Як бути з злодієм, що забрався до вас у будинок

Більшість злодіїв, залазити в будинку, шукають гроші, ювелірні прикраси та електроніку. Багато хто з них страждають від залежності в пошуку легкої здобичі. Мало хто з них залазить в будинок, щоб нашкодити вам чи вашій родині. Може статися й гірше. Більшість дрібних злодюжок в силах розібрати, є хтось вдома чи ні. Однак, деякі з них можуть залізти в будинок помилково, коли хтось із домашніх всередині. Вся проблема в тому, що, коли ви прокинетеся від дивних звуків або кроків і зрозумієте, що у вашому будинку чужак, вам важко буде здогадатися про його наміри. Тому важливо знати про способи захисту себе і своєї сім`ї у випадках проникнення злодія у ваш будинок. Так що ж потрібно робити? Читайте продовження статті.

Кроки

 1. 1

  Уважно прислухайтеся. Чи чуєте ви дивні звуки або чиїсь кроки у вашому домі? Чи йде хтось за вами? Один чи це людина чи кілька? Тримайте вуха гостро і уважно слухайте, що робить грабіжник.

 2. 2

  Залишайтеся там, де ви є. Якщо ви всередині кімнати, замкніть двері і сховайтеся, що не видаючи зайвих шумів. Ви повинні вміти закривати двері кімнати на замок. Відкривайте двері тільки тоді, коли впевнені, що це безпечно. Але, якщо відчуваєте, що грабіжник все ще у вас в будинку, не відмикайте двері.

 3. 3

  Затамувавши. Чи не видавайте ні звуку. Не кричіть: "Я викликаю поліцію!", Інакше ви зрадите своє місце розташування, і грабіжник зможе легко вас знайти. Дихайте настільки тихо, наскільки можете. Чи не кидайтеся за зброєю і не кричіть "У мене рушницю", інакше грабіжник відчує загрозу, почне панікувати і зможе нашкодити вам або вбити. Більшість убивств у разі пограбувань відбуваються вперше 30 секунд злому. Так що перші дії, початі вами в даній ситуації, можуть змінити сценарій на краще або гірше.

 4. 4

  Скористайтеся телефоном. Якщо у вас в кишені мобільний, скористайтеся ним, щоб набрати поліцію. При дзвінку вам знадобиться сказати адресу вашого будинку поліції, так що переконайтеся, що добре його пам`ятаєте і зможете швидко сказати в телефон. Саме тому важливо заряджати телефон щоночі і пам`ятати свою домашню адресу.
 5. 5

  Дійте швидко. При цьому зберігайте спокій і тишу. Оцініть ситуацію, щоб скласти план дій. Якщо ви можете вискочити на вулицю через вікно або потайний вихід, негайно зробіть це, потім біжіть до сусідів. Не намагайтеся забрати з собою цінні речі, просто тікайте! Ніякі матеріальні речі не варті вашого життя або життів вашої родини. Якщо втеча не опція (ви живете високо або не знаєте точно, де знаходяться грабіжники), ховайтеся. Замкніть двері кімнати, в якій перебуваєте. Забарикадують двері підручній меблями. Якщо у вас є шафа з замком, це ще краще. Сховайтеся в цій шафі і замкніть дверцята. Переконайтеся, що у вас є при собі телефон і терміново наберіть поліцію, якщо ще цього не зробили. При дзвінку дотримуйтесь інструкцій поліції і не вішайте трубку. Заряджайте телефон щоночі і зберігайте у себе зброю. У гіршому випадку воно вам знадобиться. Будь-яка кімната може бути перетворена в притулок. Їй необов`язково бути бункером з цементу і сталі, як у фільмах.

 6. 6

  Озирніться по сторонах. Не відкриваючи двері, вийдіть зі свого укриття. Якщо у вашій дверей є щілинка або вічко, подивіться туди. Якщо ж такий щілинки немає, нічого не робіть, постарайтеся просто прислухатися.

 7. 7

  Після дзвінка в поліцію залишайтеся в кімнаті, сховавшись в не дуже очевидному місці. Ви повинні залишатися в безпеці до тих пір, поки не приїде поліція і не схопить зломщика.

Поради

 • Якщо вам вдалося підглянути за хакером, постарайтеся запам`ятати його фізичні характеристики.
 • Якщо ви відчуваєте, що зломщик збирається увійти до кімнати, в якій ви знаходитеся, біжіть до шафи. Ви також можете вилізти через вікно. Але якщо грабіжник прямо за дверима і ось ось увійде, просто залишайтеся в своєму укритті. Вам точно не потрібно, щоб вони натрапили на вас в той момент, коли ви вилазите через вікно.


 • Схопите ніж, рушницю або інший гострий небезпечний предмет, щоб відлякати грабіжника або при необхідності захистити себе. Однак, не дурніші і не намагайтеся грати в героя. Не виходьте на зіткнення зі зломщиками, якщо вони вас ще не виявили. Той факт, що у вас є рушниця, ще не означає, що ви в безпеці. Якщо ви жінка, це особливо важно.Прізнаете ви це чи ні, але чоловіки зазвичай більший і фізично сильніше. Не кажучи про те, що зломщик може бути не один, а декілька. Навіть з рушницею в руках, чоловік може здолати вас фізично, і ви опинитеся по інший бік рушниці. Безліч випадків злому закінчуються тим, що жертва або сім`я жертви вбиті або поранені за допомогою свого власного зброї.
 • Не потрібно жити в страху !! Зломи зазвичай відбуваються, коли вдома нікого немає. Зазвичай такі зломи відбуваються дрібними злодюжками, які шукають легких грошей. А враження, що це відбувається повсюдно, навіяно вам щоденними новинами, Інтернетом і т.д. Швидше за все, вам ніколи не доведеться пережити подібний досвід. Але найкраща обізнаність та підготовка все ж нікому не зашкодить!
 • Якщо хтось небезпечний увірвався до вас у будинок, не намагайтеся безпосередньо протистояти йому. Вас можуть убити при спробах опору. Просто сховайтеся в одній з кімнат, зателефонуйте в поліцію і залишайтеся в кімнаті до тих пір, поки вони не приїдуть.
 • Обзаведіться великим собакою. Якщо ви побоюєтеся злому або живете в поганому районі, подумайте про те, щоб купити велику собаку. Можливо вона і не атакує зломщика безпосередньо, але гарчання і гавкіт зазвичай відлякують грабіжників. До того ж ви будете почувати менш уразливими і в більшій безпеці. Пройти курс самооборони теж не буде зайвим!
 • Не заходьте до кімнати, в якій немає замка. Ховайтеся в найбільш безпечною кімнаті з замком. Це має бути надійний замок хорошої якості. Пам`ятайте, однак, що навіть замок хорошої якості може і не бути достатнім захистом. Є шанс, що зломщик зможе зламати двері або вистрілити в неї, якщо він достатньо для цього сильний. Якщо замок знаходиться зовні, є шанс, що зломщик просто відкриє його. Однак, якщо ж замок з внутрішньої сторони дверей, навряд чи у грабіжника вийде вас дістати.
 • Якщо ваша перша реакція - це крик, ви не захищені. Зломщик зможе вас знайти. Якщо ви у себе у вітальні і дивитеся телевізор і чуєте, як хтось стукає в двері, не відкривайте її. Якщо в будинку знаходяться інші члени вашої родини, тихо вийдіть разом з ними через вікно і прямуйте до сусідів. Зовні вам буде краще видно, хто стукає до вас у двері - хтось, кого ви знаєте або ж вам потрібно телефонувати в поліцію.
 • Якщо ви зберігаєте ома рушницю, переконайтеся, що вона заряджена (або ж заряд знаходиться поруч для безпеки дітей) і замкнено в надійному місці, до якого вам легко буде дістатися. Не варто замикати рушницю в сейфі з кодом, так як в моменти паніки забуваються навіть найпростіші речі. Навчіться користуватися рушницею, заряджати його, а також познайомтеся з законами з експлуатації зброї. При неправильному використанні зброї ви можете опинитися у в`язниці. Зброя повинна бути використане тільки в самих крайніх випадках. Втеча повинен бути способом порятунку номер один. Захищайте себе тільки в тих випадках, коли зломщик виявив ваша присутність в будинку. Іноді краще вести себе спокійно і контактно, особливо, якщо грабіжник на наркотиках або виглядає як молодий панк. Не здійснюйте різких рухів і намагайтеся уникати прямого контакту очима (при цьому все ж будьте в курсі, що робить зломщик). Якщо ви дивитеся грабіжникові в очі, він може подумати, що ви бачили його і зможете впізнати, а це може стати підставою для вбивства.
 • Якщо у вас є пістолет, навіть не думайте використовувати його. Якщо злочинець на наркотиках, це приведе його ще в більшу сказ.