розуміють. Якщо тільки ви не ненавидите всіх підряд, можливо, він зрозуміє, чому ви так себе почуваєте.

 3. 3

  Порозумівшись з ним одного разу, проявіть до нього поблажливість. Чи не коментуйте кожне його згадка про цю дівчину. Нехай це пройде.

 4. 4

  Коли постає питання про зустрічі, на яких присутня ця дівчина, прийміть рішення, чи будете ви в цьому брати участь чи ні.
  • Якщо ви виберете піти і перебувати в цій ситуації, уникайте прямих контактів з нею. Якщо не можете уникнути, спілкуйтеся якомога рідше. Почуття складно підроблювати, але, принаймні, ви дасте зрозуміти, що готові дотримуватися загальноприйнятих норм ввічливості, так що краще не переходите межу.
 5. 5

  Повторіть вищевказані кроки, знову і знову. Хочеться сподіватися, що ваш хлопець досить розумний, щоб зрозуміти і мінімізувати кількість і тривалість ситуацій, в яких вам обом потрібно перетинатися. У той же час, вам може бути анітрохи не краще, якщо ви будете знати, що вони регулярно спілкуються, а ви виключені з цього спілкування, тому що ваш хлопець знає, що вона вам не подобається. Навчіться жити з цим або все може бути зіпсовано.

Поради

 • Розслабтеся, він вибрав вас. Чи не відштовхуйте його безпричинними сльозами.
 • Причина, по якій вона вам не подобається, швидше за все, полягає в тому, що на якомусь підсвідомому рівні (на якому жінки "безпричинно" недолюблюють інших жінок) ви відчуваєте загрозу з її боку. Можливо, реальної загрози зовсім і немає, так що краще подолати себе і познайомитися з нею ближче, поважаючи вибір вашого хлопця щодо того, з ким проводити час. Уявіть себе на його місці (йому не подобається хлопець, який є вашим найкращим другом), це допоможе вам краще його зрозуміти.
 • Постарайтеся прикинутися, що на вас не впливає присутність цієї дівчини. Просто зробіть вигляд, що ви її не помічаєте або що ви нічого не знаєте. Переконайте себе, що в даному випадку, незнання - блаженство. Читайте про себе мантру про те, що ваш хлопець вас по-справжньому любить, і прагнете до того, що буде краще для ваших відносин. Вам просто потрібно вірити йому, незважаючи на почуття загрози.
 • Намагайтеся не боротися з більшістю, тобто зі своїм хлопцем, якому дорога подруга, і його подругою, якій доріг ваш хлопець. Іноді може здаватися, що вона любить його так, наче він її партнер. Це нічого не означає, а лише створює напругу між вами і вашим хлопцем.
 • Не намагайтеся протистояти дівчину. Вам це заподіє більше болю, ніж їй. Можливо, вони вже півжиття знайомі, але ви зі своїм хлопцем почали зовсім інші відносини, можливо, до кінця життя - ну і що, що у них є своя історія?


 • Можливо, якщо ви будете досить довго прикидатися, в кінці кінців, ви з нею поладите.
 • Спробуйте поговорити з ним і з його подругою.

Попередження

 • Ви можете думати, що все в порядку, але існує ефект накопичення, і одного разу ви можете вибухнути! Якщо вона вам щиро не подобається, можливо, ви ніколи не зможете знайти спільну мову.
 • З тієї ж причини може виникнути проблема і з вашим емоційним здоров`ям.
 • Чим більше ви чіпляєтеся до подруги свого хлопця, тим більше це може віддаляти його від вас.
 • Можливо, ви багато плачете ... не намагайтеся прикидатися з нею друзями, це може ще більше погіршити ситуацію.

Що вам знадобиться

 • Сильне серце
 • Багато довіри до свого хлопця
 • Хороша самооцінка, щоб не відчувати загрози з боку його подруги, яка, схоже, піклується про нього більше, ніж про свого чоловіка
 • Хороші акторські навички (необов`язково), щоб під час контактів з нею прикинутися спокійною.